tv3.lv

Gatava jaunām attiecībām: pārvērtībām TV šovā "Operācija: Jauna dzīve" pošas 44 gadus vecā Ineta

Jau šonedēļ kanālā TV3 tiks dots starts Latvijā vērienīgākajam plastisko pārvērtību šovam “Operācija: Jauna dzīve”, kas sešiem drosminiekiem dāvās iespēju tikt pie nevainojama auguma un žilbinoša smaida. Par vietu laimīgo sešiniekā cīnās divu dēlu māmiņa 44 gadus vecā Ineta Dresmane no Vecmīlgrāvja.

2020. gada 7. oktobrī 14:30

“Man ir divi lieli puiši – 18 un 19 gadus veci. Mans vīrs ir miris. Bērnus uzaudzināju viena. Nesen man nomira arī mamma – pēc grūtas un smagas slimības, tāpat kā mans vīrs. Tas dzīves posms bija ļoti grūts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bija laiks, kad es ļoti ierāvos sevī, jo dzīvē bija traģiski notikumi. Mana māsa pazuda bez vēsts, un tas bija ļoti smags trieciens gan man, gan mammai. Es biju vēl pavisam jauna – man bija 27 gadi. Un pēc tā man bija ļoti smagi. Es ļoti, ļoti ierāvos – norobežojos gan no draugiem, gan no radiem.

Tad pienāca brīdis, kad es saņēmos pārvarēt sevi un sākt dzīvi no jauna,” sarunā ar Skaties.lv par sevi stāsta šova pretendente Ineta.

Brīvajā laikā Ineta labprāt sporto, viņai patīk dejot un tagad ļoti vēlas apgūt Dominikānā radušos deju bačatu.

“Un vēlos arī atrast sev otru pusīti,” atklāj Ineta.

Tādēļ viņa cer, ka līdz ar dalību šovā viņai izdosies savest kārtībā savu ārējo izskatu, jo līdz šim sievietes ienākumi nav ļāvuši to izdarīt pilnībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Protams, es esmu ļoti daudz ko darījusi lietas labā: gan sportoju, gan lietoju dažādas maskas un veicu procedūriņas, ko es varu atļauties par saviem līdzekļiem, bet ir lietas, ko es diemžēl izmainīt nevaru”.

Ineta neslēpj, līdz šim viņas materiālais stāvoklis bijis diezgan pasmags, līdz ar to cilvēks ātrāk noveco. Un viņa ir cerību pilna, ka speciālistiem izdosies viņas sejā atgriezt jauneklību, lai viņa izskatītos atbilstošāk savam vecumam un savai iekšējai sajūtai.

Tāpat Ineta vēlas tikt pie žilbinoša smaidu un veikt redzes korekciju. “Man ir mīnus 6,5. ikdienā staigāju ar kontaktlēcām, jo, strādājot bērnudārzā, ar bērniem un brillēm ir diezgan grūti.”

“Manuprāt, ļoti svarīgi ir cilvēkam, neskatoties uz savu vecumu, tomēr vēl dzīvot un nenovilkt robežu, ka “man tagad 45 gadi, un es vairs nevaru ne iepazīties, ne vēl kaut ko”. Nē, turpināt dzīvot, dzīvot ar prieku un pozitīvi skatīties uz visu! Tas, manuprāt, ir ļoti svarīgi.

Daudzas sievietes novelk robežu – bērni ir izauguši, ko tad es vairs… Bet tu vari vēl dzīvot, dejot, ceļot, iepazīties un, kas zina, vēl apprecēties! Galvenais – pozitīvi skatīties uz dzīvi neatkarīgi no vecuma,” tā Ineta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai Ineta būs starp tiem sešiem laimīgajiem, kuriem šovā tiks īstenotas pārvērtības, pilnībā uzlabojot dalībnieku ārējo izskatu, uzzināsim drīzumā. Seko jaunumiem Skaties.lv!

Pārvērtības dalībniekiem veiks profesionāļu komanda – plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (“Lipex”), zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks (“Confidential”), acu ķirurgs Dr. Fēlikss Lūkins (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm