tv3.lv

Iepazīsties – šova "Operācija: Jauna dzīve" 18 pretendenti

Ceturtdienas, 8. oktobra, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem nonāks vērienīgākais ekstrēmo pārvērtību šovs Latvijā “Operācija: Jauna dzīve”. Šova pirmo sešu raidījumu garumā iepazīsim astoņpadsmit pretendentus uz sapņu piepildījumu. Lai nokļūtu starp sešiem laimīgajiem, kuri iegūs iespēju piedzīvot pārvērtības, kandidāti piedalīsies fiziskos un emocionālos pārbaudījumos, cenšoties pierādīt, ka tieši viņi ir gatavi spert soli pretim jaunam dzīvei.

2020. gada 8. oktobrī 14:59

Pirmo sešu šova raidījumu garumā 18 pretendenti, sadalīti sešās komandās pa trim cilvēkiem katrā, piedalīsies atklātā fotosesijā, azartiskās sacensībās un citos pārbaudījumos, kā arī finālā tiksies ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (“Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (“Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (“Lipex”) un estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (“Confidental”), aizstāvot tieši savas tiesības uz jaunu dzīvi, jaunu smaidu un bezmaksas plastiskajām operācijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova pirmajā epizodē skatītājiem būs iespēja iepazīties ar pirmajiem dalībniekiem, kuri sacentīsies par vienu uzvarētāja titulu. Iepazīsim astoņu bērnu māmiņu Karīnu, kādreiz izskatīgo Jolantu un Baibu, kura pārcietusi vairākas smagas autoavārijas. Bet raidījuma noslēguma taps zināms, kura no dāmām tiks pie iespējas piedzīvot pārvērtības!

Iepazīsties ar 18 pārvērtību pretendentiem!

Karīna Ceriņa

Karīnai ir 33 gadi un viņa ir mamma kuplam bērnu pulciņam. Jaunā sieviete savas astoņas atvases ir vienmēr turējusi pirmajā vietā, aizmirstot parūpēties par sevi. Viņa beidzot vēlas piepildīt savu sapni par konditoreju un kļūt par skaistu sievieti, kuru vairs aiz muguras neaprunā, ka viņa jau atkal ir stāvoklī. Jauna dzīve ir Karīnas lielākais sapnis.

Jolanta Tāluma

Jolanta jaunībā bija īsta skaistule, kurai uzmanības no pretējā dzimuma netrūka. Gadiem ejot, pārliecība par sevi ir zudusi. Šobrīd rūpējoties par saviem vienīgajiem vīriešiem dzīvē – diviem dēliem – Jolanta vēlas justies skaista un pieņemt sevi.

Baiba Vilne

Traģiskie pagātnes notikumi ir mainījuši Baibas dzīvi pilnībā. Divas smagas avārijas atstājušas nepatīkamas pēdas uz Baibas ādas un veselību kopumā. Rētas, kuras Baiba redz katru dienu, atgādina viņai par pagātni, tāpēc jaunā sieviete emocionāli nespēj tikt pāri neveiksmēm. Viņas sapnis ir beidzot paskatīties uz sevi spogulī un noticēt savam skaistumam.

Renārs Baušenieks

Renārs savu jauno dzīvi uzsāka jau pirms vairākiem gadiem. Vīrietis ir nometis gandrīz 50 kilogramus liekā svara un pierādījis, ka ir spējīgs mainīties – tomēr viņa ķermenis nespēja šīm izmaiņām pielāgoties, izveidojot krietnu daudzumu liekās ādas. Bez ārstu palīdzības Renārs pretī savam mērķim nespēj doties. Būt skaistam blakus savai otrai pusītei ir viņa sapnis un tikai tad, kad viņš to sasniegs, Renārs sola apprecēties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūlija Rassohina

Atraktīvā un drosmīgā Jūlija šķiet neapturama, bet tā viņa slēpj nedrošību. Šī nav pirmā reize, kad sieviete vēršas pie plastiskajiem ķirurgiem. Diemžēl līdzšinējā pieredze bijusi neveiksmīga: Jūlija operācijas rezultātā pazaudēja ne tikai krūšu formu, bet arī pašpārliecinātību. Sapnis par blogošanu, pēc Jūlijas domām, iet roku rokā ar ārējo skaistumu, tāpēc jaunā sieviete ir gatava uz visu, lai piepildītu sapni un iekļūtu šova finālā.

Ervīns Petrovs

Ervīns blakus savai skaistajai un slaidajai sievai vairs nejūtas pilnvērtīgs. Jaunais vīrietis, kurš agrāk bija sportisks, skaists un elegants, bildēs sevi vairs nepazīst. Ģimene prasa daudz spēka, bet Ervīna lielākais sapnis ir beidzot būt labam piemēram saviem bērniem un neslēpties no fotokamerām.

Leila Kondžu

Leilu dzīve nav lutinājusi. Smags liktenis, traumatiski piedzīvojumi, seksuāla vardarbība, neveiksmīgas izvēles – tā ir jaunās sievietes ikdiena. Aizbēgusi no savām problēmām uz Šveici, kur ar vīru itāli audzina bērnus, Leila beidzot speciāli, lai piedalītos šovā, ir atgriezusies, lai paskatītos patiesībai acīs, aizmirstu pagātnes pāridarījumus, kļūtu drosmīga un piepildītu savus sapņus.

Aļona Ivanova

Aļona ir jauna sieviete, kurai sevī nepatīk nekas. Kompleksi ir visa viņas dzīve. Aļonas zobi, viņasprāt, ir iemesls, kāpēc jauniete vēl nav apprecējusies. Aļona, kuras dzīslās rit ne tikai latviešu, bet arī čigānu asinis, ikdienā slēpjas aiz garajiem matiem un vairāk par visu vēlas iemantot skaistu smaidu.

Ineta Dresmane

Ineta ir īsts saulstariņš, kaut gan viņas dzīves pieredze ir smaga. Tomēr vienmēr smaidīgā sieviete ir zaudējusi pārliecību par sevi. Lai gan Inetai ir tikai 44 gadi, dzīvesprieks un nepārtrauktā uzmanība bērniem – gan saviem, gan darbavietā satiktajiem – ir atstājusi sekas sejā, ar kurām sieviete vairs nespēj sadzīvot. Mīlestība ir tas, ko Ineta vēlas visvairāk. Lai gan ikdienā viņa to sniedz saviem dēliem un bērniem ar kuriem strādā, viņas dzīvē kaut kā pietrūkst.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sintija Trinite-Aigare

Sintija ir skaista sieviete, kura savas nepilnības slēpj aiz apģērba. Sintijai pēc dzemdībām ir ne tikai izstiepies vēders, kuru ar sportu koriģēt vairs nav iespējams, bet arī krūtis ir zaudējušas formu. Jaunā sieviete nejūtas ērti, nedodas uz pludmali un viņas pašnovērtējums ir kritiski zems. Sintija beidzot vēlas būs skaista mamma savām meitiņām, kā arī iestāties augstskolā.

Dace Bullīte

Dace ir spridzeklis, turklāt viņa, neskatoties uz filigrānajām auguma aprisēm, ir sieviete pie smagā auto stūres. Šādā vīrišķīgā darbā Dace ir pazaudējusi sievišķību. Sieviete ir gatava sekot saviem mērķiem un sapņiem, vienīgais, kas attur, ir ārējais izskats.

Madara Šterna

Madara ir programmētāja, kura jau ir uzsākusi savas pārmaiņas – beidzot būt skaista un pilnvērtīga sieviete (Madara līdz nesenam laikam dzīvoja kā Māris, bija precējusies un audzināja bērnus). Diemžēl bez ārstu palīdzības viņa nespēj pilnībā piepildīt savu sapni. Vīrišķīgās iezīmes Madaras sejā ir neizbēgamas, tāpēc viņa ir gatava uz visu, lai pierādītu, ka tiešām pelnījusi uzvaru un iespēju uz pilnvērtīgu jaunu dzīvi!

Anita Boluža

Anitu dzīve nav lutinājusi. Viņa ir mamma diviem bērniņiem ar īpašām vajadzībām, kuriem nepārtraukti vajadzīga uzmanība, tāpēc Anitai nācies aizmirst par savu izskatu. Lai gan ir jārūpējas par savām atvasēm, Anita atrod laiku strādāt arī ar citiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Anita ir centīga un visu, ko apņēmusies, paveic pēc labākās sirdsapziņas.

Danēla Krūmiņa

Danēlas lielākā problēma ir viņas krūtis, kuru izmērs ir 75 K. Lielo krūšu dēļ sievietei sākušās arī muguras problēmas, kā arī izveidojušās paniskas bailes no kupra, kurš, spriežot pēc ārstu secinājumiem, izveidosies vecumdienās. Danēla ir skaista meitene, kuras ikdiena paiet meklējot piemērotu krūšturi un apģērbu, ar kuru noslēpt mātes dabas dotumus. Krūtis Danēlai traucē gan darba meklējumos, gan saskarsmē ar vīriešiem, kuri viņā redz tikai seksapīlu un pieņem, ka dāma ar šādām aprisēm nav gudra, gan, protams, arī veselības problēmās un pašnovērtējumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sanita Butkus

Sanita ir atraktīva un koša, bet tas ir tikai aizsegs viņas kompleksiem. Arī sapnis par dziedāšanu ir palicis novārtā zemā pašnovērtējuma dēļ.

Edgars Auziņš

Edgars ir īsts šovmens! Atraktīvs un jautrs, humora pilns vīrietis, kurš šādu sevi ir radījis, lai paslēptu problēmas un lai apkārtējie nemanītu viņa raizes. Edgaram ir daudz mērķu, kurus viņš vēlas sasniegt, bet trūkst pašapziņas un iedvesmas, ko viņš meklē jau ilgu laiku. Šķībais deguns, ko Edgars ieguvis, sapinoties ar nepareiziem cilvēkiem, un citas ķermeņa nepilnības traucē Edgaram ikdienā un darba gaitās, kā arī pašapziņas veidošanā.

Nataļja Lauce-Šakale

Nataļja ir divu bērnu mamma. Viņas dzīve nav bijusi viegla, jo viens no bērniņiem ir ar īpašām vajadzībām – rūpes par mazo aizņem daudz laika un liek aizmirst par sevi. Nataļja ir šķietami klusa un maiga būtne, bet ne velti saka, ka klusie ūdeņi tie dziļākie. Jaunā sieviete nekad nav sūdzējusies par savām problēmām, bet nu pienācis laiks padomāt par sevi.

Didzis Simanovskis

Didzis ir laimīgi precējies divu bērnu tētis un īsts Liepājas rokeris. Didža jaunība bijusi traka un reibinoša burtiskā nozīmē – tajā netrūka alkohola, ballīšu un brīvības. Kad pēc daudziem gadiem Didzis sapratis, ka viss aizgājis par tālu un ka nāve jau burtiski klauvē pie durvīm, vīrietis bezatbildīgo dzīves stilu atstājis aiz muguras un sācis veidot dzīvi no jauna. Auss, kura zaudēta pirms vairākiem gadiem, traucē pašapziņas veidošanā un biznesa kontaktu iedibināšanā, turklāt Didzis sapņo atkal pilnvērtīgi dzirdēt.

Kuri dalībnieki iegūs iespēju mainīt savu dzīvi uz visiem laikiem? Kā viņiem veiksies pārbaudījumos? Skaties jau 8. oktobrī plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm