tv3.lv

Leila pēc pārvērtību šova ceturto reizi pošas kāzām

Latvijā vērienīgākā plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālā viena no krāšņākajām dalībniecēm bija Leila – viņa bija nolēmusi pasākumā žilbināt skaistā kāzu kleitā. Kā šova dalībniece skaidro Skaties.lv, tas nav bijis bez iemesla.

2021. gada 1. janvārī 11:30

39 gadus vecā trīs bērnu mamma Leila Kondžu uz šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasi Latvijā ieradās no Šveices, kur viņa dzīvo kopā ar saviem trīs bērniem un itāļu tautības vīru Stefano. Abi apprecējās pirms desmit gadiem un jau labu laiku lolo domu par atkārtotām kāzām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es gribu kāzas atkārtot,” par ieceri vēlreiz piedzīvot vienu no dzīves skaistākajiem mirkļiem Skaties.lv saka Leila. ”Man ir bijušas trīs laulības, bet man nekad nav bijusi balta kāzu kleita. Tas ir katras meitenes sapnis, un arī es gribu apprecēties baltā kāzu kleitā – kā pasakā.”

Kā Leila atklāj, abi ar vīru Stefano nolēmuši kāzas rīkot otrreiz, jo laulības ceremonija pirms desmit gadiem bijusi šaurā tuvinieku lokā un bez īpaša pompa. ”Sarakstījāmies un viss. Es biju resna, bērni uz rokām. Nebija nekā īpaša, bet bija forši vienalga,” atceras Leila.

”Mēs jau sen zinājām, ka gribam apprecēties vēlreiz. Varbūt pat baznīcā, lai gan neesam ticīgie. Pavasarī vīrs man lūdza roku, nometies uz celīša. Viņš teica, ka tā pa īstam nemaz nav prasījis, vai es gribu kļūt par viņa sievu,” stāsta pārvērtību šova dalībniece.

Vēlāk Leila pamanījusi dalībnieku pieteikšanās anketu šovam ”Operācija: Jauna dzīve” un bija gatava no Šveices doties uz atlasi Latvijā.

Leila atklāj, ko par viņas jauno izskatu domā itāļu tautības vīrs

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rudenī, kamēr noritējusi Leilas atlabšana pēc operācijām, viņa nolēma pastaigāt pa kāzu saloniem. ”Es nezināju, ka Avotu iela ir vienos kāzu salonos. Iegāju vienā, uzmērīju kādas sešas kleitas, trīs it kā patika, bet atmetu ar roku, jo nauda liela, nevar atļauties. Tomēr sirdī iekrita, cik smuki izskatos kāzu kleitā,” stāsta Leila.

Īsto līgavas kleitu sieviete noskatīja kāda salona skatlogā un vairs nespēja no tās atteikties: ”Uzvilku, acīs sariesās asaras, negribēju vilkt nost. Es sajutos kā princese.”

Kleitai bija piemērota ievērojama atlaide – sākotnējo 2000 eiro vietā tā tirgota par 500 eiro. ”Bet tāpat tā ir liela nauda. Izgāju no salona un sapratu, ka vairs nevienu citu kleitu negribu mērīt.”

Leila sazinājās ar vīru, kurš ieteica mēģināt ar kāzu salonu vienoties, ka nauda tiks maksāta pa daļām. Kaut Leilai doma šķita aplama, tirgotāji šādam darījumam piekrituši.

”Atteicos nopirkt saldumus,” smaida Leila un atklāj, ka vīram ap to laiku uzspīdējusi veiksme un viņš loterijā laimēja 120 frankus, ko atvēlēja mīļotajai skaistajam pirkumam. ”Sapnis par kleitu piepildījās.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovasar apritēja 10 gadu kopš Leilas un Stefano iestūrēšanas laulības ostā, un, lai gan abi bija iecerējuši atkārtoti kāzas svinēt šajā laikā, pandēmija likusi plānus par plašām kāzām mainīt.

”Es gribu skaistas, lielas kāzas, gribu ielūgt cilvēkus no Latvijas vai arī kāzas rīkot Latvijā – tas mums vēl jāizlemj,” saka Leila un uzsver, ka Latvijā pirkto kleitu glabās skapī līdz brīdim, kad jaunā koronavīrusa izplatība būs iegrožota un dzīve vairāk vai mazāk būs atgriezusies iepriekšējās sliedēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm