tv3.lv

TV3 plastisko pārvērtību šovā veikta pirmā krūšu palielināšanas operācija

Plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” 19. novembra raidījumā lielo ceļu uz iespaidīgajām pārvērtībām ārienē uzsāka trīs bērnu mamma Leila Kondžu – viņai tika veiktas vairākas plastiskās operācijas, kas ļaus iegūt izskatu, par kādu sieviete sen sapņojusi.

2020. gada 20. novembrī 10:39

Kad par trešo šova ”Operācija: Jauna dzīve” uzvarētāju kļuva trīs bērnu māmiņa Leila, sieviete nespēja valdīt asaras. Viņa šokēja ekspertus ar atklātību, atzīstot, ka bērnībā tikusi vairākkārtīgi seksuāli izmantota. Pie zemā pašvērtējuma bija vainojama arī nespēja samierināties ar ārējā izskata nepilnībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova ietvaros vairākas stundas ilgā operācijā Leilai tika uzlabots sejas ovāls, veikta plakstiņu uz virslūpas korekcija, kā arī ievietoti krūšu implanti.

“Leila ir pelnījusi būt skaista un laimīga, tāpēc mēs veicām vairākas operācijas, kuras ne tikai uzlabos viņas dzīves kvalitāti, bet ļaus arī sev noticēt no jauna.

Pēc grūtniecības un laktācijas perioda Leilas krūtis bija zaudējušas savu formu un izmēru. Es viņai veicu krūšu pacelšanu un ievietoju jaunus un vieglus ”B-Lite” implantus. Krūšu operācija ietvēra krūtsgalu kompleksa pacelšanu un apjomu atjaunošanu.

Leilai bija ļoti spēcīga motivācija, tāpēc strādāt ar viņu bija patīkami un viegli,” par krūšu palielināšanas operāciju stāsta medicīnas zinātņu doktors, plastiskais ķirurgs Eduards Jurševičs.

”Skaisti! Esmu šoka stāvoklī. Beidzot smukas krūtis,” pirmo reizi jaunos apaļumus ieraugot spogulī, prieku neslēpa Leila.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Leilas pēcoperācijas periods noritēja labi. Viss sanāca tieši tā, kā mēs plānojām un viņa vēlējās. Leila mūsu klīnikā ir pabijusi jau vairākas reizes. Viņa izskatās jaunāka, glītāka, jūtas ļoti ērti un atzīmē, ka viņai ir parādījies dzīvesprieks,” pauž sertificēts plastiskais ķirurgs Vadims Klimecs.

Seko līdzi Leilas un pārējo šova dalībnieku pārvērtību ceļam katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm