tv3.lv

”Gribu, lai mani redz kā smuku sievieti.” Pārvērtībām TV3 operāciju šovā pošas transpersona Madara

Jau drīzumā kanālā TV3 startēs Latvijā vērienīgākais plastisko pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve”, un pretendentu vidū ir transpersona – cilvēks, kurš sevi izjūt kā pretējā dzimuma pārstāvji un to neslēpj.

2020. gada 2. oktobrī 9:01

”Brīžiem ir bijis smagi. Tagad īstenībā dzīve iet tikai uz augšu,” sarunā ar Skaties.lv savu dzīvesstāstu iesāk TV3 šova pretendente 37 gadus vecā rīdziniece Madara, kura pasaulē nākusi kā zēns vārdā Māris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nevēlēšanās turpināt dzīvot kā vīrietim nav bijis pēkšņs izdomājums. ”Man bērnībā nebija ne draugu, ne kā. Visi mani par daudz ko ķircināja. Pienāca laiks, kad tas viss bija pārāk sāpīgi, un es savu savādumu sevī apraku.

Dažādu notikumu dēļ pagājušajā gadā devos pie psihologa, un mēs rakājāmies manā pagātnē, ko es neatcerējos, jo man šo atmiņu nebija – tās bija apraktas. Pēc pusotra mēnešu es atslēdzu vaļā atmiņas, un viss izgaismojās.

Saprotot to, ka tā es dzīvot tālāk vairs nevarēšu, šāds bija mans lēmums, līdz ar to es sāku visas lietas bīdīt šajā virzienā,” stāsta Madara.

Pirmie panākumi, ko jau iespējams novērtēt arī ārienē, nav izpalikuši – viņas krūtis sākušas iegūt jaunus apjomus. ”Tā nav operācija, tie ir hormoni. Katru dienu dzeru tabletītes, sekoju līdzi hormonu līmeņiem, eju pie dakteriem un devu vai nu palielina, vai nepalielina. Hormonus lietoju kopš decembra, un rezultāti ir,” saka TV3 šova pretendente.

Taču viņa nav gribējusi apstāties pie hormoniem vien, tādēļ TV šovu ”Operācija: Jauna dzīve” saredzējusi kā iespēju uzlabot ne vien savu ārieni, bet arī dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Zobus ļoti gribas sataisīt, jo tur man viss ir diezgan čābīgi.

Bet primāri gribas, lai cilvēki, uz ielas uzmetot aci, mani redzētu nevis kā transpersonu, bet kā smuku sievieti. Un dažas izmaiņas šajā ziņā manā ārienē varētu ieviest,” iemeslu dalībai operāciju šovā skaidro Madara.

Etalona, kurai slavenai dāmai gribētu līdzināties, viņai gan nav. ”Nav neviena, kam gribētu līdzināties. Es gribu līdzināties tikai sev, bet es gribu līdzināties sev kā sievietei. Līdz ar to kaut kādas nelielas korekcijas tomēr vajag,” viņa bilst.

Kā pati spriež, speciālistiem visvairāk būtu jāpiestrādā pie viņas zoda un acu zonas. ”Man ir izteikts vīrieša zods. To gribas uztaisīt vai nu apaļāku, vai spicāku.

Tā kā man ir diezgan dziļas acis, “pārkari” varētu bišķiņ samazināt. Manā skatījumā, ar to arī varētu pietikt, bet man ir grūti teikt, kā domās profesionāļi.”

Tāpat viņa cer no šova speciālistiem saņemt vērtīgus padomus, kā izkopt sievišķību.

Pagaidām gan Madara vēl nav fiziski mainījusi dzimumu, bet viņa Skaties.lv norāda, ka tas ir tikai laika jautājums.

”Man ir mērķis – Taizeme. Tur ir viens specifisks dakteris, kuram ir citādākas tehnoloģijas nekā visiem ierasts. Ļoti daudzi cilvēki, kuri veikuši tur operāciju, saka, kas tas ir ļoti labs variants. Arī pēc apraksta var spriest, ka tiek izveidots visdabiskākais iespējamais variants.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pat Amerikas ārsti atzinuši, ka šis cilvēks uztaisa vislabāk – nevar pateikt, ka ir bijusi operācija, viss ir kārtībā gan sajūtu ziņā, gan visā pārējā. Līdz ar to mans skats ir uz turieni.

Lai veiktu operāciju, nepieciešama vesela kaudze ar papīriem, tostarp izraksts no psihiatra, ka kā sieviete es jau dzīvoju vismaz divus gadus. Man mērķis ir doties tur, tikai jāiekrāj naudiņa,” tā šova pretendente.

Vai Madarai paveiksies uzlabot savu ārieni šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, uzzināsim drīzumā. Seko jaunumiem Skaties.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm