tv3.lv

Foto: ieskats TV3 plastisko operāciju šova noslēguma ballītē

Ceturtdienas, 10. decembra, vakarā kanālā TV3 noslēdzās Latvijā vērienīgākais pārvērtību šovs “Operācija: Jauna dzīve”, un tā izskaņā dalībnieki kopā ar speciālistiem un šova veidotājiem nosvinēja kopīgi paveikto.

2020. gada 11. decembrī 9:03

Šova ”Operācija: Jauna dzīve” noslēgumā visi septiņi projekta dalībnieki atrādīja savas jaunās ķermeņa aprises un uzklausīja žūrijas vērtējumu un komentārus par piedzīvotajām pārmaiņām, kas bijušas ne tikai fiziskas, bet arī emocionālas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fināls emocionāls izvērtās arī zobārstniecības ekspertam Raivim Sietniekam. ”Mēs visi redzam smukos smaidus, bet es domāju, ka lielākā daļa nemaz nevar iedomāties, ka tās ir 20 – 30 stundas kopā katram. Es šodien mājās pilnīgi apraudājos no tā, ka es iedomājos, kas ir izdarīts,” nespējot valdīt prieka asaras atzina zobārsts.

Lai nosvinētu lieliski paveikto darbu, dalībnieki kopā ar ekspertiem, šova vadītāju Aiju Selgu-Brikmani un producenti un režisori Aiju Strazdinu pacēla šampanieša glāzes, baudīja skaistu konfeti, viens otru apsveica, kā arī dalībnieki pateicās speciālistiem par ieguldījumu viņu jaunajā izskatā.

Noslēdzies TV3 plastisko pārvērtību šovs – kā pēc operācijām izmainījušies dalībnieki?

Rīdziniecei Inetai Dresmanei (44) šova laikā tika veiktas vairākas manipulācijas, to skaitā sejas liftinga operācija, kā arī sejas augšējo un apakšējo plakstiņu ķirurģija. Vizuālās pārvērtības mainījušas arī Inetas pasaules redzējumu. Tagad viņa dodas uz randiņiem, uz kuriem viņu aicina pat trīsdesmitgadīgi vīrieši.

Pirms šova transpersona Madara Marta Šterna (37) bija radusi slēpt smaidu, taču tagad to dara labprāt: ”Es jūtos tā, it kā kaut kāda siena būtu nojaukta. Esmu no intraverta kļuvusi ekstraverta – man vajag sabiedrību, man vajag sarunāties, satikt cilvēkus”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai padarītu Madaras seju sievišķīgāku un slaidāku, šova ietvaros tika veiktas daudzas sejas procedūras – tika veikta pieres pacelšana, tādējādi paceļot uzacis, tika noņemta liekā ādas pārkare un veikta augšējo plakstiņu korekcija. Tāpat tika samazināts zods, piešķirot tam sievišķīgāku izskatu.

Nataļja Lauce-Šakele (30) šova laikā pārdzīvojusi vairākas manipulācijas – krūšu palielināšanu, blefaroplastiku jeb plakstiņu korekciju, deguna formas korekciju, kā arī tikusi pie žilbinoša smaida.

Vienīgais vīriešu kārtas šova dalībnieks Renārs Baušenieks (32) pirms šova bija zaudējis 50 kilogramus, kā rezultātā radās liels daudzums liekas ādas vēdera zonā. Šova laikā viņam tika veikta sarežģīta operācija – abdominoplastika jeb vēdera priekšējās sienas plastika, padarot viņa vēderu daudz plakanāku.

Danēlai Krūmiņai (31) tika veikta šova laikā sarežģītākā operācija, samazinot apjomīgās K izmēra krūtis uz DD izmēru, tāpat viņa tikusi pie sen sapņotā žilbinošā smaida. ”Šovs man ir devis daudz vairāk, nekā es sākotnēji iztēlojos – tu iepazīsti jaunus cilvēkus un tas maina tavu iekšējo pasauli”, pēc šova atzīst Danēla.

Astoņu bērnu mammai Karīnai Ceriņai (33) šova ietvaros tika veikta vēderu priekšējās daļas muskuļu rekonstrukcija. Tāpat viņai tika sakopti zobi, jo kā atzīst pati Karīna, ar katru grūtniecību viņa bija zaudējusi vienu zobu un rezultātā smaids radījis lielus kompleksus un nepārliecinātību par sevi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Leilas Kondžu (39 gadi) šova ietvaros tika veikta krūšu palielināšana un plakstiņu korekcija, kā arī uzlabots zobu stāvoklis. ”Es esmu mainījusies, es sāku rūpēties par sevi, esmu iemīlējusi sevi. Ejot garām skatlogiem, vienmēr paskatos atspulgā un priecājos par to, ko tur redzu. Man ir žēl tās Leilas, kas bija iepriekš, kas sevi noniecināja un nenovērtēja sevi”, pēc šova atzīst Leila.

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm