tv3.lv

TV3 operāciju šova Danēla atklāj savus dailes knifiņus

Tas, kā sieviete jūtas un par ko domā, atspoguļojas viņas ārējā izskatā, pārliecināta TV3 plastisko pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” iepazītā Danēla Krūmiņa. 31 gadu vecā rīdziniece pavasara gaidās, kad dāmas ierasti uzplaukst, atklāj savus lieliskā izskata noslēpumu.

2021. gada 4. martā 12:40

Danēla jau no 25 gadu vecuma, kad sievietēm parādās pirmās novecošanas pazīmes, pievērš pastiprinātu uzmanību sejas ādas kopšanai, kas ietver kārtīgu attīrīšanu, pabarošanu, mitrināšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man ir plašs arsenāls – viss nepieciešamais, lai rūpētos par ādas stāvokli, it īpaši, ka man ir kombinēta āda, turklāt ne tikai uz sejas.

Šobrīd, kad iekštelpās apkures dēļ gaiss kļuvis sausāks, kas ietekmē ādas stāvokli, izmantoju zīmola “Mixa” produktus. No visiem zīmoliem, ko esmu mēģinājusi, šie produkti man lieliski palīdz ziemas periodā vai arī tad, kad kāda iemesla dēļ āda kļuvusi sausa.

Taču pārējā laikā nav konkrēta zīmola produktu, kas būtu vairāk tīkamāki. Visu laiku tos mainu. Ne tikai tādēļ, ka tīk izmēģināt ko jaunu, bet arī āda to pieprasa. Ātri pierod pie viena produkta un vairs nemanu uzlabojumu, drīzāk pretēji,” par ikdienas skaistumkopšanas knifiņiem Skaties.lv stāsta šova “Operācija: Jauna dzīve” dalībniece.

Foto: kā pēc TV3 operāciju šova klājas Danēlai

Danēlas skaistuma rutīnā pirmais solis ir rūpīga ādas attīrīšana, izmantojot sejas mazgāšanas līdzekļus. “Mana sejas āda ir interesanta – tai tīk kreftīga attīrīšana. Pat ja esmu kaut kur devusies, bet līdzi neesmu paņēmusi speciālo sejas attīrīšanas līdzekli, seja neiebilst, ka tā tiek notīrīta ar parastajām ziepēm. Galvenais, lai tiek attīrīta kārtīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Divas trīs reizes nedēļā attīru arī ar sejas skrubi, pēc tam āda tiek palutināta ar sejas masku,” stāsta Danēla.

Pēc tam, kad seja ir attīrīta, Danēla uz tās klāj serumu un dienas krēmu, lai pēc tam ķertos klāt dekoratīvajai kosmētikai. Tiesa, to viņa lieto tikai gada vēsajos mēnešos. Siltajā periodā viņai pietiek ar skropstu tušu, uzacu pomādi un lūpu krāsu.

“Nav ko lieki noslogot ādu ar dekoratīvo kosmētiku, it īpaši, ja dienas steigā sanāk iesvīst – kosmētika tikai notecēs. Šajā periodā izmantoju tikai serumus un krēmus, kas ir vieglas konsistences un ātri iesūcas ādā,” par grima minimumu pavasarī un vasarā stāsta Danēla.

Pēdējā laikā viņa īpašu uzmanību pievērsusi ādas kopšanai zem acīm, tomēr apzinās, ka iespaidīgu rezultātu negūs, jo kopš mazotnes viņai man zem acīm bijuši tumši loki, kā arī ādas “maisiņi”, kas īpaši izceļas smaidot.

Ikdienā rūpējoties par trauslo ādu ap acīm, galvenais ierocis ir šai zonai paredzētais krēms, kas tiek uzklāts pirms iešanas gulēt. Un tas nesis arī patīkamas izmaiņas. “Esmu pamanījusi, ka, lietojot krēmu, tumšie loki zem acīm kļuvuši mazāki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču ir jāliek aiz auss, ka būtiski ir kārtīgi izgulēties. Diemžēl ar to es nevaru lepoties, jo diennaktī guļu apmēram četras piecas stundas.

Ja šķiet, ka tumšie loki pārāk izceļas, izmantoju speciālos želejveidīgos acu plāksterīšus (zināmi kā patches jeb latviski – patči). Vismaz vizuāli acis atgūst mundrāku skatu. Tos es glabāju ledusskapī, jo tieši vēsums sniedz nepieciešamo efektu,” stāsta Danēla.

Viņa uzsver, ka nebūs gana ar to, ka ādu attīra un kopj no ārpuses, par to arī jārūpējas arī no iekšienes – dzerot gana daudz ūdens, kā arī sekojot līdzi tam, ko ēd: “Ja esmu nogrēkojusi, piemēram, neesmu izdzērusi gana daudz ūdens vai našķējusies ar saldumiem vai neveselīgu pārtiku, to ātri pamanu uz ādas. Tad ir jāpieliek lielākas pūles, lai savestu visu kārtībā.”

Cīņā ar ādas nepilnībām var ņemt talkā dažādus palīglīdzekļus – krēmus, serumus, skrubjus un tā tālāk, tomēr, kā spriež, Danēla, pats būtiskākais ir tas, kas notiek ķermenī iekšā: “Ne tikai tas, ko dzer un ēd, bet arī tas, ar ko tiek piepildīts prāts un dvēsele. Ir jārūpējas, lai būtu miers savā templī, jo tas, kas notiek mentāli, atspoguļojas arī uz āru.

Ja spēsi vairāk priecāties, tad tas būs manāms arī ķermenī, jo īpaši sejā. Labāk novecot ar smieklu krunciņām, nekā ar dusmu, skumju un citu negatīvo emociju rievām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sievietes labsajūta, kas atspoguļojas viņas ārienē, ir cieši saistīta arī ir fiziskajām aktivitātēm.

“Arī ikdienas aktivitātes ietekmē ne tikai to, ka varu uzturēt ķermeni tonusā, bet arī palīdz ādas stāvoklim un manam templim. Ja tiek veikti intensīvi kardio treniņi, viss negatīvais, kas ķermenī sakrājies, tiek izgrūsts ārā. Ķermenis tiek attīrīts. Jebkurš treniņš palīdz atslēgt prātu no ikdienas rūpēm, jo tajā brīdī pievēršu uzmanību tam, lai pareizi izpildītu vingrinājumu. Nav laika, lai domātu par citām lietām.

Arī došanās pie dabas, ko šobrīd daru, apceļojot Latviju, apvieno abas lietas – iepazīstu dzimteni un kārtīgi izkustos. Nav tik intensīvi, kā tas būtu, sportojot sporta zālē, taču, visu dienu staigājot un ložņājot, dienas beigās ir jūtams – nodarbinātas bijušas ne tikai kājas, bet arī vēdera presīte un rokas,” norāda Danēla.

Mīnus 26 kilogrami pusgada laikā: TV3 operāciju šova Danēlas tievēšanas stāsts

Ar vitamīnu un citu papilduztura lietošanu gan viņa sevišķi neaizraujas. To lieto tad, kad pamana, ka organismā kaut kas trūkst.

“Cenšos ikdienā ar pārtiku uzņemt visu nepieciešamo. Taču pēc operācijas esmu pamanījusi, ka mati vairs neaug griezdamies, kā tas bija agrāk. Ja iepriekš mēneša laikā izauga 1,5 – 2 cm, tad šobrīd divu mēnešu laikā tie paauauguši vien par centimetru, tādēļ tagad izmēģinu vitamīnus, kas it kā palīdz veicināt matu augšanu. Redzēs, kā būs,” tā Danēla.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm