tv3.lv

”Čau, skaistulīt!” Leila pēc pārvērtībām TV3 šovā mainījusies par 180 grādiem

TV3 pārvērtību šova “Operācija: Jauna dzīve” katra dalībnieka dzīvesstāsts ir bijis smags, bet Leilas pagātnes pieredze bijusi īpaši traģiska un nesaudzīga. Tomēr sieviete ir tik stipra, ka savu pieredzi atklājusi, ļāvusi speciālistiem viņai palīdzēt, lai viņa varējusi kā Fēnikss celties no pelniem un lidot debesīs.

2020. gada 17. decembrī 9:40

39 gadus vecā mājsaimniece mamma Leila Kondžu šova ”Operācija: Jauna dzīve” žūriju pārsteidza ne tikai ar fizisku, bet arī ar emocionālu atkailināšanos. Sieviete neslēpa, ka bērnībā vairākkārt cietusi no seksuālas vardarbības un cieš no mazvērtības kompleksiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz šova atlasi viņa bija ieradusies no Šveices, kur dzīvo ar vīru un trim bērniem. Nākamajā kārtā viņas konkurentes bija Ineta un Aļona, un brīdis, kad Leila tika pasludināta par uzvarētāju, bijis viens no dzīves laimīgākajiem mirkļiem.

Vairākas stundas ilgā operācijā Leilai tika uzlabots sejas ovāls, veikta plakstiņu un virslūpas formas korekcija, kā arī ievietoti krūšu implanti.

Leilai tika veikta arī redzes korekcija un uzlabots smaids, kuru sieviete līdz šim tika slēpusi un kas nu uzplaucis žilbinošā baltumā.

Viņa atklāj, ka līdz ar piedalīšanos projektā viņas dzīve pagriezusies par 180 grādiem. ”Es esmu mainījusies. Es sāku rūpēties par sevi, esmu iemīlējusi sevi, es eju garām skatlogiem un vienmēr nosaku ”kas par smuku sievieti”.

Esmu pilna ar emocijām. Agrāk baidījos izrādīt emocijas, tagad es vairs nebaidos. Es mīlu šo jauno dzīvi. Atklāti sakot, man ir žēl tās Leilas, kas bija iepriekš, žēl, kā viņa sevi noniecināja, sevi nenovērtēja. Šovs man aizvēra durvis, bet atvēra vārtus,” atzīst Leila.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja palaidi garām to, kāds bija Leilas pārvērtību ceļš, vai vēlies košos mirkļus baudīt vēlreiz, skaties video!

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm