tv3.lv

Psiholoģe: Renāram iespēja piedzīvot pārvērtības šovā “Operācija: Jauna dzīve” ir pelnīti iegūta

Šonedēļ vērienīgajā plastisko pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” kļuva zināms otrs dalībnieks, kuram būs iespēja piedzīvot pārvērtības un spert soli pretim jaunai dzīvei. Tas ir 32 gadus divu bērnu tēvs Renārs Baušenieks no Valmieras.

2020. gada 18. oktobrī 11:50

Noliktavas pārzinim un autoservisa darbiniekam Renāram Baušeniekam cīņā par iespēju tikt pie bezmaksas plastiskajām operācijām un jauna smaida bija jāapsteidz divi konkurenti. Pēc ekspertu domām, Renārs izrādījās pārāks gan par Jūliju, gan Ervīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv norāda psiholoģe Inga Bērziņa, Renārs ir piemērs mūsdienu vīrišķībai, jo, ja kādreiz vīrieši cīnījās karā, tad Renāra “lielākā cīņa” ir noritējusi pašam ar sevi, kas nepārprotami izraisa cieņpilnu apbrīnu.

“Liekais svars gadiem krājies un kalpojis par vairogu pret dzīves netaisnību, smagām bērnības atmiņām, ilgstošu nabadzību un postu…

Renārs ir nometis 50 kg, kas ir viena cilvēka svars, kas simboliski ir “vecais Renārs”…. Un man gribētos teikt, ka tie 50 kg ir nostiprinājuši raksturu, noslīpējuši disciplīnu un gribasspēku.

Un šis vīrietis turpmāk būs nesalaužams, jo vairāk tāpēc, ka uz viņu skatās divi bērni un mīļotā sieviete.

Dienās, kad dzima Renāra otrais bērns, viņš ar papildus jaudu mērķtiecīgi cīnījās par šo iespēju. Un to arī pelnīti ieguva!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es ticu, ka Renārs var iedvesmot tos kungus, kas vairs netic, ka ir iespējams uzvarēt sevi.

Uzvarētājs ir tas vīrietis, kurš uzvarējis smagāko cīņu, kas var būt – cīņu ar sevi!” klāsta psiholoģe.

Arī medicīnas zinātņu doktors, plastiskais ķirurgs Eduards Jurševičs uzsver, ka nometot lieko svaru, Renārs jau ir paveicis lielu darbu.

“Faktiski viņš ir izdarījis visu iespējamo, lai atbrīvotos no vēdera. Taču patstāvīgi sasniegt vairāk viņam diez vai izdotos, taču rekontruktīvā ķirurģija uz to ir spējīga.

Straujā svara pieauguma dēļ Renāra ādu sabojājušas strijas, kas, vīrietim nometot svaru, nevarēja sarauties. Ādas pārpalikums nepievilcīgi nokarājās no vēdera un samazināja dzīves komfortu, radot zināmas neērtības, tostarp nespēju pilnvērtīgi nodarboties ar sportu.

Mēs Renāram veicām abdominoplastiku: noņēmām lieko ādu un tauku priekšautu, sašuvām muskuļus, likvidējot muskuļu distāzi. Tas ir, mēs izgriezām liekos audus un tagad viņa vēders izskatās plakanāks.

Uzsveru vēlreiz – ar fiziskiem vingrinājumiem šādu rezultātu sasniegt patstāvīgi nav iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turklāt jaunais vīrietis vēlējās panākt ne tikai fizisku, bet arī vizuālu efektu. Un mēs viņam palīdzējām to paveikt, atjaunojot vēdera sienu un muskuļu rāmi,” stāsta Jurševičs.

Pārvērtības dalībniekiem veiks profesionāļu komanda – plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (“Lipex”), zobārsts Raivis Sietnieks (“Confidential”), acu ķirurgs Dr. Fēlikss Lūkins (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm