tv3.lv

Satriecošas pārvērtības: Sintija pēc “izbrāķēšanas” TV3 operāciju šovā uzfrišinājusies pašas spēkiem

Par iekļūšanu Latvijā vērienīgā plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālā konkurence bija liela, un pretendentu vidū bija arī kurzemniece Sintija. Lai gan par vietu finālā viņai nācās piekāpties citai dāmai, pozitīvā un optimistiskā gaišmate cīņā par skaistu augumu nepadevās.

2021. gada 6. janvārī 16:00

30 gadus veco Sintiju Triniti-Aigari šova skatītāji iepazina kā skaistu sievieti, kura savas nepilnības slēpj zem apģērba. Pēc dzemdībām viņai bija ne tikai izstiepies vēders, ko ar sportu vairs nebija iespējams koriģēt, bet arī krūtis bija zaudējušas formu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pieteikumā šovam bija norādījusi jaunā dāma, viņa nejūtas ērti, izvairās no pludmales apmeklējuma, un viņas pašnovērtējums ir kritiski zems, un beidzot viņa vēlas būs skaista mamma savām meitiņām.

Par plastiskajām operācijām un jaunu dzīvi Sintija TV3 ekstrēmo pārvērtību šova laikā dažādos pārbaudījumos sacentās ar TV spēles ”Lauku sēta” dalībnieci Daci Bullīti un transpersonu Madaru Šternu, kura, pēc ekspertu vērtējuma, ar visiem uzdevumiem tika galā visveiksmīgāk.

Sintija, lai arī netika pie iespējas savu ārieni uzlabot visas Latvijas priekšā, nepadevās. Piedalīšanās TV3 operāciju šovā viņu bija pamatīgi sapurinājusi mainīt sevi un dzīvi, un, ja ne citādāk, tad darīt to pašas spēkiem.

Pēc bērniņu piedzimšanas Sintijai nācās sadzīvot ar nepatīkamākām sekām – viena to tām bija diastāze, kas sievietēm izpaužas kā vēdera muskuļu novirze. Problēmu iespējams risināt ar operācijas palīdzību, un Sintija gāja šo ceļu.

Kā Sintija atklāj Skaties.lv, pirms dzemdībām viņas svars bija 65 kilogrami. Kad pieteicies pirmais bērns, sieviete ievērojami pieņēmusies svarā – līdz 103 kilogramiem. Pēc pirmajām dzemdībām viņai veiksmīgi izdevies atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, bet liekā āda vēdera zonā palikusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Tur neko nevarēja darīt. Bet es zināju, ka būs vēl bērni, tad es ar to lietu nesteidzos. Piedzemdēju otru bērnu, un āda, protams, izstiepās un izskatījās kā tāds gaļas gabals. Redzēju pieteikumu šovam, un nodomāju pieteikties. Tomēr tā nav maza nauda – divarpus tūkstoši eiro,” stāsta Sintija.

Kā smej jaunā sieviete, dzīvesbiedrs, uzzinot, ka viņai nav izdevies iekļūt TV šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālā, apžēlojies un iedevis naudu operācijai. ”Es pieteicos uz operāciju Lietuvā, jo tur lētāk nekā Latvijā, un stundas laikā lielais vēders pazuda – visu lieko ādu nogrieza,” viņa stāsta.

Pēc operācijas, kas noritēja pagājušā septembra sākumā, Sintija atguvusi skaistu augumu, pašapziņu un sievišķību.

Tagad šova dalībniece smaidot stāsta, ka viena no pirmajām lietām, ar ko nācies rēķināties pēc operācijas, bija bikses: ”Bija pierasts, ka liels vēders, un, velkot bikses, pa priekšu tajās ieliku vēderu. Nu vecās bikses vairs nederēja un bija grūti atrast īsto izmēru.”

Pēc lielajām pārvērtībām Sintija nav atslābusi un turpina sportot. ””Slinkajās dienās” es cenšos vienkārši kājām noiet 10 kilometrus. Vakarā noskrienu trīs, četrus, piecus kilometrus. Man ir aplikācijas, kas palīdz vingrot. Cenšos sevi uzturēt formā,” saka Sintija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete līdz vasarai apņēmusies sasniegt vēl labākus rezultātus. ”Vēders ir nogriezts, bet arī pārējo ķermeni gribas savest kārtībā,” apņēmīga atgūt pirmsdzemdību svaru, ir Sintija.

Par viņas jauno izskatu sajūsmā ir ne tikai viņa pati un bērni, bet, protams, arī mīļotais vīrietis, kurš kā pirmo novērtējis to, cik Sintija pēc operācijas ir atplaukusi un lieliski jūtas.

”Pēc šova viss labi salikās. Saņēmu bildinājumu, un vasarā būs kāzas,” priecīgi ziņo Sintija.

Līdz ar vēdera operāciju viņai āķis ir lūpā: ”Tagad plānā ir krūšu pacelšana. Līdz kāzām gribas pilnībā sakārtoties.”

Piesakoties šovam, Sintija savā pieteikumā bija norādījusi arī ieceri iestāties augstskolā, bet nu viņa atklāj, ka pamainījusi virzienu un pieteikusies sejas kopšanas speciālistu apmācībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm