tv3.lv

“Nākas pat dzert pretsāpju zāles.” TV3 operāciju šova Danēla atklāti par dzīvi ar K izmēra krūtīm

TV3 plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” piektajā raidījumā kļuva zināms, ka pie iespējas piedzīvot pārvērtības tikusi 31 gadus vecā rīdziniece Danēla Krūmiņa, kurai kopš astoņu gadu vecuma savu ķermeņa dotumu – raženo krūšu – dēļ jāsadzīvo ar pastiprinātu uzmanību.

2020. gada 8. novembrī 13:30

31 gadus vecā sociālo tīklu projektu vadītāju Danēlu Krūmiņu daba apveltījusi īpaši dāsni – sievietei jāsadzīvo ar iespaidīga izmēra krūtīm, un piedalīties TV šovā viņa nolēmusi, lai vairotu ne vien patiku pret sevi, bet uzlabotu arī veselības stāvokli un parūpētos, lai tas ar gadiem nepasliktinātos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Danēla atklāj Skaties.lv, pirmais krūšturis iegādāts astoņu gadu vecumā, kad viņa mācījusies otrajā klasē. Septītajā klasē viņa valkāja jau C izmēra krūšturi, taču, sasniedzot pilngadību, krūtis bija sasniegušas E-F izmēru.

”Pēdējos četrus gadus tās ieguļ K izmēra krūštura bļodiņā,” saka šova dalībniece.

Kamēr daļa sieviešu sapņo par krūšu palielināšanu, Danēla vēlas pretējo – tās samazināt, jo ar tik kupliem apaļumiem ikdienā nav viegli. ”Jau kopš mazotnes man ir jāsadzīvo ar muguras sāpēm un nākas pat dzert pretsāpju zāles. Esmu gara auguma, tādēļ ir arī problēmas ar stāju.”

Īpaši Danēlu biedē, ka vecumdienās viņas veselība var būt tik sagandēta, ka, lai veiktu ikdienas kustības un darbības, būtu atkarīga no kāda.

Pārvērtības TV3 plastisko operāciju šovā piedzīvos rīdziniece Danēla ar K izmēra krūtīm

Vēl kāda nepilnība – viņas krūtis ir zaudējušas tvirtumu, un bez krūštura tās nokarājas līdz pat nabai.

Danēla neslēpj, ka viņas gadījumā nav runa tikai par fizisko labsajūtu, bet arī emocionālo. Viņas krūtis izpelnās pastiprinātu uzmanību, turklāt nācies arī saņemt piezīmes ar nepatīkamu seksuālo piegaršu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Interese par krūšu samazināšanu Danēlai bijusi jau vidusskolas laikā. ”Šķiet, man bija 18 gadu, kad aizgāju pie viena ķirurga, un viņš man tajā laikā pateica, ka nē, nevajag neko samazināt, jo es vēl attīstos,” stāsta Danēla.

Pirms gada viņa bija pieņēmusies svarā līdz 100 kilogramiem, pusgada laikā 25 nometusi, bet krūtis nav samazinājušās.

Danēla nolēmusi pieteikusies TV šovam ”Operācija: Jauna dzīve”. ”Ieraudzīju reklāmu. Protams, ilgi domāju, vai piedalīties vai ne.

Bet pēc ilgām pārdomām sapratu: ja mani paņems, es būšu tikai ieguvēja – es panākšu to, ka sakārtoju savu veselību, ka krūtis mani vairs tik ļoti neietekmēs ne fiziski, ne emocionāli,” stāsta šova dalībniece.

Sarunā ar Skaties.lv Danēla atminas kādu gadījumu pirms pāris gadiem, kad kopā ar draudzeni posusies ballītei: ”Viņa ir no tām sievietēm, kuras sapņo par lielākām krūtīm. Paskatījās uz manējām un pateica: ”Jā, es gribu lielas krūtis, bet ne TIK lielas.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jautāta, kā dzīvesdraugs uzņēma domu, ka Danēla iecerējusi samazināt savas krūtis, viņas atklāj, ka otrās pusītes viņai nav.

”Esmu brīva kā putniņš. Ja arī būtu, otrai pusei būtu maza teikšana, lai ietekmētu manu izvēli piedalīšanos šajā projektā, lai cerētu, ka varētu realizēt savu ilgi loloto sapni.

Jā, ir daļa vīriešu, kuriem tīk kuplas krūtis. Taču ar savu izmēru – tām pievērš pārāk lielu uzmanību. Nav pat nepieciešama dekoltē, kad man ir nācies aizrādīt kolēģiem, paziņām un citiem, ka manas acis ir augšā. Ir arī bijis tā, ka tieši vai netieši otrs norādījis, ka iepazinies un uzturējis kontaktus tikai manu krūšu dēļ.

Līdz ar to, jā, ja šobrīd man būtu otrā pusīte, pieteiktos šajā projektā. Esmu pārāk ilgi rūpējusies un domājusi par citiem, beidzot ir sevi jāsaņem rokās un jāparūpējas par sevi! Ceru, ka tas arī izdosies,” tā Danēla.

Seko līdzi Danēlas un pārējo šova dalībnieku pārvērtību ceļam katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm