tv3.lv

Skaistumkopšana ārkārtas stāvokļa laikā

Āda ir cilvēka lielākais orgāns un rūpēm par to nedrīkst būt brīvdienu, jo tāpat kā ar jebkuru procesu, pārtraucot to pusceļā, var rasties situācija, kad viss ir jāsāk no sākuma. Tieši tāpēc, lai šādas situācijas neizveidotos un mūsu klienti saņemtu vislabāko aprūpi, ”LIPEX” klīnikā tiek nodrošināts daudzprofilu pakalpojumu klāsts, ieskaitot arī neķirurģiskas estētiskās medicīnas procedūras.

2020. gada 2. decembrī 9:14

Ja Jums ir akne, mūsu klīnikā ir viss nepieciešamais tās sekmīgai ārstēšanai: sākot no pieredzējušu ārstu konsultācijām līdz lāzerprocedūrām, kuru veikšana ir ieteicama tieši rudens/ziemas periodā. Mūsu klientiem piedāvājam arī fantastiskas neķirurģiskas ādas atjaunināšanas iespējas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katra ”LIPEX” klīnikā izmantotā tehnoloģija ir savā veidā unikāla, bet to galvenais darbības rezultāts ir sekojošs: kļūst aktīvāks šūnu metabolisms, tiek apturēta grumbu veidošanās, nostiprināti zemādas esošie audi, atjaunoti zaudētie apjomi – ādas ārējais izskats būtiski uzlabojas. Ja vēlaties uzsākt jauno gadu ar vēl labāku savas ādas izskatu – mums ir, ko Jums piedāvāt:

  • Botulīna toksīna preparātu injekcijas;
  • Kontūrplastika un apjoma plastika (kosmētisko filleru injekcijas);
  • Sejas un ķermeņa lāzeratjaunināšana;
  • PRP-terapija;
  • Mezoterapija un daudz, kas cits.

Īpaši iesakām izmēģināt procedūras ar jauno GeneO+ ierīci kompleksai ādas aprūpei. Tā apvieno sevī četras modernākās tehnoloģijas ādas pilna spektra atjaunināšanai un atveseļošanai. Šīs ierīces galvenās priekšrocības – tā ir piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm, jebkura vecuma cilvēkiem un jebkuram ādas tipam. Procedūrām ar Geneo+ ir augsts komforta līmenis un nav nepieciešama rehabilitācija.

Neesam aizmirsuši arī par tiem, kas vēlas uzturēt sevi formā, vai pat uzlabot to. Mūsu klīnikā ir pieejams jaunums – ierīce celulīta ārstēšanai un svara samazināšanai – ”VelaShape III”. Atšķirībā no priekšgājējiem, šī trešās paaudzes ierīce ir vēl drošāka un efektīvāka.

”VelaShape III” ir droša un uzticama ierīce, ko izmanto medicīniskiem un estētiskiem nolūkiem. Tā ir viena no nedaudzajām ierīcēm, ko apstiprinājusi ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA). ”VelaShape III” apvieno sevī ELOS tehnoloģiju (elektrooptisko sinerģiju – infrasarkanās gaismas un bipolāru radiofrekvenču viļņu kombināciju) ar mehāniskām manipulācijām ar ādu, izmantojot maigu vakuumu.

Pirms procedūras uzsākšanas uz vietām, kuras nepieciešams apstrādāt, tiek uzklāts īpašs krēms, kurš satur pienu, kofeīnu, alveju un vitamīnus, pēc tam āda tiek iesildīta ar infrasarkano un radiofrekvences starojumu, zemādas tauki tiek ”nogremdēti” un āda tiek izlīdzināta. Mehāniskā iedarbība ar vakuuma efektu uzlabo asinsriti, veicina limfas izdalīšanos un aktivizē metabolisko tauku sadalīšanos tauku šūnās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šis nepavisam nav viss pakalpojumu un procedūru klāsts, ko piedāvājam mūsu klīnikā, tāpēc aicinām Jūs jau laicīgi pierakstīties uz konsultāciju, un kopā ar pieredzējušu ārstu sastādīt individuālu plānu Jūsu skaistuma un labsajūtas uzlabošanai.

Mūsu adrese: Dzirnavu iela 23, Rīga. Pierakstīties uz konsultāciju var pa tālruni: 67333322 vai mūsu mājaslapā: www.lipex.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm