tv3.lv

"Man viņu atsūtīja kosmoss.” Šoferis Edgars mēnesi pēc šķiršanās no sievas uzsācis jaunas attiecības

Laikā, ka pašmāju šovbiznesu satricinājušas vairākas ziņas par šķiršanos, ar jaunumiem par pozitīvu pavērsienu privātajā dzīvē nācis klajā ballīšu autobusa vadītājs Edgars, kurš pērnruden spilgti uzmirdzēja šovā “Operācija: Jauna dzīve”, – pēc šķiršanās no sievas viņš izveidojis jaunas attiecības.

2021. gada 11. februārī 10:20

39 gadus veco Edgaru Auziņu kā ballīšu autobusa jeb “Party Bus” šoferi Latvija iepazina plastisko pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” pērnā gada novembrī. Lai gan dalību šovā vīrietis neturpināja, viņš neslēpa, ka dzīvē gaidāmas lielas pārmaiņas – viņš pošas šķirt savu 13 gadus ilgo laulību un bez liekas kavēšanās gatavs izveidot jaunas attiecības. Viņš sevi reklamēja kā “jaunu, smuku, brīvu un pieejamu” vīrieti un aicināja atsaukties brīvās dāmas, kuras viņā saskata savu potenciālo dzīves partneri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu Edgars Skaties.lv neslēpj, ka par dāmu atsaucību viņš nevarējis sūdzēties – viņa aicinājumam atsaukušās 27 interesentes, taču tālāk par saraksti neviens gadījums nav izvērties. “Nebija pat nevienas tikšanās. Es esmu ļoti izvēlīgs, es zinu savu cenu, un man bija uzdevums atrast savu īsto.

Man gan daudzi rekomendēja: “Ko tu atkal gribi nopietnas attiecības, taču padauzies bišķiņ!” Nē! Man tuvojas 40, es negribu dauzīties, es gribu mierīgu, mierpilnu, laimīgu, mīlestības pārbagātu dzīvi,” viņš stāsta.

Lai atrastu īsto un vienīgo, Edgars, paša vārdiem, ieslēdzis visu savu jaudu.

“Es iegrimu brīvo cilvēku tirgū un piereģistrējos visos iespējamajos iepazīšanās portālos, un sapratu, ka tā ir viena bēdu ieleja. Atrast īsto ir kā meklēt adatu siena kaudzē. Diezgan neiespējama misija,” secinājis Edgars.

Turklāt līdzās rosībai iepazīšanās vietnēs un platformās viņš “ielīdis” arī ezoterikā, vēdiskajā numeroloģijā, astroloģijā, psiholoģijā, mīlestības matemātikā jeb socionikā un citās jomās.

Kad vīrietim jau sākusi zust cerība atrast savu īsto sievieti, noticis kas negaidīts: “Esmu draugos ar kosmosu, un tas man palīdzēja.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar savu liktenīgo dāmu viņš iepazinies populārajā randiņu aplikācijā “Tinder”, un, ņemot vērā, kādā veidā abi viens otru atrada, tas, kā spriež Edgars, nudien bijis īsts kosmosa pirksts.

Kā nu draudzenes teikto atstāsta Edgars, meitene viņu bija pamanījusi TV šovā un viņai “trīsiņa bija izgājusi cauri”. Vīrietis viņai šķitis pievilcīgs, un aplikācijā “Tinder” viņa “šāvusi” pa labi, savukārt Edgaru uzrunājusi informācija, ko viņa par sevi bija sniegusi.

“Bildes ir viens, bet man svarīgi, kas sievietei ir galvā. Man nevajag Bārbiju, man vajag cilvēku, kas dvēseliski ir mans,” teic pārvērtību šovā iepazītais vīrietis. Viņš sākumā nav nojautis, ka iepazinies ar atzītā aksesuāru zīmola “Jastine Loré”, kura rotas izvēlas arī sabiedrībā zināmi ļaudis, radītāju Kristīni. (Dāmas uzvārds pēc īpaša Edgara lūguma netiek izpausts – red.)

Jautāts, ar ko Kristīne piesaistījusi viņa uzmanību, Edgars stāsta: “Man tā nekad nav bijis, es vispār nezināju, ka ir iespēja kādreiz satikt cilvēku, ar kuru viss tik ļoti saskan. Tev atliek padomāt un viņš to pasaka, vai tu sāc teikumu un otrs to pabeidz. Mūsu pirmās telefonsarunas katra ilga pa piecām septiņām stundām.”

Abi ir viena vecuma un ļoti runātīgi, tādēļ sarunu tēmu nekad netrūkst. “Mums sakrita mūsu jaunības dienu gaitas un tas, kā esam nonākuši līdz šim brīdim. Apspriežam arī numeroloģiju, ezoteriku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es savu ballīšu busu uzbūvēju 2007. gadā, un viņa savu rotu biznesu sāka tajā pašā gadā. Arī vietas, kur esam bijuši, pārklājas. Mēs esam viens otram staigājuši garām jau daudz reižu. Cilvēki, kas man ir pazīstami, izrādās, ir pazīstami arī viņai.

Var jau būt, ka esam kādreiz tikušies, bet ir sajūta, ka iepriekšējā dzīvē esam bijuši ļoti tuvi cilvēki. Neko līdzīgu līdz šim nebiju jutis un piedzīvojis. Ik pa brīdim padomā: kā tas kosmoss strādā! Tas ir neizskaidrojami,” klāsta Edgars.

Nu kopš Edgara iepazīšanos ar Kristīni, kura mitinās Liepājā, pagājuši divi mēneši, un šajā periodā abi kopā pavadījuši jau pusi laika: “Ziemassvētkos bijām kopā, arī Jaunajā gadā. Viņa pie manis padzīvoja nedēļu, tad es nedēļu pie viņas.”

Edgars ar Kristīni saista patiesi lielas cerības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm