tv3.lv

Transpersona Madara un viņas draudzene Inta jau uzsākušas kopdzīvi

Plastisko pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” iepazītās transpersonas Madaras dzīvē pirms pusotra mēneša pavisam negaidot ienāca kāda sieviete un abu starpā uzplauka skaista mīlestība. Nu attiecības nonākušas jaunā līmenī – Madara un Inta uzsākušas kopdzīvi.

2021. gada 17. aprīlī 10:00

Romantiskas jūtas starp 37 gadus veco Madaru Martu Šternu un Intu uzplauka strauji un abas uzreiz saprata, ka viņu starpā valda spēcīga vilkme. Tādēļ arī lēmums par kopdzīvi pieņemts, sevišķi nevilcinoties. “Viss notiek ātri,” sarunā ar Skaties.lv pasmaida Madara.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Operāciju šova Madara skaidro, kādēļ izveidojusi attiecības ar sievieti

Operāciju šova dalībniece uzsver – viņas un Intas attiecības galvenokārt balstās uz saskaņu: “Mēs viena otru saprotam, izprotam, uzklausām – esam pilnīgi uz viena viļņa. Mums abām ļoti patīk kopā pavadīt laiku.”

Reiz Madara draudzenei uzticējusi sava dzīvokļa atslēgas, lai viņai, ierodoties viesos, nav jāzvana pie durvīm. “Atslēdziņas iedevu ar domu, ka droši var nākt ciemos, ja gribas parunāties, iedzert kafiju vai tēju,” stāsta Madara. Kā tagad abas smejot atceras, Inta gan nav varējusi atrast ceļu, jo līdz tam pie Madaras bija ciemojusies tikai vienu reizi.

Inta skaidro, ka viņa sākotnēji nemaz nav steigusies no studentu viesnīcas pārcelties pie Madaras, jo pirms šīm attiecībām kopā dzīvošanas ziņā bija guvusi rūgtu pieredzi. Par to abas no sirds izrunājušās, un rezultātā Intai šaubas un bažas par kopdzīvi mazinājušās.

Tomēr, pirms pamest kojas uz visiem laikiem, Inta nolēmusi Madaras dzīvoklī padzīvot dažas dienas, lai sapratu, kā būtu dzīvot kopā – ne tikai lieliski pavadīt laiku randiņos, “bet arī darīt lietas – studijas, darbus un tā tālāk”. “Dažas dienas bija tests, un es sapratu, ka īstenībā viss ir baigi labi,” saka Inta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas, cik ātri cilvēki sāk dzīvot kopā, atkarīgs no tā, cik labi viņi mijiedarbojas, kā viņi jūt viens otru,” spriež Madara.

“Ja mūsu starpā nebūtu tāda mijiedarbība un mūsu attiecības nebūtu tik dinamiskas, par kopā dzīvošanu mēs noteikti vēl nebūtu domājušas.”

Madara uzsver, ka jebkuras domstarpības par sadzīviskiem jautājumiem tiek izrunātas: “Mēs nevis paliekam katra pie sava, bet cenšamies atrast vidusceļu. Mēs veidojam nevis uz savām ambīcijām balstītas izvēles, bet situāciju izrunājam un rodam kopsaucēju.”

Abas ar prieku stāsta, ka randiņu intensitātei un biežumam kopā dzīvošana nav traucēklis. “Pa dienu katra darām savas lietas, un vakarā mums ir randiņš. Mums katru vakaru sanāk randiņš!

Mēs meklējam iespējas, ko kopā padarīt, piemēram, kopā gatavojam ēst, skatāmies filmas, seriālus, šad tad ir kopīgas meditācijas, dodamies pastaigās, brīvdienās izbraucam ārpus pilsētas,” stāsta Madara.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā īpašs abām prātā iespiedies notikums, kad Madara, sagaidot mājās draudzeni, nolēmusi sarīkot mazu pārsteigumu un, par prieku Intai, uzvilkusi skaistu puķainu kleitu. “Man uzreiz plats smaids,” sajūsminās Inta.

“Nevajag neko grandiozu, pietiek ar maziem sīkumiņiem, un tos mēs varam uzskatīt par randiņiem,” tā Madara.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm