tv3.lv

Par TV3 operāciju šova Inetu interesi izrāda krietni jaunāki vīrieši

Vientuļajai divu dēlu mammai Inetai cerību uz jaunu dzīvi TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” žūrija piešķīra izņēmuma kārtā, noticot sievietes vēlmei beidzot iemīlēt sevi un sastapt otru pusīti.

2020. gada 5. decembrī 11:00

Bērnu dārza darbinieces un vientuļās nu jau divu pieaugušu dēlu māmiņas 44 gadus vecās Inetas Dresmanes dzīvē mīlestības nav bijis pietiekami, lai viņu darītu laimīgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārdzīvojusi smagu bērnību, cenšoties samierināties ar mīļotās māsas pazušanu bez vēsts un vēlākos gados rūpējoties par mātes veselību un cīnoties ar kompleksiem, Ineta Dresmane sevi bija atstājusi novārtā un izskatījās vismaz par 10 gadiem vecāka.

TV3 ekstrēmo pārvērtību šova laikā Inetai tika veiktas vairākas sejas formas korekcijas operācijas, un jau atlabšanas periodā viņa izskatījās par vairāk nekā 10 gadiem jaunāka.

Līdz ar jauneklīgiem vaibstiem iegūstot arī dzīves sparu un enerģiju jaunai dzīvei, šova jaunākajā sērijā dāma ieguva skaistu smaidu, par kādu visu dzīvi bija sapņojusi.

Ineta izteicās, ka nu viņa vairāk smaidīs bērniem, viņu vecākiem un arī apkārtējiem cilvēkiem. ”Un iešu uz randiņiem!” priecīgi paziņoja Ineta.

Psiholoģe Inga Bērziņa atzina, ka ir fantastiska sajūta redzēt Inetas mirdzošās acis.

”Viņa apzinās, ka viņa laiku ir pagriezusi atpakaļ – ne tikai, kā viņa izskatās, bet tas, ko viņa tagad izstaro, un kādi viņai tagad ir radušies jauni plāni un randiņi. Un izrādās, ka viņa ir pieprasīta randiņos,” klāstīja Bērziņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Ineta pati atklāja, ka viņas dzīvē interesantu notikumu netrūkst: ”Šodien man galva vienkārši kūp! Esmu iepazīšanās saitos, un izbrīna daudzi fakti. Ļoti daudzi jauni cilvēki, kas ir stipri jaunāki par mani, vēlas iepazīties. Tad ir ļoti bezkaunīgi un uzmācīgi tipiņi, kas uzreiz grib braukt pie manis,” secinājusi Ineta.

Sieviete jau paspējusi doties uz vairākiem randiņiem. ”Pirmais bija ļoti grūts randiņš, bet ļoti pozitīvs, par ko es biju ļoti pārsteigta, un es patiku,” stāstīja Ineta.

Izrādās, iepriekš dzīvē viņai bijis tikai viens vīrietis – viņas bērnu tēvs, ar kuru viņa iepazinusies klubiņā. Bijis klikšķis, un Ineta sapratusi, ka tas ir īstais cilvēks.

Nu Ineta no sirds izbauda randiņu laiku: ”Tā ir laba sajūta, tā ir svētku sajūta, kas man dod pašapziņu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm