tv3.lv

Lustīgais ziedu tirgotājs no Ludzas pēc dalības TV3 šovā lepojas ar nomesto svaru

Latvijā vērienīgā plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībnieks Ervīns deva solījumu – arī tad, ja viņam neizdosies iekļūt to veiksminieku pulkā, kuriem būs lemts piedzīvot plastiskās operācijas, viņš apņēmies uzsākt tievēt. Kā viņam izdevies sev doto solījumu turēt?

2021. gada 21. janvārī 11:48

Piesakoties šovam, 33 gadus vecais ziedu tirgotājs Ervīns Petrovs no Ludzas rajona neslēpa – liekā svara dēļ baidās zaudēt savas skaistās, slaidās ukraiņu tautības sievas simpātijas, kā arī vēlas būt labs piemērs saviem bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par iekļūšanu šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālā raženā auguma īpašnieks sacentās ar Jūliju Rassohinu no Salaspils un valmierieti Renāru Baušenieku, kurš ieguva iespēju ar plastisko operāciju palīdzību uzlabot savu ārieni.

Tomēr, kā nu Ervīns pastāstījis Skaties.lv, ceļu uz labāku dzīvi viņš sācis paša spēkiem un panākumi acīmredzami nav izpalikuši.

Kad Ervīns pagājušajā ar tautisku danci sevi pieteica šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasē, viņa svars bija sasniedzis 120 kilogramu. Tas nostiprinājis pārliecību, ka pēdējais laiks kaut ko darīt augama labā. Apzinot, ka ir visai slinks, viņš izvēlējies citu paņēmienu – kopš rudens sācis ēst sabalansētu pārtiku.

”Man sāka ēdienu piegādāt kastītēs. Es citādāk nevarēju. Svars normalizējās. Joprojām ēdu pa porcijām. Esmu nometis 10 kilogramus.

Vēl es gribētu nomest, maksimums, desmit, jo atbilstoši manam augums vairāk nevajadzētu zaudēt. Jebkurā gadījumā 100 kilogramiem ir jābūt,” skaidro Ervīns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Tuvojas 14. februāris, pēc tam būs 8. marts, un katru gadu ap šo laiku es nometu svaru, jo ir daudz stresa un darba. Es domāju, ka līdz vasarai es varētu sasniegt savu ideālo svaru,” saka ziedu tirgotājs.

Taču ēšanas ziņā viņam padomā vēl kāds triks – viņš apņēmies piekopt par modes lietu kļuvušo fastingu jeb daļējo badošanos, kas sevišķi iecienīta kļuvusi arī slavenību vidū un paredz ēdienu uzņemt noteiktā diennakts laikā. ”Sākumā esot grūti, bet, kad pierod, tad nav nekāda vaina. Es gribu iemācīties tā, ka ēdu no divpadsmitiem dienā līdz pieciem pēcpusdienā, un vakarā tikai tēju,” klāsta latgalietis.

Ervīna tievēšanas panākumi galvenokārt saistās ar ēšanas režīma sakārtošanu, jo no lielajiem plāniem par sportošanu čiks vien sanācis.

”Nopirku abonementu uz sporta zāli veselam gadam, bet tā kā zāles aizvērās, viss izpalika. Stanga ir mājās, bet tas nav tas. Vienīgais, ko es no sporta aktivitātēm tagad daru katru dienu, noeju stundu, vadājot bērnu ratiņos,” stāsta Ervīns.

Lai pievērtos nopietnākai sportošanai, vīrietim trūkst brīva laika. ”Darba ļoti daudz. Līdz ar vīrusu man darba kļuvis vairāk,” viņš teic. ”Nekāds skrējējs, kā citi no rītiem skrien, neesmu. Ceļos sešos no rīta, un jau dodos uz darbu, līdz ar to man ir ļoti maz brīva laika. Varbūt viss nostabilizēsies, kad atradīšu īstos darbiniekus. Tad nevajadzēs pašam tik daudz darīt, bet līdz tam laikam diez vai kaut kas mainīsies.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz ar zaudētajiem kilogramiem Ervīns pamanījis, ka nu ir vairāk enerģijas, tostarp arī nodarboties ar saviem bērniem nodarboties, piemēram, doties garākās pastaigās. ”Iepriekš es to darīju gariem zobiem,” viņš atzīst.

Kopš tievēšanas sākuma uzlabojusies arī Ervīna pašsajūta un veselība. ”Arī draugi, kuri nav ilgi redzēti, uzreiz pamanījuši, ka esmu nometis svaru,” vīrietis palepojas.

Arī mīļotās sievas acīs viņš krietni audzis. Ja agrāk ikdienas skrējienā izpalika uzmanības apliecinājumi, nu viss ir citādāk. ”Tagad ir kādi brīži, kad kaut kur aizejam vairāk romantiski, arī skūpsti no rīta un vakarā,” atklāj Ervīns.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm