tv3.lv

”Pēdējais laiks sākt domāt par sevi”. Karīna atklāj nākotnes plānus, TV3 operāciju šovam noslēdzoties

Šonedēļ krāšņi noslēdzās Latvijā vērienīgākais plastisko pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve”, un nu pirmā fināliste astoņu bērnu mamma Karīna Skaties.lv atklāj, kas projekta laikā viņai bijuši lielākie izaicinājumi un kādi ir viņas nākotnes plāni.

2020. gada 13. decembrī 10:00

33 gadus vecā astoņu bērnu māmiņa Karīna Ceriņa no Rīgas dzīvi bija veltījusi savām atvasēm, atstājot sevi novārtā. Pēc tam, kad šova ietvaros tika veikta vēdera priekšējās daļas muskuļu rekonstrukcija un iemantots žilbinošs smaids, jaunā sieviete uzmirdzējusi jaunā ampluā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarunā ar Skaties.lv Karīna norāda, ka piedzīvotās pārvērtības nav tikai stāsts par viņu, tas ir arī stāsts par viņas astoņām atvasēm. Kā pati smej, tagad bērniem ir jauna mamma.

”Vislielākais gandarījums un prieks ir par to, ka rezultāts ir sasniegts. Ja vēl kādu laiku atpakaļ es nevarēju iedomāties, ka, ejot pa ielu, es smaidīšu pretimnācējiem, tad tagad es eju ar platu smaidu. Man vairs nav par ko kaunēties. Skaists smaids ļoti atvieglo dzīvi,” priecīgi stāsta šova dalībniece.

Pirmajā dienās pēc tam, kad Karīna bija tikusi pie jaunā smaida, vecākais dēls pat jokojis, lai mamma beidz tik ļoti smaidīt. ”Ko tu lielies ar saviem zobiem?!” dēls esot “aizrādījis”.

Savukārt pēc operācijas bērni bija parūpējušies, lai mammas sagaidīšana mājās būtu īpaši silta un turpināja par viņu rūpēties arī vēlāk. ”Pirmā nedēļa bija smaga, un bērni mani apčubināja. Arī tagad ļoti palīdz un atbalsta,” atvašu nenovērtējamo ieguldījumu uzsver Karīna.

Astoņu bērnu mammas Karīnas paziņojums kritiķiem

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete nespēj, ka lielākais izaicinājums šajā projektā noteikti bija vēdera plastiskā operācija: ”Pirms tam man nekad dzīvē nebija veikta neviena pati operācija. Es nezināju, kā ir, kad pamosties pēc operācijas. No tā es visvairāk baidījos.”

Tā kā Karīnai iepriekš nav bijusi veiksmīga zobu labošanas pieredze, arī došanās pie zobārsta šova ietvaros viņu darījusi bažīgu. Taču tagad astoņu bērnu mamma saka milzīgu paldies zobārstniecības ekspertam Raivim Sietniekam, kurš gan parūpējies par viņas skaisto smaidu, gan arī mainījis attieksmi pret zobārstiem: ”Kad gāju pie Raivja, es tur vairāk atpūtos.”

Kad izskats un dzīve ieguvusi jaunu kvalitāti, Karīna neslēpj, ka pieņēmusi lēmumu par šķiršanos, taču tās nav vienīgās pārmaiņas sievietes privātajā dzīvē – viņa arī apņēmusies sākt mācības.

”Mani ļoti saista konditoreja. Tālākajā dzīvē es vēlētos varbūt ne uzreiz izveidot kafejnīcu vai restorānu, bet sākt ar mazumiņu.

Es pavēroju, ka ir ļoti maz kūku cepšanas meistarklašu, kur pasniedz māmiņām ar bērniem. Tajā grib iesaistīties arī manas meitas, un pirmais, ko es jau esmu izdarījusi, esmu pieteikusies konditorejas kursos. Tā kā šobrīd pasaulē ir šī situācija, tad es gaidu, kad pienāks mana rinda, lai varētu uzsākt mācības,” par nākotnes iecerēm klāsta Karīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otra lieta – Karīna apņēmusies arī ikdienā izskatīties tikpat satriecoši skaisti kā šova noslēgumā, kad meistari par viņu bija īpaši parūpējušies: ”Lai bērniem būtu skaista mamma”.

Pēc lēmuma par šķiršanos no bērnu tēva pieņemšanas Karīna par jaunu attiecību veidošanu nedomā. ”Tas noteikti man nav primārais, jo primārais ir manu mērķu sasniegšana, tas, ko es pati sev gribu. Visus šos gadus es biju sevi atdevusi bērniem, bērnu tēvam, es neesmu padomāju par sevi. Tagad ir pēdējais laiks sākt domāt par sevi. Tad jau laiks rādīs, kā viss sagriezīsies,” tā Karīna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm