tv3.lv

Emocionāli startē TV3 plastisko operāciju šovs – zināma pirmā fināliste, kura piedzīvos lielās pārvērtības

Ceturtdienas, 8. oktobra, vakarā kanālā TV3 startēja ilgi gaidītais šovs “Operācija: Jauna dzīve”, kas sešiem drosminiekiem dāvās iespēju tikt pie nevainojama auguma un žilbinoša smaida. Raidījuma noslēgumā kļuva zināmā projekta pirmā dalībniece.

2020. gada 8. oktobrī 22:57

Jaunais šovs “Operācija: Jauna dzīve”, kas top pieredzējušās režisores un producentes Aijas Strazdiņas vadībā, iesākās ar atskatu uz vasaras pirmajā pusē notikušo dalībnieku atlasi. Konkurence bija nepiedzīvoti spraiga. No gandrīz pusotra tūkstoša pieteikumu žūrija bija izvēlējusies 50 pašus labākos kandidātus, ar kuriem tikties klātienē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzdevums žūrijai, kuras sastāvā bija profesionāli psiholoģijas, medicīnas un sporta jomu pārstāvji, izvēlēties finālistus nebija viegls. Daudzi pretendenti bija nolēmuši ekspertiem demonstrēt savas fiziskās nepilnības, pat izģērbjoties.

Savukārt dažu dalībnieku dzīvesstāsti bija tik emocionāli, ka žūriju pat saraudināja.

“Protams, mēs apzināmies, ka ārpusē ir daudz šādu stāstu. Šeit ir stāsts par uzdrīkstēšanos un drosmi atnākt izstāstīt to kameras priekšā, visas Latvijas priekšā, dēļ tā vien es teicu “jā”,” savu lēmumu dot zaļo gaismu Leilai Kondžu, kura bērnībā piedzīvojusi seksuālu vardarbību, pamatoja fitnesa trenere Zanda Zariņa-Rešetina.

Leilas skaudro stāstu par pārdzīvoto vardarbību mazotnē lasi šeit!

Daudzi dalībnieki par zemā pašvērtējuma un citu dzīves nebūšanu galveno iemeslu minēja dramatisko zobu stāvokli, tomēr vairākiem nācās atteikt.

“Mēs nevarējām ņemt cilvēkus, kuriem bija tikai zobu problēmas. Šeit ir ārstu komanda, mēs visi vēlamies palīdzēt un atrisināt visas problēmas, ko mēs varam atrisināt,” skaidroja zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atlase ilga visu dienu, un tajā sīvā konkurencē tika izraudzīti 18 dalībnieki, kuri turpinās cīņu finālā. Finālisti sacentīsies pa trim, pavadot kopā dienu un pārbaudījumos demonstrējot apņēmību un vēlmi uzvarēt.

Kā pirmā finālā iekļuva 33 gadus vecā astoņu bērnu māmiņa Karīna Ceriņa no Rīgas. Pēc skata trauslā sieviete visu savu dzīvi ir veltījusi astoņām atvasēm, atstājot sevi novārtā.

“Ar katru grūtniecību esmu zaudējusi pa zobam.” Karīnas dzīves stāstu lasu šeit!

Lai saņemtu ceļazīmi uz plastiskajām operācijām, zobārstniecības pakalpojumiem un jaunu dzīvi, Karīnai bija jācīnās ar divām konkurentēm. 32 gadus vecās valmierietes Baibas Vilnes seju un ķermeni klāj dziļas rētas – sieviete cietusi divās īpaši smagās autoavārijās.

Vairāk par Baibu lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā trešā kompānijai pievienojās 44 gadus vecā vientuļā māmiņa Jolanta Tāluma. Viņa ir vīlusies attiecībās, strādā no rīta līdz vakaram, lai uzturētu abus dēlus, cenšas rast enerģiju, lai sāktu sportot un nomestu lieko svaru.

Kad konkurentes bija iepazinušās, šova vadītājas Aijas Selgas-Brikmanes vadībā dāmas sagaidīja pārbaudījumi, kuros tika vērtēts viņu cīņas spars, psiholoģiskā noturība un neatlaidība.

Pirmais pārbaudījums bija atklāta fotosesija peldkostīmos, kas īpaši liels izaicinājums bija Baibai. Taču fotostudijā ar to viss nebeidzās – dāmām tika dots uzdevums uz papīra lapas uzrakstīt, kādos neglītos vārdos viņas, stāvot spoguļa priekšā, viņas sevi ir saukušas. Pēc tam visas tika aicinātas piedot sev un apkārtējiem, kuri viņas dzīvē ir aizskāruši.

Dāmām, kuras ikdienā slēpušās aiz kompleksiem un sabiedrībā centušās paklusēt un neizcelties, arī nākamais izaicinājums – improvizācija – bija nopietns izaicinājums.

Savukārt dienas noslēgumā dalībnieces devās uz atklātu sarunu ar žūrijas locekli psiholoģi Ingu Bērziņu, un tās laikā eksperte mēģināja noskaidrot, cik lielā mērā dāmas ir gatavas nopietnās ķirurģiskām izmaiņām un jaunai dzīvei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Žūrija lēma, ka iespēja turpināt dalību šovā jāsniedz astoņu bērnu mammai Karīnai.

“Karīna, tu tik daudz esi rūpējusies par mazajiem, šis ir laiks, kad parūpēsies par tevi, šie kungi un dāmas uztaisīs tevi par princesi,” skaidroja psiholoģe Bērziņa.

Jolanta tika novērtēta kā mērķtiecīga, talantīga un harismātiska sieviete, kas ar savu dzīvi var tikt galā pati. “Tu to esi pierādījusi līdz šim, un tu to vari arī turpmāk,” atzina šova vadītāja Aija.

Savukārt Baibu eksperti novērtēja kā stipru sievieti, kura to pierādījusi visas dzīves garumā. “Tev viss būs tā, kā tu vēlies,” trešo dalībnieci doties jaunajā ceļā iedvesmoja Aija.

Iepazīsti visus 18 šova pretendentus!

Pārvērtības dalībniekiem veiks profesionāļu komanda – plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (“Lipex”), zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks (“Confidential”), acu ķirurgs Dr. Fēlikss Lūkins (Dr. Lūkina acu klīnika).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm