tv3.lv

Foto: kā pēc TV3 operāciju šova klājas Danēlai, kurai tika samazinātas krūtis

Rīdziniece Danēla Krūmiņa vērienīgajā plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” piedzīvoja sarežģītāko operāciju projekta ietvaros – viņas apjomīgās K izmēra krūtis tika samazinātas līdz iespējami mazākajam DD izmēram. Kā Danēlai klājies pēc šova?

2021. gada 20. februārī 10:01

Kopš TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” noslēguma aizritējuši vairāk nekā divi mēneši, un šajā laikā 31 gadu vecā Danēla Krūmiņa turpinājusi īstenot mērķus un nodomus, ko sev bija izvirzījusi šova iesākumā. Kā viņa atzīst Skaties.lv, pandēmija iespaidojusi arī viņas dzīvi un dažādu plānu realizēšanu, tomēr viņas ikdiena nav kļuvusi izteikti rimtāka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es nevaru apgalvot, ka kļuvis mierīgāk. Šķiet, ka ir mazāk laika vienkārši slaistīties, jo esmu atradusi vairākus veidus, kā aizpildīt brīvo laiku, lai nebūtu jāļaujas negatīvajām emocijām, kas daudzos uzjundījušas saistībā ar ierobežojumiem. Viens no tiem – apceļot Latviju un iepazīt vairāk vai mazāk zināmas vietas,” stāsta Danēla. Iepazīt un izzināt Latviju viņa dodas ik nedēļas nogali.

“Darba ziņā nevaru sūdzēties, ir ko darīt. Protams, pandēmijas laikā ir izmaiņas – darba ikdiena tiek pakļauta ierobežojumiem, bet joprojām ir, ko darīt. Ir jāpielāgojas,” stāsta sociālo mediju speciāliste.

Savā pieteikuma anketā un vēlāk arī šovā Danēla atzina, ka viens no viņas mērķiem ir daudz aktīvāk pievērsties blogošanai savā blogā pompetteblog.weebly.com.

”Pamattēma – vīna saderība ar dažādām lietām, ēdieniem, situācijām un tamlīdzīgi. Taču blogu esmu sadalījusi trīs daļās – ”Garšo vīns”, ”Patīk miksēt” un ”Dzīvot daiļi”. Tā kā esmu dikti pievērsusies Latvijas apceļošanai, vairāk rakstu sadaļā ”Dzīvot daiļi”, jo viens no veidiem, kā kāds var dzīvot daiļi, ir ceļošana.

Šobrīd nav ieteicams ceļot ārpus Latvijas, tādēļ tā ir lieliska iedvesma, lai aplūkotu dzimto zemi. Priecē, ka daudz tautieši dara to pašu, jo Latvija piedāvā tik daudz skaistu pērļu, ko apbrīnot un smelties iedvesmu, enerģiju un uzmundrinājumu,” stāsta Danēla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plānojot brauciena maršrutu, tajā tiek iekļautas gan vairāk, gan mazāk zināmas vietas, kā arī pavisam pamesti un nomaļi nostūri.

”Mazliet sirds sažņaudzas, ieraugot, cik daudz skaistu ēku tiek atstātas novārtā, un laika un laikapstākļu zobs tās pazudina. Taču ir prieks, ka ir arī vietas, ko īpašnieki pamazām atjauno. Protams, žēl, ka nevar ielūkoties, kā izskatās iekšā.

Katru braucienu publicēju gan ”Instagram” kontā instagram.com/PompetteLV, gan blogā pompetteblog.weebly.com/daili, lai iedvesmotu arī citus iepazīt Latviju,” ceļojumu iespaidos dalās Danēla.

Pēc šova patīkams pavērsiens noticis Danēlas privātajā dzīvē.

”Latvijas āres neapceļoju viena. Ir, tā teikt, partner in crime,” viņa atzīst.

”Nav pat īsti, ko sīkāk klāstīt, jo turpinām iepazīt viens otru. Pēc savām pēdējām attiecībām esmu daudz, daudz piesardzīgāka. Vairāk skatos darbus, nekā klausos vārdos – kā izturas pret mani, kā vārdi realizējas darbos, vai pats grib atklāties, ka ar kādu tiekas,” par savu jauno draudzību stāsta Danēla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Domāju, ka par to, kā iepazināmies, kādas ir attiecības, kas ir īpašs, ir vērts sīkāk izklāstīt, kad gredzens pirkstā un uzvārds mainīts,” viņa sasmejas.

”Beidzot varu apgulties uz vēdera” – Danēla atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc krūšu samazināšanas TV3 operāciju šovā

Taču par uzmanību, ko Danēla izpelnījusies līdz ar uzmirdzēšanu TV, viņai ir plašāk ko vēstīt.

”Priecē, ka pēc šova fināla ir apstājies vēstuļu daudzums, kas iekrīt gan ”Facebook”, gan ”Instagram” pastkastītēs. Tiem, kuru vēstulēs valdīja pozitīva enerģija, esmu atbildējusi. Taču lielākā daļa bija ar tādu negatīvu noti – daudzi pauda negatīvu attieksmi pret to, ka gribu samazināt krūtis, ka tas ir tikai manā galvā, ka vajag sportot un tādā garā. Žēl, ka šādi cilvēki nav iedziļinājušies nedz tajā, kas klāstīts šova laikā, kas aprakstīts rakstos, kur nu vēl paši interesējušies par šo tēmu.

Iespējams, ka vieglāk izgāzt negatīvās emocijas uz kādu citu, taču šo enerģiju būtu labāk pārvērst kaut kā pozitīvā – iedvesmot citus, novērtēt labo un skaisto sevī un citos. Ir tik viegli ļauties sliktajam, bet labajam – tur nepieciešams lielāks spars. Ja ar kaut ko neapmierināts, ir jāpalūkojas uz savu pasauli un jāsaprot, kas ir tas, kas dod to rūgtuma garšu, tad var domāt, kā to mainīt, un rīkoties. Drīz vien pamanīs, kā arī apkārt drūmā ikdiena kļūst krāsaināka,” tā Danēla.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm