tv3.lv

Kā pēc ”izbrāķēšanas” TV3 operāciju šovā dzīvo liepājnieks, kurš autoavārijā zaudējis vienu ausi

Grūti šajā laikā, kad pasaule uzlikta uz pauzes, vērienīgas pārmaiņas personīgajā dzīvē paveikt, Skaties.lv atzīst šovā ”Operācija: Jauna dzīve” iepazītais Didzis no Liepājas. Taču globālajā ķibelē viņš saredzējis arī ko vērtīgu.

2021. gada 19. janvārī 14:26

Didzi Simanovski šova skatītāji iepazina kā pārliecinātu Liepājas rokeri, kurš jaunības dullumā autoavārijā zaudējis vienu ausi. Piesakoties projektam, vīrietis neslēpa – zaudētā auss traucē pašapziņas veidošanā un biznesa kontaktu dibināšanā, turklāt viņš sapņo atkal pilnvērtīgi dzirdēt. Plašāku stāstu par zaudēto ausi lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cīņā par iekļūšanu finālā viņam pretim stājās ballīšu autobusa vadītājs Edgars un divu bērnu mammu Nataļja. Žūrija lēma, ka iespēju piedzīvot pārvērtības iegūst kompānijas daiļākā būtne.

Kā nu Didzis atklāj Skaties.lv, ja eksperti būtu lēmuši par labu viņam, viņš iespēju uz jaunu dzīvi būtu atdevis Nataļjai. ”Viņa sieviete, viņai šo iespēju vairāk vajadzēja,” skaidro liepājnieks.

Dalībnieku pārvērtību gaitai un iegūtajiem rezultātiem vīrietis sekojis līdzi TV ekrānā. ”Skatījos un man patika. Cilvēki arī teica, ka patika, ka esmu palicis pie sava. Bet tas, kādēļ es uz šovu gāju, man nesanāca,” saka Didzis.

Didzis neslēpj, ka, vērtējot speciālistu veikumu, visvairāk viņu sajūsminājis, kā viņiem izdevies uzlabot “ārzemnieces” Leilas ārieni: ”Viņa bija ļoti smuki uztaisīta, baigi labi izskatījās.”

Viņš vēlas izmantot izdevību un pateikties šova komandai un režisorei un producentei Aijai Strazdiņai personīgi. ”Cepuri nost! Aija vispār ir kapitāla! Viss ir forši, liels paldies! Es nenožēloju nevienu brīdi, kad es tur biju,” saka Didzis. ”Bet vairāk gan es uz turieni nebrauktu,” viņš nosmej.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat vīrietis norāda, ka savu problēmzonu atrādīšana visas Latvijas priekšā bijis drosmīgs gājiens, kas ļāvis uz sevi palūkoties citām acīm.

”Vēl man bija baigi labā balva – kaučinga nodarbības. Trīs reizes braucu uz Ventspili. Atkal jaunas pazīšanās. Baigi forši bija. Ģimene brauca līdzi, viņiem bija ekskursija,” stāsta Didzis.

Kopš šova otrās klātienes atlases filmēšana, pēc kuras izvēlētie septiņi dalībnieki uzsāka krāšņo pārvērtību ceļu, Didža ikdienā lielu izmaiņu nav.

”Dzīvē nekas nav mainījies. Eju uz darbu. Tagad gan ir atvaļinājums. Ziema, viss ir sasalis, tādēļ jāsēž mājās,” saka pazemes komunikāciju montāžnieks. Viņš neslēpj sajūsmu, ka beidzot arī Liepājā iestājusies īsta ziema. ”Ar suni staigāju pa āru, un priecājos par ziemu. Arī Liepājā tagad ir forši,” to, kā izmanto salto laiku, klāsta Didzis.

”Tas, ko es esmu domājis, neesmu atmetis,” sapni par industriālas ievirzes izklaides vietas atvēršanu lolo Didzis. ”Man kādreiz ir bijusi doma, ka varētu, bet ne jau tagad ar mērķi, ka jābūt tumšajam klubam, un nu tik ies vaļā. Tas ir ļoti tāls mērķis. Man tas ļoti patiktu, bet šajā brīdī vispār nav nekādu izredžu to darīt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar ”šo brīdi” Didzis domā pandēmijas laiku, kad cilvēkiem jāpielāgojas citiem apstākļiem. ”Ir jātiek galā ar šo murgu, kas notiek. Viss apkārtējais ”besī”, ne? Cilvēki ir nomocīti līdz nemaņai. Trakākais, ka sociālajos tīklos it kā pazīstams normāls cilvēks sāk laist tādu šļuru, ka arī paliek žēl,” norāda Didzis un uzsver, ka šis ir īstais laiks, kas izkristalizē, kuri patiesībā ir draugi un domubiedri un ar kuriem vairs nav pa ceļam.

Viņš arī gatavs sniegt savu palīdzību ”profesionālajiem komentētājiem”. ”Es gribētu tiem cilvēkiem palīdzēt ar padomu vai kā, jo esmu ļoti izpalīdzīgs, bet nevar viņus dabūt rokā. Ļoti žēl, ka viņi ir anonīmi,” ironizē Didzis. Viņš gan ar sev veltītu kritiku virtuālajā vidē nav daudz saskāries, bet nenoliedz, ka ”dīvāna ekspertiem” palīdzība nenāktu par ļaunu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm