tv3.lv

”Beidzot varu apgulties uz vēdera” – Danēla atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc krūšu samazināšanas TV3 operāciju šovā

Latvijā vērienīgākajā plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” sarežģītākā operācija tika veikta rīdziniecei Danēlai – viņa tika atbrīvota no K izmēra krūšu smaguma, kas sievietei ļāvis ne tikai iegūt jaunas aprises, bet arī uzlabot pašvērtējumu.

2020. gada 20. decembrī 17:10

31 gadu vecā Danēla Krūmiņa valkāja K izmēra krūšturi un kopš tīņu gadiem bija cietusi no pazemojumiem un nievājošām replikām. Ik dienu viņai nācās arī sadzīvot ar neciešamām muguras sāpēm, bet ārstu prognozes krūšu lielā svara dēļ brīdināja par kupra veidošanos nākotnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova ”Operācija: Jauna dzīve” laikā vairākas stundas ilgajā operācijā sievietes krūtis tika samazinātas par sešiem izmēriem – no K līdz iespējami mazākajam DD izmēram. Un svara izteiksmē tie bijuši gandrīz divi kilogrami audu.

Atņemts un dots

”Kad to visu nogrieza, es jutos tik brīva,” Skaties.lv saka Danēla. ”Ir noņemts smagums, bet reizē ir sajūta, ka kaut kas ir arī iedots. Kamēr viss vēl dzija, es jau sapratu, ka atgriežas pašpārliecinātība. Sākumā apmēram tāda, kāda tā man bija vidusskolas laikā – ar mazu nekaunības piegaršu.”

Danēla atzīst, ka tagad gan pašpārliecībai vairs nav bērnišķības nokrāsas. ”Varu izdarīt visu, mani vairs neviens nevar apturēt, pat ne es pati,” viņa uzsver.

Pirms šova Danēla sapņoja, ka puiši skatītos viņas acīs, nevis uz kuplajām krūtīm. Pēc operācijas sieviete pamanījusi, ka pretējā dzimuma uzmanību viņa piesaista ne vairs ar krūtīm, bet ar savu dzirkstošumu.

”Bet pagaidām man tas nav mērķis – par katru cenu atrast otru pusīti,” teic Danēla, tomēr, ja liktenis būs lēmis satikt vīrieti, ar kuru izveidotos abpusējas simpātijas, viņa tam ļautos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Nākas pat dzert pretsāpju zāles.” Danēla par dzīvi ar K izmēra krūtīm

Pilnīgi cits cilvēks

”Atskatoties uz visu līdz brīdim, kad es pieteicos šovam, es sevi biju pazaudējusi,” par to, kā jutusies beidzamos sešus gadus, saka Danēla. Un piedalīšanās projektā viņai ļāvusi apjaust, cik daudz dzīvē viņa patiesi var sasniegt. ”Man būtu grūti aprakstīt, kā jūtos, bet varu apgalvot, ka esmu pilnīgi cits cilvēks.”

Kā pēc pārvērtībām klāstījusi cita šova dalībniece – Leila Kondžu –, beidzot viņa pirmo reizi dzīvē ir laimīga. ”Es drīzāk teiktu, ka esmu vēl procesā uz pilnīgo laimi,” teic Danēla. ”Šova laikā sarunā ar psiholoģi Ingu Bērziņu es sapratu, kuras bija tās nianses, kāpēc es pazaudējos. Un tagad es lieliski zinu, kurā virzienā iet, lai sasniegtu savu pilnīgo laimi.”

Pārvērtības daudz jauna nesušas arī Danēlas praktiskajā ikdienā. ”Pirmkārt, bija jāmaina apģērbs. Aizgāju patērēt savus iekrājumus uz krūšturiem,” smaida sieviete.

Jau otrajā nedēļā pēc operācijas viņa pamanījusi izmaiņas savā gaitā. ” Es jutu, ka eju taisnu, stalti izslietu muguru. Arī pēc darba dienas beigām nav tā, ka mājās dotos ar sakumpumu. Jā, pēc darba mēdz būt nogurums, bet tas vairs nav fiziskais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tagad, ejot mājās no veikala, es paņemu maisiņu un saprotu, ka tas smagums, ko es nesu, ir tikai maisiņš ar produktiem.

Protams, mana ikdienas dzīve ir mainījusies. Beidzot varu ilgāk pagulēt uz vēdera,” klāsta sieviete.

Mīnus 26 kilogrami pusgada laikā: TV3 operāciju šova Danēlas tievēšanas stāsts

Šovs kā labs treniņš nākotnei

Kā secina Danēla, piedalīšanās šovā ļāvusi uzlabot ne tikai ārējo izskatu, bet arī emocionālo pašsajūtu un devusi praksi: ”Ļoti daudz ko deva filmēšanās, jo, tā kā esmu nolēmusi darboties ”Instagram”, tad runāšana kameras priekšā bija kā mazi treniņi.”

Noslēdzoties šovam, Danēlai beidzot būs laiks pievērsties tam, ko viņa visu laiku bija atlikusi. Danēlas sapnis ir pelnīt ar sociālo tīklu palīdzību. Viņa plāno ”Instagram kontu izmantot projektam par ēdiena un vīna saskaņošanu, kas ne tikai priecētu sekotājus, bet arī nestu ienākumus tā īpašniecei.

”Es neesmu nekāda vīnzine vai cita alkoholiskā dzēriena speciāliste. Es gribu testēt un no mirstīga cilvēka puses atrast labāko kombināciju, piemēram, vīnam ar grāmatu, vīnam ar ēdienu vai vīnam ar kādu meditāciju mežā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Danēla norāda, ka Latvijā nav neviena, kurš par dzēriena saskaņošanas trikiem runātu vīna gudrībās neizglītotam cilvēkam saprotamā valodā. Un viņa šo robu apņēmusies aizpildīt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm