tv3.lv

Pirms un pēc: astoņu bērnu māmiņa Karīna TV3 šovā beidzot piepilda sapni par skaistu smaidu

Plastisko pārvērtību šova “Operācija: Jauna dzīve” jaunākajā raidījumā skatītājiem bija iespēja novērtēt projekta pirmās finālistes astoņu bērnu mammas Karīnas Ceriņas pirmās lielās pārvērtības – 33 gadus vecajai sievietei beidzot izdevās piepildīt sapni par žilbinošu smaidu, par ko viņa bija sapņojusi gadiem.

2020. gada 6. novembrī 11:00

Karīna ekstrēmo pārvērtību šovam bija pieteikusies, jo vēlējās atgūt pašpārliecinātību un TV projektu bija saredzējusi kā iespēju savest kārtībā vispirms savus zobus, kuru dēļ izjuta lielus kompleksus un kautrējās smaidīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Praktiski ar katru grūtniecību esmu zaudējusi pa zobam. Pēc tam es gāju pie zobārstiem un attiecīgi visi zobi, kas tika laboti pirms kādas grūtniecības, atkal sāka bojāties. Zobi ir mana lielākā dzīves problēma, to ļoti gribētos sakārtot,” viņa šova atlasē stāstīja Skaties.lv. Plašāku Karīnas stāstu lasi šeit!

Kā šovā atzina estētiskās zobārstniecības eksperts Dr. Raivis Sietnieks, Karīna dzīvē ir daudz pieredzējusi: “Gan ar kuplo bērnu skaitu, tai skaitā arī daudz pazaudēto zobu.”

Tomēr, viņaprāt, zaudētie zobi nav saistīti tikai ar daudzajām grūtniecībām: “Es negribu likt vienā grozā, ka zobi ir pazaudēti un bojāti bērnu dēļ. Man šķiet, ka viņai tomēr līdz šim bijusi neveiksmīga zobu ārstēšana, un kaut ko sabojāt nav nemaz tik grūti.”

Klīnikā “Confidental” Karīnai tika veikta profesionāla zobu higiēna, zobu kanālu ārstēšana, tika slīpēti gan dabīgie zobi, gan metāla inlejas, daudzi zobi tika plombēti, bija arī tādi, no kuriem vajadzēja šķirties, tika veikta zobu balināšana un bojātie zobi atjaunoti ar skaistiem keramiskajiem kroņiem.

“Gala rezultāts bija tāds, ka man personīgi bija zosāda no tā, cik tas skaisti izskatās,” par savu veikumu gandarījumu neslēpa Sietnieks. “Es viņas sejā redzēju prieku, kas man nozīmē ļoti, ļoti daudz.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Priecīgākie būs bērni, kad ieraudzīs mammu beidzot smaidot,” atzina Karīna.

Jauno smaidu pirmo reizi ieraugot spogulī, šova dalībniecei bija grūti valdīs emocijas: “Es nevaru. Tas ir vienkārši super! Es par to tiešām sapņu, un mans sapnis ir piepildījies.”

Seko līdzi Karīnas un pārējo šova dalībnieku pārvērtību ceļam katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm