tv3.lv

"Tā ir viena bēdu ieleja!” Šoferim Edgaram smaga vilšanās, meklējot mīlu internetā

TV3 šovā “Operācija: Jauna dzīve” iepazītais ballīšu autobusa vadītājs Edgars, kurš pēc 13 gadus ilgās laulības oficiālas šķiršanās uzsācis jaunas skaistas attiecības, nu gatavs atklāt pieredzi, kā izvērtušies viņa centieni atrast otru pusīti ar iepazīšanās portālu starpniecību.

2021. gada 16. februārī 16:45

Pagājušā gada novembrī pēc uzmirdzēšanas TV3 šovā “Operācija: Jauna dzīve” tolaik 39 gadus vecais “Party Bus” šoferis Edgars Auziņš nāca klajā ar paziņojumu, ka pēc šķiršanās no sievas gatavs jaunai mīlestībai. Kā pagājušajā nedēļā Edgars priecīgi vēstīja Skaties.lv, viņam izveidojušās attiecības ar aksesuāru meistari Kristīni no Liepājas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču Edgara ceļš uz jaunajām attiecībām bijis līkumains un sagādājis ne mazums vilšanos.

Kā Skaties.lv atklāj Edgars, pēc tam, kad izira viņa laulība, viņš bez liekas kavēšanās piereģistrējies visos iespējamajos iepazīšanās portālos, kas aizvien ir populārs veids, kā ļaudis meklē sev īsto dzīves partneri.

“Tā ir viena bēdu ieleja! Ir nenormāli daudz brīvu cilvēku!” viņš uzreiz sapratis.

Pēc TV3 šova dalībnieka pieredzes, pašmāju iepazīšanās portāli ir ļoti atšķirīgi: “Ir daži portāli, kuros kā izsalkuši vilki sametas virsū visādas – viena par otru trakāka un briesmīgāka.

Citus portālus es pat varētu parekomendēt, lai gan tautā runā, ka tur meklē tikai seksa partnerus, bet es zinu vairākus piemērus, kuri tur ir atraduši dzīves biedrus,” stāsta Edgars. “Es izdzīvojos pa vairākiem grāvjiem.”

Viņš gan neslēpj, ka viņu saniknojis kāds fakts – par katru soli iepazīšanās portālos ir jāmaksā:

“Visa pamatā ir nauda. Gribi pakomentēt – maksā, gribi uzzināt ko vairāk – atkal maksā. Visur prasa naudu. Materiālā pasaule iet uz galu, un priekšplānā izvirzās dvēseliskais, un es, apmeklējot šos portālus, izvēlējos neiztērēt nevienu centu.”

“Viena būtiska lieta, ko es sapratu: ļoti daudzas sievietes, kuras internetā meklē otru cilvēku, kā izrādās, neko nemeklē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daudzas atrunājas: “Nē, nē, es neko nemeklēju”, “Es tikai pastaigas pēc ienācu paskatīties, kas te labs notiek”. Vienas ir nesen reģistrējušās, citas ilgu laiku portālu nav apmeklējušas – atrunas bija visdažādākās. Reti kura pateica: “Jā, esmu te ieradusies atrast īsto vīrieti.”

Man radās iespaids, ka brīvo cilvēku tirgus ir pārbagāts: tur var atrast cilvēku visām gaumēm, stiliem, ķermeņa formām, matu un acu krāsām. Un tā ir liela problēma. Kad tev ir izvēle starp diviem, tad ir vai nu viens, vai otrs. Kad tev priekšā ir milzīgs kvantums, pilnīgi galva sagriežas un jau sāk zust cerība, ka tu vispār vari atrast to otru,” stāsta Edgars.

Lai gan sākotnēji Edgars bija lolojis cerību iepazīties ar sava vecuma sievieti, drīz vien bijis spiests raudzīties uz jaunākām.

“Es biju atmetis cerību par četrtdesmitgadīgajām. Lai viņas neapvainojas, jo nevar teikt, ka visas, bet es sapratu, ka es savos 40 gados izskatos daudz jauneklīgāks un daudz dzīvelīgāks. Neviena nebija tāda, uz kuras es gribēju uzspiest, varbūt mums izveidojas “mačs”,” klāsta Edgars.

Viņš arī konstatējis, ka ne vienmēr pēc fotogrāfijas, ko sieviete izvēlējusies savam profilam, var izdarīt pareizus secinājumus par viņas ārieni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā ir vēl viena lieta, ko pamanīju iepazīšanās portālos: foršākajām meitenēm nav atklātu fotogrāfiju. Viņas pozē no sāna, lēcienā, zem ūdens vai vispār no mugurpuses. Viņas kautrējas no atpazīšanas, ja dzīvo mazākos miestos, kur visi par visiem visu zina.

Brīvās meitenes mēdz arī nedaudz maskēties: pamānās ar savu vecumu, bildes tādas, ka īsti nevar saprast, kā viņas izskatās.

Man bija trīs tikšanās ar “Tinder” meitenēm, un izrādījās, ka dzīvē viņas ir ļoti skaistas. Bet sajutām, ka nav mums ķīmijas, kosmosa un dvēseles. Un tad es atradu savu īsto,” tā Edgars.

TV3 šova dalībnieks atzīst, ka ceļā uz laimi viņam palīdzējusi socionika jeb mīlestības matemātika: “Socionika man iedeva vadlīnijas tam, kas man īstenībā ir jāmeklē. Tas ir ceļvedis cilvēkos. Un kad tu zini savu socionikas tipu, tev pazūd maldīšanās un tu saprotu, ar kuru cilvēku tev īstenībā ir pa ceļam.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm