tv3.lv

Pārvērtības TV3 plastisko operāciju šovā piedzīvos rīdziniece Danēla ar K izmēra krūtīm

Ceturtdienas, 5. novembra, vakarā TV3 plastiskās ķirurģijas šovā ”Operācija: Jauna dzīve” tika noskaidrota priekšpēdējā fināliste, un iespēju piedzīvot pārvērtības un spert soli pretim jaunai dzīvei ieguva 31 gadu vecā sociālo mediju speciāliste Danēla Krūmiņa no Rīgas.

2020. gada 5. novembrī 22:57

Danēlai cīņā par iespēju tikt pie bezmaksas plastiskajām operācijām un žilbinoša smaida bija jāapsteidz divas konkurentes – kompleksu mākta divu bērnu mamma Sanita, kura sapņo kļūt par blogeri, un sporta skolotāja Anita, kurai allaž pirmajā vietā bijušas rūpes par savām vājdzirdīgajām atvasēm, tādēļ laika sev nav atlicis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visu dienu dalībnieces piedalījās emocionālos pārbaudījumos – atkailinošā fotosesijā, izaicinājumā, kurā bija jādod vaļu savai iekšējai sievietei, kā arī pārrunās ar psiholoģi.

Izvērtējot dalībnieču motivāciju un spēju tikt galā ar pārbaudījumiem, šova ekspertu komanda, kuras sastāvā bija plastiskās ķirurģijas, zobārstniecības un psiholoģijas pārstāvji, lēma, ka operācijas un jauna dzīve tiks dāvāta Danēlai.

TV3 plastisko operāciju šovs pārsteidz ar jutekliskiem kadriem

Ko Danēla vēlas mainīt savā izskatā? “Manī ir vairākas nepilnības – noslīdējuši acu plakstiņi, kas liek man izskatīties vecākai nekā esmu, kā arī visu laiku izskatos noskumusi; nevienādā lūpu kontūra – uzkrāsojot tās izskatās, ka būtu darījusi to steigā, un vienu lūpu daļu neesmu līdz galam uzkrāsojusi; kā arī dzeltenīgā zobu nokrāsa un šķirba starp priekšzobiem nemaz nevilina smaidīt ar atvērtām lūpām, it īpaši, ja apzinos, ka tieku bildēta.

Ja šīs nepilnības varu kaut kā nomaskēt un neizcelt, tad ir viena (precīzāk – divas) lietas, kas ne tikai netīk, bet arī apgrūtina ikdienu. Un tās ir manas krūtis. Ja ir daļa sieviešu, kas sapņo par krūšu palielināšanu, tad es tieši pretēji – vēlos tās samazināt, jo ikdienā ar 75K izmēru sadzīvot nav viegli. Mazākā bēda būtu tas, ka ir grūti atrast pievilcīgu krūšturi vai ķermenim glaimojošu apģērbu, taču ikdienā ir jūtams tas smagums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Strauji augot krūtīm, ir jūtams un redzams, kā tas ir iespaidojis mugurkaulu – tas ir šķībs un mugura veido nelielu kūkumu, katru dienu jāsadzīvo ar muguras sāpēm.

Lai gan pusgada laikā esmu nometusi 26 kg liekā svara, krūšu bļodiņas izmērs nav mainījies – jau teju četrus gadus tās stabili ieguļ K izmēra krūštura bļodiņā. Tādēļ ticu, ka man pārmaiņas nepieciešamas ne vien, lai uzlabotu patiku pret sevi, bet arī veselības stāvokli un stāju – nebūtu jāsatraucas, ka vecumdienās jāstaigā ar kupri,” atklāti dalās Danēla.

Danēla ir pārliecināta, ka par šo tematu ir būtiski runāt, lai izglītotu sabiedrību un lauztu priekštatus, kas valda par dāmām ar lielām krūtīm. “Liela daļa cilvēku uzskata, ka dzīve ar lielām krūtīm nav apgrūtinoša, jo ir sievietes, kas apzināti palielina savējās. Netiek runāts, kā ir patiesībā – ar kādām fiziskām un emocionālām grūtībām sievietēm ir jāsadzīvo, ja kopš dzimšanas ir aplaimotas ar lielām krūtīm.

Valda uzskats, ka sievietes dzīvo tikai ar pozitīviem komplimentiem un bezrūpīgu dzīvi. Taču meitenes, kurām jau agrā bērnībā strauji veidojas krūtis, jāskaras ar savu vienaudžu izsmieklu, seksuāliem uzbrukumiem, jo cilvēki saredz tikai krūtis. Šai cīņai ar apkārtējo vidu papildus ir jācīnās, lai fiziski visu laiku spētu staigāt ar paceltu galvu,” turpina Danēla.

Ārsta komentārs par veicamo

“Danēla cieš no gigantomastijas. Dzīve ar tādu problēmu jaunai sievietei varētu būt katastrofa. Līdz ar gadiem, dzīvojot ar šādu patoloģiju, rodas noteiktas problēmas ar mugurkaulu. Tādēļ, kad ieraudzīju Danēlu, uzreiz sapratu, ka man viņai jāpalīdz. Lai gan sapratu, ka operācija nebūs viegla. Daudzi ārsti, kuri veic krūšu operācijas, to nedarītu, jo veikt šādu operāciju ir ļoti riskanti. Mēs apzinājāmies riskus. Bet, pateicoties projektam, mēs varēsim pierādīt, ka augstākā līmeņa operācijas ir iespējamas veikt Latvijā un mūsu klīnikā Lipex,” dalās dr. Eduars Jurševics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Danēlas pārvērtības tiks realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (“Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (“Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (“Lipex”) un estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (“Confidental”).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm