tv3.lv

Simpātiskās Jūlijas dzīve pēc TV3 operāciju šova apmetusi kūleni

Apritējis gads, kopš plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasē sevi pieteica atraktīvā un drosmīgā Jūlija. Lai arī cīņā par bezmaksas plastiskajām pārvērtībām un skaistu smaidu sieviete zaudēja, dalība TV šovā viņai ļāva uz sevi paraudzīties citām acīm un atskārst, ka globālu trūkumu viņas ķermenī nemaz nav.

2021. gada 5. jūlijā 12:59

Dalībai operāciju šovā Jūlija Rassohina no Salaspils bija pieteikusies ar vēlmi uzlabot krūšu formu, kas pēc iepriekš veiktas plastiskās operācijas bija ieguvušas veidolu, kas sievieti neapmierināja, un tādēļ viņa bija zaudējusi pašpārliecinātību. Plašāku Jūlijas stāstu lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Viss atrisinājās, kad es mazliet nometu svaru, un tad krūtis izskatījās krietni labāk,” nu sarunā ar Skaties.lv atklāj 31 gadu vecā Jūlija. Sievietei izdevies nomest 11 kilogramus, bet pie sasniegtā viņa nedomā apstāties un cer, kas līdz vasaras izskaņai izdosies iegūt savu ideālo augumu.

Tagad Jūlija spriež, ka krūšu plastisko operāciju vajadzējis taisīt vien tad, kad viņa jau bija atbrīvojusies no liekā svara.

Šovam ”Operācija: Jauna dzīve” Jūlija pieteicās ar vēlmi uzlabot arī savu smaidu, par ko viņu kompleksi mokot joprojām. Zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks viņai ieteicis kādu risinājumu.

”Mēs jau ar Sietnieku izrunājās, ka man varētu vienkārši apgriezt smaganas, lai zobi izskatās nedaudz garāki. Es to gribu izdarīt,” saka šova dalībniece.

Pēc jaunās krūšu formas iegūšanas Jūlijai sākusies jauna dzīve. ”Es gandrīz šķīros no vīra,” viņa nosmej. ”Mums vienkārši vajadzēja, lai kaut kas tāds notiek, lai tagad viss būtu tā, kā tam jābūt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūlija neslēpj – savu ķermeni vēlējās uzlabot lielākoties vīra, ar kuru kopā pavadīti 12 gadi, dēļ: ”Viņš man nekādus komplimentus neteica, un man likās, ka laikam problēma ir manī un man kaut kas ir jāizlabo. Tomēr izrādījās, kas tā īsti nav. Pēc raidījuma es sapratu, ka visas problēmas bija manā galvā, jo principā man nekādu problēmu nav.”

”Būsim godīgi, tas vispār bija veiksmes stāsts, ka es tiku līdz trijniekiem. Es uzskatu, ka man tur nemaz nevajadzēja būt. Tagad man reāli mainījušās domas – man ārienē pat īsti nav ko labot,” to, ka ne krūtis, ne smaids nav lielākās dzīves problēmas, uzsver Jūlija.

Jūlija norāda, ka satricinājums laulības dzīvē nācis par labu attiecībām ar vīru turpmāk: ”Tas, ko es stāstīju šovā, bija manas sāpes, kas gadiem ilgi bija krājušās, un vienā brīdī es sapratu, ka es vairs tā nevēlos dzīvot. Visu šo laiku nekas nemainījās. Es viņam pateicu, ka es vairs tā negribu, nevaru un, ja viņa nav gatavs mainīties, mums jāšķiras.

Viss kardināli mainījās. Pēc visa šī blieziena ir sajūta, ka es esmu kopā nevis ar vīrieti, kurš ir vecāks par mani, bet ar studentu. Tagad saņemu komplimentus katru dienu, es arī viņa acīs redzu, ka viņš tiešām mani mīl un viss ir godīgi, un arī tas mani motivē.”

Pēdējā gada laikā Jūlijas dzīvē notikusi vēl kāda patīkama pārmaiņa. ”Pilnīgi negaidīti esmu tikusi pie jauna darba. Mana bērnu ballīšu telpa nestrādāja, un es sapratu, ka es nevaru nosēdēt mājās, man ir garlaicīgi, apkārt vajag kādu kustību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Esmu tikusi pie darba, par ko esmu reāli kaifā. Es nekad nebiju domājusi, ka varu būt tur, kur es esmu,” par savu jauno arodu klientu attiecību vadītāja ”European Hit Radio” saka Jūlija.

Jaunais darbs sievietei licis uz sevi paskatīties citām acīm un mainīties. ”Esmu kolektīvā, kur kolēģi ir jauniņi, meičas ir slaidas, skaistas, un uz tā fona arī pašai gribas izskatīties tieši tāpat. Tas nenormāli motivē,” tā Jūlija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm