tv3.lv

TV3 jaunā operāciju šova veidotāji skaidro, kādēļ dalību projektā turpina Karīna, nevis Baiba

Ceturtdienas, 8. oktobra, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots vērienīgākā ekstrēmo pārvērtību šova Latvijā “Operācija: Jauna dzīve” pirmais raidījums, kura noslēgumā tika noskaidrota pirmā dalībniece, kurai izdevies izcīnīt ceļazīmi uz cerētajām operācijām. Kā pēc raidījuma noskatīšanās pauduši daudzi skatītāji, viņu viedoklis nesakrīt ar žūrijas lēmumu.

2020. gada 9. oktobrī 15:01

Šova atklāšanas raidījumā skatītājiem bija iespēja iepazīties ar pirmajām trīs šova ”Operācija: Jauna dzīve” pretendentēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Astoņu bērnu māmiņa Karīna līdz šim dzīvi veltījusi tikai atvasēm, savas intereses atstājot pēdējā vietā. Baiba pārcietusi divas smagas autoavārijas un jau ne reizi vien sākusi dzīvi no jauna. Savukārt trešā kandidāte bija vientuļā māmiņa Jolanta, kura jaunības dienās bijusi īsta skaistule, bet nu nespēj palūkoties uz sevi spogulī, neizjūtot riebumu.

Plašāku atskatu uz šova pirmo sēriju lasi šeit!

Žūrija nolēma zaļo gaismu uz cerētajām operācijām un jaunu dzīvi dot astoņu bērnu mammai Karīnai. Taču daudzi skatītāji sprieduši, ka vienreizējo iespēju vairāk būtu pelnījusi autoavārijās pārcietusī Baiba.

”Stāsts ir par to, ka tu esi jaunas dzīves priekšā, un tas bija galvenais kritērijs, lai piedalītos šajā pasākumā. Šovs saucas ”Operācija: Jauna dzīve”, un tas nozīmē, ka mēs meklējām cilvēku, kuram šīs pārmaiņas iedos grūdienu jaunām lietām, jauniem pavērsieniem.

Baiba savā būtībā ir ļoti stipra sieviete, un viņa jau tagad visu dara. Viņai ir bērni, vīrs, labas attiecības ģimenē, viņa mācās. Baiba ir stipra un dzīvē turpinās daudz darīt,” Skaties.lv stāsta jaunā šova producente un režisore Aija Strazdiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Strazdiņa norāda, ka projektā iesaistītie mediķi lēmuši, ka, pirms ķerties pie paliekošām plastiskām pārvērtībām, Baibas veselības stāvoklim būtu jānostabilizējas. Ne mazsvarīgs bijis arī šova filmēšanai veltītais laiks, kas tomēr ir ierobežots, lai Baibas ārieni ar plastisko operāciju palīdzību uzlabotu līdz tādam līmenim, ka viņa ar to tiešām būtu laimīga.

“Dzīvē katram ir dažādi posmi – Karīnas pēdējie gadi, faktiski – viss laiks kopš agras jaunības – aizritējuši zem “dot – atdot” karoga un kā maksa par to ir izmaiņas ne tikai sievietes emocionālajā pasaulē, bet arī fiziskajā ķermenī. Karīnas veselība un dramatiskais vēdera muskuļu stāvoklis ir sāpīgā cena, kas samaksāta par astoņiem lieliskiem ķipariem, kuriem mamma velta visu savu laiku – un pat vēl vairāk,” skaidro psiholoģe Inga Bērziņa.

”Karīnas patieso spēku apliecina viņas apņemšanās vienai audzināt bērnus tādā gaisotnē, kādu viņa uzskata par labvēlīgu un kas, turpinot toksiskās attiecības, nebija iespējams – tas ir nopietns un smags solis ne tikai par labu bērnu, bet arī pašas nākotnei, un šāda rīcība apliecina, ka jaunajai sievietei piemīt drosme un spējas uzsākt jaunu dzīvi.

Turklāt, kas nav mazsvarīgi – projekta ietvaros saņemtā balva, manuprāt, ir ieguldījums ne tikai Karīnas ārējā izskatā, bet galvenokārt viņas astoņu bērnu nākotnē, jo līdz ar mammas fiziskā ķermeņa uzlabošanu tiks paaugstināta dzīvē daudz cietušās sievietes pašapziņa, kas savukārt noteikti pavērs durvis darba un izglītības iespējām un kuplās ģimenes labklājībai nākotnē.

Iepazīstot Karīnu tuvāk, varu teikt, ka esmu satikusi unikālu sievieti, kas, neskatoties uz likteņa peripetijām, velta laiku labdarībai un iesaistās sociālajos projektos, kā arī ir izteikusi vēlmi pati tos organizēt, lai atbalstītu citas grūtībās nonākušas sievietes. Ja dzemdēt deviņus bērnus (no viena atvadoties) un turklāt tos uzaudzināt par labiem cilvēkiem būtu tik viegli, kā skeptiķiem šķiet, šādu sieviešu Latvijā būtu daudz, bet manā pieredzē tāda pagaidām ir tikai viena, un tā ir Karīna!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Medicīnas zinātņu doktors, plastiskais ķirurgs Eduards Jurševičs savu lēmumu par labu Karīnai pamato:

“Man šī izvēle ir nešaubīga. Jauna sieviete, daudzbērnu māte – saprotams, ka viņas personīgās intereses aktualitāšu sarakstā vienmēr būs devītajā vietā pēc bērnu interesēm. Turklāt viņa diez vai jebkad būtu spējīga saviem spēkiem apmaksāt šādu operāciju kompleksu, kāds viņai tika piedāvāts klīnikā “”Lipex””.

Jāņem arī vērā, ka tikai medicīnas tēmās neizglītotam cilvēkam varētu rasties viedoklis, ka ar Karīnas figūru viss ir kārtībā. Turpinot līdzšinējo dzīves stilu, audzinot bērnus un strādājot, jaunā sieviete jau pēc nedaudziem gadiem saskartos ar ārkārtīgi nopietnām veselības problēmām.

Vēdera priekšējās daļas muskuļu rekonstrukcija, kas ir nepieciešama Karīnai, nav tikai kosmētiska manipulācija, bet gan sarežģīta estētiski ārstnieciska iejaukšanās ar medicīnisku pamatojumu, kā rezultātā tiek atjaunota vēdera priekšējās daļas muskulatūra un uzlabota kopējā dzīves kvalitāte.

Gadījums, kad taisno vēdera muskuļu diastāze ir apvienota ar trūci, ir signāls lielām veselības problēmām. Trūces gadījumā vēdera dobuma priekšējā sienā tipiski rodas defekts – izveidojas muskuļu atvere, pa kuru var izslīdēt un deformēties vēdera dobuma orgāni, kas savukārt prasītu nekavējošu ķirurģisku iejaukšanos.

Karīna ir iznēsājusi deviņus bērnus un, neskatoties uz spēcīgo diastāzi, pastāvīgi ceļ viņus uz rokām, kas veselības problēmas tikai pastiprina. Cik vēl ilgi šī jaunā sieviete spētu uzturēt ģimeni, pieturot vēderu ar rokām?”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seko līdzi notikumiem šovā ”Operācija: Jauna dzīve” video platformā Go3 un ceturtdienu vakaros kanālā TV3!

Pārvērtības dalībniekiem veiks profesionāļu komanda – plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (”Lipex”), zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks (”Confidential”), acu ķirurgs Dr. Fēlikss Lūkins (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm