tv3.lv

Kā mēnesi pēc TV3 operāciju šova noslēguma klājas astoņu bērnu mammai Karīnai

Astoņu bērnu māmiņai Karīnai Ceriņai, kura bija starp septiņiem veiksminiekiem, kuriem TV3 plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” tika dota iespēja uzlabot ārieni, 2021. gads iesācies pacilātā noskaņojumā.

2021. gada 8. janvārī 9:40

Kā nepilnu mēnesi pēc pārvērtību šova fināla Skaties.lv atzīst 33 gadus vecā rīdziniece Karīna Ceriņa, viņas sajūtas un domas par sevi pēc projekta noslēguma nav mainījušās: ”Tas, kāda es esmu tagad, nav salīdzināms ar to, kāda es biju agrāk. Esmu priecīga, ka man šī iespēja tika sniegta un ka nu savā dzīvē es varu iet tikai uz augšu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar šo gadu Karīna saista lielus plānus. ”Paliek spēkā arī tie, kas bija šova sākumā, – pabeigt konditorejas skolu, tomēr patlaban viss ir apstājies,” viņa skaidro, ka pandēmijas ierobežojumu dēļ ar skološanos viņai nedaudz jāpaciešas.

Taču viņa cer, ka jau pavisam drīz viņa šajā jomā varēs praktizēt pēc pilnas programmas – no netālu no mājas atvērsies konditorejas veikaliņš, kur Karīna pieteikusies darbā par konditora palīgu.

”Esmu apņēmusies iet sportot uz fitnesa zāli. Es gribu sevi disciplinēt. Šī doma man bija kādu laiku, bet, tā kā tagad sporta zāles ir slēgtas, tad pagaidām tas nav iespējams,” cerību pilna drīzumā pievērsties fitnesam ir Karīna.

”Laiks iet, un, iespējams, radīsies lielāki mērķi, bet šie ir tie, uz kuriem es patlaban tiecos,” saka Karīna un norāda, ka izvirzīt mērķi ir svarīgi, lai dzīve iegūtu saturu.

”Pēdējais laiks sākt domāt par sevi”. Karīna atklāj nākotnes plānus, TV3 operāciju šovam noslēdzoties

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Karīna arī cītīgi turpina savas gaitas labdarības organizācijā. ”Tagad tas ir ļoti aktīvi, jo daudzām ģimenītēm šajā situācijā, kas valstī iestājusies, vajadzīga palīdzība. Esmu tur iekšā ar sirdi un dvēseli. Ir ļoti žēl noskatīties uz tām ģimenēm, kurās bērniņi cieš. Es nevaru mierīgi naktī gulēt, ja zinu, ka kādā no šīm ģimenēm bērniņš nav paēdis. Mēs operatīvi cenšamies viņiem palīdzēt,” stāsta operāciju šova dalībniece.

Protams, novārtā netiek atstāta arī pašas ģimene – astoņas atvases, kuras Karīna dēvē par saviem lielākajiem palīgiem un atbalstītājiem. ”Paldies Dievam, bērniņi ir veseli un priecīgi,” saka šova dalībniece un atklāj, ka pirmo reizi dzīvē piedzīvojusi Ziemassvētkus, kas svinēti kopā tikai ar bērniem.

”Šoreiz bija ļoti ģimeniski svētki. Kopā dziedājām, spēlējām spēles, bija dāvanas. Pasākums izvērtās sirsnīgs un mīļš.”

Karīna neslēpj, ka būtu priecīgāka, ja ar šovā iegūto skaisto ārieni, būtu iespējams padižoties plašāk: ”Tagad ir ko parādīt, bet nav to iespēju.” Jaunā sieviete cer, ka pandēmija drīzumā rimsies un cilvēki varēs atgriezties pie normālas dzīves, kad tiks atļauts pulcēties pasākumos, satikt draugus un radus un vairs nebūs obligāta sejas masku valkāšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm