tv3.lv

Producente skaidro, kāda TV3 plastisko operāciju šovā būs mentoru loma

Pilnā sparā rit TV3 ekstrēmo pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” filmēšana, un projekta veidotāji Skaties.lv atklāj, ka uzlabots ārējais izskats nebūs vienīgais, kas dalībniekiem tiks nodrošināts.

2020. gada 8. augustā 10:00

Rudenī pie kanāls TV3 skatītājiem dosies ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve”, kurā sešiem dalībnieki tiks pilnībā uzlabots ārējais izskats, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas, kā arī sniedzot zobārstniecības pakalpojumus. Taču tas nebūt nav viss, ko dalībnieki iegūs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aija Strazdiņa skaidro TV3 topošā šova ”Operācija: Jauna dzīve” ieceri

”Pēc operācijām, kad pirmais pampums būs nogājis, mēs pievērsīsimies visām tām lietām, ko cilvēks definējis kā tās, kas viņam vajadzīgas, uzsākot jauno dzīvi.

Pilnīgi visiem dalībniekiem tiks nodrošinātas tikšanās ar psihologiem un tiks kopā strādāts, lai sasniegtu katra individuālos mērķus. Katram būs personīgais sporta treneris, un Zanda Zariņa-Rešetina, kura bija žūrijā, ir viena no viņiem.

Katram būs arī personīgais attīstības un motivācijas mentors, ar visiem dalībniekiem darbosies arī zobārsts Raivis Sietnieks, ar daļu dalībnieku strādās arī uztura speciālists,” skaidro šova producente un režisore Aija Strazdiņa.

Netiek izslēgta arī citu jomu speciālistu piesaistīšana.

”Mēs mainām līgumu par operāciju pret apsolīšanos, ka dalībnieks dzīvē darīs konkrētas lietas sava mērķa sasniegšanai, un visas Latvijas priekšā viņš apņemas to darīt,” saka Strazdiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā iepriekš skaidroja Strazdiņa, lēmums par to, kuri būs seši veiksminieki, tiks pieņemts, izvērtējot dalībnieku panākumus pārbaudījumos, ņemot vērā vairākus kritērijus.

”Sadarbībā ar psihologiem, tiek vērtēts, cik lielas potenciāli ir jaunās dzīves notikšanas iespējas. Tiek vērtēta katra dalībnieka uzdrīkstēšanās un spēja pastāvēt par sevi, drosme, atklātība, jo cilvēkam, kurš tam visam iet cauri un dara publiski, ir jāpiemīt specifiskais attieksmei pret atklātību, turklāt tai jābūt tīkamai, nevis psiholoģiski traucējošai,” klāstīja šova veidotāja.

Ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija. Jauna dzīve” pie TV3 skatītājiem dosies rudenī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm