tv3.lv

Ekstrēmo pārvērtību šova "Operācija: Jauna dzīve" komandu papildina Aija Selga‑Brikmane

Jau drīzumā kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos vērienīgais ekstrēmo pārvērtību šovs “Operācija: Jauna dzīve”, kur starp 50 drosminiekiem tiks atlasīti tie seši, kuri būs gatavi uzsākt ceļu pretim jaunai dzīvi. Šova vadītājas lomā iejutīsies TV personība Aija Selga-Brikmane.

2020. gada 2. oktobrī 12:52

Šova “Operācija: Jauna dzīve” pirmizrāde kanālā TV3 notiks 8. oktobrī plkst. 22.00, un turpmāk ceturtdienu vakaros skatītāji varēs sekot līdzi dalībnieku neticamajām pārvērtībām. Dalībnieku atbalsts un ceļa biedrs būs šova vadītāja Aija Selga-Brikmane.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu cilvēks, kas savā dzīvē ilgi nestāv uz vietas, iespēju robežās cenšos mainīt visus apstākļus un situācijas, kas mani neapmierina vai neved iecerētajā virzienā. Tādēļ es labprāt pavadu laiku ar sev līdzīgiem cilvēkiem – tādiem, kuri dzīvo savu dzīvi tā, lai ar katru dienu to padarītu labāku un kļūtu laimīgāki.

Un dalībniekiem, kas piedalās šovā, ir jāpierāda, ka viņi ir gatavi mainīties, pārvarēt sevi un doties savu sapņu virzienā,” iemeslu, kādēļ piekrita vadīt vērienīgāko ekstrēmo pārvērtību šovu Latvijā, skaidro Aija.

Vaicāta, ko domā par plastisko ķirurģiju, Aija teic, ka dzīvē ir jāizmēģina visas metodes, kas cilvēkam var palīdzēt justies skaistākam, pašpārliecinātākam un veiksmīgākam.

“It sevišķi, ja arī apstākļi un iespējas to atļauj. Kāpēc ne, ja tā rezultātā cilvēks jūtas labāk? Jautājums, protams, uz cik ilgu laiku šī sajūta saglabāsies un vai ar to būs pietiekoši, lai sasniegtu vēlamo?

Es pati arī esmu domājusi par plastiskās ķirurģijas operācijām, bet līdz šim nevienu operāciju neesmu veikusi.”

Vēlmi dalībai šovā “Operācija: Jauna dzīve” bija izteikuši vairāk nekā 1300 pretendentu, no kuriem žūrija izvēlējās 50. Šova pirmajā epizodē viņi cīnīsies par iespēju iekļūt laimīgo sešiniekā, kuri spers soli pretim jaunai dzīvei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārvērtības dalībniekiem veiks profesionāļu komanda: plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (“Lipex”), zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks (“Confidential”), acu ķirurgs Dr. Fēlikss Lūkins (Dr. Lūkina acu klīnika).

Kuri dalībnieki iegūs iespēju mainīt savu dzīvi uz visiem laikiem? Kā viņiem veiksies pārbaudījumos? Skaties jau 8. oktobrī plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm