tv3.lv

Izjukušas operāciju šova Madaras daudzsološās attiecības

Pēc ilgāk nekā divu mēnešu kopā būšanas izirušas TV3 plastisko pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” iepazītās transpersonas Madaras attiecības, kas šopavasar iesākās un attīstījās strauji, bet cerīgi.

2021. gada 18. maijā 11:58

Marta sākumā Madara Marta Šterna plašākai sabiedrībai atklāja, ka viņas dzīvē ienākusi kāda īpaša sieviete, un viņu starpā uzplaukušas skaistas jūtas. Attiecību stāsts attīstījās strauji, un aprīļa vidū Madara un Inta uzsāka kopdzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs viena otru saprotam, izprotam, uzklausām – esam pilnīgi uz viena viļņa. Mums abām ļoti patīk kopā pavadīt laiku,” operāciju šova dalībniece aprīlī laimīgi stāstīja par abu kopā būšanu. Madara ar šīm attiecībām bija saistījusi nopietnus nākotnes plānus.

Tomēr šim stāstam nebija lemts ilgi turpināties. Nu Madara savu attiecību statusu sociālajos tīklos nomainījusi uz “Brīva”, un, kā viņa apstiprina Skaties.lv, viņas un Intas, kura vēlāk sevi aicināja dēvēt dzimumneitrālā vārdā Teo, attiecības pēc diviem mēnešiem ar astīti tik tiešām izirušas: “Tikpat strauji, kā tās sākās.”

Kā norāda Madara, Teo lēmumu izbeigt attiecības pieņēma vienā dienā, bet viņa pieļauj, kas tas briedis kādu laiciņu, jo neilgi pirms tam Madarai bijis depresīvs stāvoklis.

“Mēs neko nepārrunājām, līdz ar ko šobrīd vēl joprojām vienīgais, ko saredzu kā šķiršanās iemeslu, ir nevēlēšanās veltīt laiku attiecībām. Teikums, ko saņēmu, pirms Teo savāca mantas un aizdevās, bija: “Man nav kapacitātes ņemties ar šo.” Un tas raisa domas, ka Teo savā ziņā nav īsti šīs attiecības vajadzīgas,” stāsta Madara.

Kā spriež operāciju šova dalībniece, attiecības pašas par sevi nekad nebūs perfektas, arī strādājot pie tām, tās ne vienmēr būs ideālas. “Pieņemu, ka neatradīsies neviens pāris, kura starpā nebūtu nesaprašanās vai kādi strīdi, un ar to būtu jārēķinās jebkuram.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šeit gan ļoti izteikti ir redzamas iezīmes, cik svarīgas šīs attiecības ir cilvēkam, ja ir laiks visam, izņemot vēlmi izrunāt lietas, kurās viens otru nesaprot.

Ja sākumā veltījām laiku viens otram, lai radītu patīkamas attiecības, tad galu galā pienāca laiks, kad attiecības tika nostumtas malā, kad parādījās lielāka nepieciešamība ziedot sevi, savu laiku citām lietām, nevis attiecībām, ko mēs veidojām divus mēnešus,” stāsta Madara.

Transpersona Madara vāc naudu dzimuma maiņas operācijai

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm