tv3.lv

Par sešiem izmēriem mazākas krūtis: Danēlas pārvērtības septiņās minūtēs

Šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībniece Danēla Krūmiņa no Rīgas, atbrīvojusies no K izmēra krūšu smaguma, ieguvusi ne tikai jaunas aprises, bet arī uzlabojusi pašvērtējumu. Viņa vairs nav tā klusā un pareizā meitene, kuru skatītāji iepazina šova sākumā. Jaunajā dzīvē Danēlai palīdzēs arī nevainojamais smaids.

2020. gada 15. decembrī 15:50

Danēla valkāja K izmēra krūšturi un kopš tīņu gadiem cieta no pazemojumiem. Sieviete vēlējās, lai puiši skatītos viņas acīs, nevis uz krūtīm, kā arī sapņoja atbrīvoties no neciešamajām muguras sāpēm un ārstu prognozēm par kupra veidošanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atklātā fotosesija, kuras laikā Danēla jutusies neērti, cēlusi sievietes pašvērtējumu. Tas bija izaicinājums sev, un atkailināšanās visas Latvijas priekšā viņai devusi pašpārliecinātību un tagad, kad ikdienā nākas piedzīvot grūtības, kas agrāk šķita nepārvaramas, Danēlai ir sajūta: ”Es taču varu kameras priekšā izģērbties! Kur problēma?”

Danēlas krūšu samazināšana bija nopietns izaicinājums pat pieredzējušajiem ķirurgiem, jo mērķis bija ne tikai samazināt apkārtmēru, bet arī saglabāt jutīgumu un piena dziedzeru funkcionalitāti, kas pilnībā izdevies.

Mīnus 26 kilogrami pusgada laikā: TV3 operāciju šova Danēlas tievēšanas stāsts

Vairākas stundas ilgajā operācijā, kas bija sarežģītākā, kas šova laikā veikta, Danēlas apjomīgās K izmēra krūtis tika samazinātas līdz iespējami mazākajam DD izmēram.

Šova laikā piepildījās arī Danēlas sapnis par jaunu smaidu.

”Ir lepnums, un es apzinos, ka īstenībā šovs ir devis daudz vairāk, nekā sākumā iztēlojos,” gandarīta ir Danēla. Viņa uzsver, ka nav runa tikai par ieguvumiem ķermenim – ir zaudēts smagums un beidzot viņa var iztaisnot muguru –, kā arī iepazīti jauni cilvēki, un tas mainījis viņas iekšējo pasauli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Danēlas prieks par jaunajām auguma aprisēm ir neizmērāms: ”Ar jaunajām krūtīm ir tā, ka beidzot varu rādīt. Arī pielaikojot apģērbus vai papildinot garderobi gribas vairāk dekoltē, jo beidzot ir ko rādīt.”

”Mans ieteikums visām sievietēm, dāmām ir uzdrīkstēties, ļauties tam, ko gribas. Jo neviens nevar pateikt, kas ir sievišķība. Manuprāt, tas nāk no pašas sievietes, lai ko viņa arī darītu un ko uzņemtos,” tā Danēla šova finālā.

Ja palaidi garām to, kāds bija Danēlas pārvērtību ceļš, vai vēlies košos mirkļus baudīt vēlreiz, skaties video!

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm