tv3.lv

Noslēdzies TV3 plastisko pārvērtību šovs – kā pēc operācijām izmainījušies dalībnieki?

Ceturtdienas, 10. oktobra, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots Latvijā vērienīgākā plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” pēdējais raidījums, un tā noslēgumā kļuva zināms, kā dalība projektā izmainījusi tā septiņus varoņus.

2020. gada 10. decembrī 22:57

Šova ”Operācija: Jauna dzīve” ietvaros iespēju piedzīvot plastiskās pārvērtības un spert soli pretim jaunai dzīvei bija saņēmuši septiņi dalībnieki. Beidzot bija pienācis ilgi gaidītais brīdis, kad eksperti un skatītāji varēja novērtēt sapņa piepildījumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Astoņu bērnu māmiņa Karīna Ceriņa dzīvi bija veltījusi atvasēm, bet nu pieņēmusi lēmumu par šķiršanos un apņēmusies sākt mācības. Ar ķirurgu palīdzību izmainījusi veselībai bīstamo vēdera deformāciju un iemantojusi žilbinošu smaidu, jaunā sieviete bija gatava uzmirdzēt jaunā ampluā.

”Kādu laiciņu atpakaļ es nevarēju iedomāties, ka es smaidīšu jebkuram pretim nākošajam un es varēšu skaistu kleitu uzvilkt. Un tas, ka es redzu – es beidzot redzu bez problēmām,” atzina Karīna.

”Es savā dzīves grāmatā savu sākt jaunu nodaļu, ar jaunu ceļu, ar jaunu virzienu tieši sev, jo bērni ir un viņi nekur nepaliek un ir jāizaudzina, bet tagad es zinu, ka esmu pietiekoši stipra, lai es rūpētos par sevi un ietu uz savu mērķi, ko es pati sev dzīvē gribēju sasniegt.”

Renārs Baušenieks, kura bērnība pagājusi trūkumā, bija atbrīvojies no 50 kilogramiem liekā svara. Nu pēc ievērojama apjoma lielās ādas amputācijas, kā arī mirdzoša smaida, par kādu līdz šim tika sapņots, iegūšanas vīrietis bija gatavs stāties žūrijas un skatītāju priekšā – slaids un laimīgs.

”Esmu laimīgs, gandarīts, priecīgs par sevi, priecīgs par savu ģimeni, priecīgs par stāvokli, kādā mēs tagad dzīvojam, jo ir momenti, kad mēs ar sievu apsēžamiem un cik ir labi, tāpēc ka īsti neko vairs nevajag,” priecājās Renārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērnu dārza darbiniece Ineta Dresmane, kuras sejas vaibsti slēpa atmiņas par sāpīgiem zaudējumiem, nu uzmirdzējusi kā apburoša sieviete, kurai netrūkst arī gados jaunu pielūdzēju uzmanības. Pēc sejas plastiskajām operācijām un žilbinoša smaida iegūšanas Ineta burtiski atplaukusi.

”Es esmu gatava attiecībām, esmu gatava, ka mani lutina, esmu gatava kļūt vēl sievišķīgāka un beidzot dzīvot dzīvi,” uzsvēra Ineta. ”Man tika dota tā īpašā iespēja būt ārpus kārtas veiksminiecei, un šī veiksmes sajūta deva drošības sajūtu visu šo pārmaiņu laiku. Un, kā jau Inga teica, ka es tiešām pārtopu no tādas meitenes par sievieti, un to es arī tagad izmantoju.” Ineta pateicās ekspertiem, ka beidzot var dzīvot, mīlēt un savu mīlestību dot arī citiem.

Transpersona Madara Marta Šterna, kura līdz šim dzīvojusi kā vīrietis, ir gatava sevi pieteikt kā pārliecinātu sievieti, uz kuru atskatās. Madarai tika veiktas sejas plastiskās operācijas, kas padarījušas vaibstus sievišķīgākus, kā arī līdz perfekcijai uzlabots smaids.

”Ceru, ka šis ir kā piemērs, ka mums ir jāiznāk ārā un mums ir jābūt atvērtākiem. Galvenais nebaidīties no sabiedrības un lai sabiedrība nebaidās no mums,” šova finālā atzina Madara. Līdz ar dalību šovā ir piepildījies arī tas, ko viņa vēlējās – Madara daudz vairāk spējusi sajusties kā sieviete.

Atbrīvojusies no K izmēra krūšu smaguma, Danēla Krūmiņa ieguvusi ne tikai jaunas aprises, bet arī uzlabojusi pašvērtējumu. Viņa vairs nav tā klusā un pareizā meitene, kuru satikām pirmajā šova sērijā. Jaunajā dzīvē Danēlai palīdzēs arī nevainojamais smaids.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Pat ja ir gara diena, kad ir sagurums, es vienā brīdī piefiksēju, ka es eju stalti, ka nav fiziskais smagums, kas nomāc,” atzina Danēla. ”Mans ieteikums visām sievietēm, dāmām ir uzdrīkstēties ļauties to, ko gribas. Neviens nevar pateikt, kas ir sievišķība. Manuprāt, tas nāk no pašas sievietes, lai ko viņa arī darītu un ko uzņemtos.”

Īpašā bērniņa mamma Nataļja Lauce-Šakele, kura līdz šim intereses bija pakārtojusi bērna vajadzībām, notievējusi, lai šova finālā izskatītos nevainojami. sieviete lepojas ar krūšu un deguna formu, pēc sejas plastiskajām operācijām uzlabotajiem vaibstiem un žilbinošo smaidu.

“Katru rītu es mostos un skatos uz sevi spogulī – kā es izskatos, kādas ir krūtis, vai kļuvušas lielākas vai mazākas. Es sekoju visā rehabilitācijas procesā tam, kā mainījās mans ķermenis. Paralēli tam, ko paveica ārsti, arī es strādāju ar sevi – es notievēju, savedu kārtībā savu vēderu, dibenu…” klāstīja Nataļja.

”Šis šovs ir devis daudz. Esmu kļuvusi atvērtāka, mazāk no sevis kaunos. Ļoti daudz kompleksu ir palicis iepriekšējā dzīvē.”

Bērnībā seksuālo vardarbību pārcietusī Leila Kondžu pēc sejas plastiskajām operācijām, krūšu formas uzlabošanas un sapņu smaida iegūšanas burtiski staro. Piepildījušies pat necerētākie sapņi. Atlicis tikai viens – sapņu kāzas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovā finālā Leila žilbināja kāzu kleitā un atzina, ka nu arī pati jūtas balta kā kāzu kleita, kas pašai mugurā: ”Esmu šajā kleitā, tāpēc ka sapņi piepildās. Un es beidzot varēšu apprecēties baltā kāzu kleitā.”

”Es pat nevaru izskaidrot to laimi, kas manī tagad ir, un viņa nekur nepazudīs, jo es neļaušu vecajai Leilai nākt ārā.”

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma