tv3.lv

Foto: kā TV3 operāciju šovs mainījis rīdzinieces Sanitas dzīvi

Vērienīgākais pašmāju pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” par iespēju saņemt vairākas bezmaksas plastiskās operācijas, kā arī jaunu, žilbinošu smaidu cīnījās 36 gadus vecā Sanita Butkus no Rīgas. Lai gan cīņā par plastiskajām pārvērtībām Sanita zaudēja citai dāmai, TV šovs viņai devis tik daudz.

2021. gada 25. janvārī 10:32

Divu bērnu māmiņa Sanitu, kura sacentās vienā komandā ar uzvarētāju Danēlu Krūmiņu, šovā startēja kā sieviete, kura ikdienā ar smaidu un šķietamu drosmi un ekstravertumu maskē dziļus emocionālus pārdzīvojumus un sevis nepieņemšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sanita, kura pēc profesijas ir noliktavas vadītāja vietniece, tagad, kad pēc viņas uzmirdzēšanas šovā aizritējuši vairāk nekā trīs mēneši, runājot par to, kas dzīvē mainījies, Skaties.lv atzīst: ”Viena no galvenajām pārmaiņām ir tas, ka es saņēmu apstiprinājumu: mīli sevi tādu, kāda tu esi, jo tu esi Oriģināla.”

”Diemžēl, ietekmējoties no sociālajiem tīkliem, kur slaidas meitenes grozās un visādi parāda savu augumu un izcili žilbinošo smaidu, dzenoties pakaļ pūlim, pazaudēju savu būtību – būt pašai. Tādēļ ieslīgu kompleksos par savu ārieni.

Pateicoties šim šovam, atkārtoti un ar apstiprinājumu esmu saņēmusi, ka viss, ko rāda sociālajos tīklos, ir tikai cilvēka aizsegs. Katram ir kādas savas problēmu nianses, par kurām atklāti grūti runāt un ko negribas rādīt. Patiesībā mūsu domas nosaka, kā uztveram un veidojam realitāti,” spriež Sanita.

Sieviete atzīst, ka iekšējo kompleksu viņai nebija. ”Kā jau šovā teicu, sevi iekšēji es mīlu uz deviņi, un tagad varu apgalvot, ka, skatoties uz sevi spogulī, sevi mīlu uz visiem 100 procentiem,” viņa saka.

Pēc Sanitas domām, viena no svarīgākajām prasmēm personības veidošanā ir sevis apzināšanās.

”Man ļoti patīk, kā Robins Šarms savā grāmatā “Izcilības stunda” rakstīja. Lūk, spēcīga atziņa: ”Lielākie sasniegumi mums pieejami tad, kad esam piespiesti pie sienas. Spriedze var būt visai produktīva. Tavs spēks vislabāk atklājas tad, ja zem kājām deg zeme. Tavs patiesais es pilnībā uzplaukst tad, ja esi izkāpis no komforta zonas un jūties kā uz smalka zariņa – noturēsies vai ne?! Izaicinājums lieliski izceļ tevi labāko, izcilāko”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dimanti veidojas spēcīga spiediena ietekmē. Un izcilus cilvēkus veido apziņa, ka nav citas izejas kā uzvarēt. Šovs man deva lielu uzvaru, iemīlēt sevi no jauna tādu, kāda esmu,” klāsta Sanita.

Pārvērtību šovā Sanita sevi pieteica kā sievieti, kuras augums pēc dzemdībām ieguvis nevēlamas aprises un neatbilst viņas pašsajūtai. Kā nu viņa atzīst, ar sportu intensīvi nenodarbojas, bet pāris reizes nedēļā no rītiem vingro. ”Tas man dod enerģiju turpmākai dienai,” saka Sanita.

”Šova laikā pēc sarunas ar psiholoģi Ingu Bērziņu man ”atnāca vaļā” otrā elpa, sāku gleznot, ko biju nolikusi malā, kopš biju pabeigusi mākslas skolu 1999. gadā. Viņa man palīdzēja atgūt iedvesmu, kuru meklēju gadiem. Milzīgs paldies viņai par to,” pateicīga ir Sanita.

Taču ieceri par ārējā izskata uzlabošanu Sanita nav atmetusi – viņas tuvākais mērķis ir savest kārtībā savus zobus, ko viņa jau uzsākusi darīt ar klīnikas ”Confidental” komandas palīdzību.

Jautāta, kur šajos pandēmijas laikos, kad daudziem nav viegli, rod dzīvesprieku un enerģiju, Sanita atzīst: ”Mazāk cenšos šķiest laiku niekiem. Mazāk klausos negatīvos cilvēkus. Mazāk atļaujos palaist garām iespēju izturēties ar mīlestību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk cenšos skatīties tālāk, kā arī savā ”Instagram” kontā lieku postus, kas dod man pašai motivāciju, ceļ, dod spēku un dzīves prieku. Ieliekot šādus postus, noteikti neesmu atstājusi vienaldzīgus tos, kas man seko jau kopš paša sākuma. Esmu saņēmusi pat pateicības vārdus: “Tieši šie vai tie vārdi man šodien bija jādzird!”

Un jo vairāk šajā pandēmijas laikā katram mums ir vajadzīgs kāds, kurš spēj dot mieru, stiprinājumu, mīlestību un enerģiju doties tālāk. Un ikviens no mums ik dienas alkst pozitīvu sajūtu. Jāsāk jau pašam ar sevi!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm