tv3.lv

Elpojiet vieglāk!

Deguna formas korekcija nebūt nav untums – bieži vien tā ir saistīta ne tikai ar pacienta neapmierinātību ar savu ārieni, bet arī ar tik svarīgas pamatfunkcijas kā elpošana traucējumiem. Šādi traucējumi negatīvi ietekmē visu organismu un var kļūt par iemeslu krākšanai, galvassāpēm, vieglai nogurdināmībai, hroniskām iesnām un daudz kam citam.

2020. gada 7. decembrī 16:38

Diemžēl, ļoti maz cilvēku, kuri ikdienā cieš no iepriekš minētajiem simptomiem, zina, ka tas viss ir ”pateicoties” deguna starpsienas deformācijai. Šī ir ārkārtīgi izplatīta problēma, par kuru daudzi pat nenojauš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Deguna starpsiena veic neuzkrītošu, bet neticami svarīgu funkciju – vienmērīgi sadala ieelpotā gaisa plūsmu tā ātrākai sasilšanai, mitrināšanai un attīrīšanai. Ja starpsiena ir izliekta, sāk rasties problēmas, kuru risināšanai ir nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Protams, elpošanu var ietekmēt arī posttraumatiskas izmaiņas vai iedzimti defekti un šajos gadījumos arī bez ķirurga palīdzības neiztikt.

”LIPEX” klīnikas filozofija balstās uz kompleksu pieeju ārstēšanai, kas ļauj ne tikai mainīt pacientu ārieni saskaņā ar viņu vēlmēm, bet arī uzlabot viņu dzīves kvalitāti. Pacientiem, kuri cieš no apgrūtinātas elpošanas un arī sapņo par deguna formas korekciju, mēs piedāvājam veikt funkcionāli-estētisko rinoseptoplastiku.

Kas ir funkcionāli – estētiskā rinoseptoplastika un ar ko tā atšķiras no rinoplastikas un septoplastikas?

Šī ir operācija, kas apvieno sevī gan rinoplastiku, gan septoplastiku, ļaujot pacientam risināt vairākas problēmas vienlaicīgi. Šis ir ārkārtīgi būtisks aspekts, jo mūsdienu dzīves ritmā daudziem ir grūti atvēlēt laiku rehabilitācijai, kas savukārt kļūst par iemeslu tam, ka cilvēki dzīvo neapmierinātībā un tā arī nesaņemas pārmaiņām.

Kā saprast, vai rinoseptoplastika ir nepieciešama tieši Jums?

Ļoti vienkārši. Ja Jūs uztrauc kāds no zemāk minētajiem punktiem – ir vērts pieteikties konsultācijai:

 • Deguna elpošanas traucējumi caur vienu/abām pusēm;
 • Biežas iesnas un galvassāpes;
 • Deguna gļotādas pastāvīgs sausums;
 • Nieze, nepatīkamas sajūtas un pastāvīgi šķidruma izdalījumi no deguna;
 • Elpojot caur muti, tiek novērots ātrs vispārējs nogurums, atmiņas pasliktināšanās;
 • Atkārtoti sinusīti un ožas traucējumi;
 • Deguna ārējās formas defekts;
 • Pārāk šauri deguna spārni;
 • Neapmierinošs rezultāts pēc iepriekšējas izliektās starpsienas korekcijas operācijas;
 • Deguna kaulu-skrimšļu skeleta iedzimta deformācija;
 • Deguna deformācija pēc traumas.

Cik ilgi notiek rehabilitācija?

Šeit viss ir atkarīgs ne tikai no veiktā darba apjoma, bet arī no pacienta organisma īpatnībām. Stacionārā būs jāpavada no 1 līdz 3 dienām(pēc indikācijām), pēc 7-14 dienām tiks noņemta formējoša speciāla longete, aptuveni tikpat ilgi var saglabāties arī zilumi, kas ir neizbēgami pēc operācijas. Visspēcīgākā tūska būs vērojama 2.-3. dienā pēc operācijas un tad tā pakāpeniski pazudīs. Pēc trīs nedēļām operācijas ”pēdas” vairs nebūs pamanāmas. Lai deguns sadzītu pilnībā, ir nepieciešams vismaz gads.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Protams, rehabilitācija pēc deguna operācijām prasa pacietību, bet ja izvērtē ieguvumus – tas noteikti ir tā vērts. Elpošana nepieciešama visu mūsu dzīvi, un labāk, lai tā ir viegla!

Piesakieties konsultācijai jau tagad pa tālruni: 67333322 vai mūsu mājaslapā: www.lipex.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm