tv3.lv

TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” pēdējā fināliste – kompleksu mākta divu bērnu mamma Nataļja

Ceturtdienas, 12. novembra, vakarā TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” par iespēju uz jaunu dzīvi cīnījās pēdējie trīs finālisti – Didzis, kura trakulīgā jaunība novedusi pie vienas auss zaudējuma, Edgars, kurš ar šova palīdzību vēlas restartēt savu dzīvi, un Nataļja, kura nolēmusi uzlabot savu izskatu, ko izmainījušas grūtniecības un ietekmējusi iedzimtība, un viņa arī tika pie kārotajām plastiskajām operācijām.

2020. gada 12. novembrī 22:57

Šova ”Operācija: Jauna dzīve” šīs nedēļas raidījumā par iespēju piedzīvot pārvērtības, cīnījās pēdējais finālistu trijnieks. Ekstravagantais Didzis pēc trakulīgas nakts jaunības gados zaudējis ausi. Savai bohēmas dzīvei pirms vairākiem gadiem pārvilcis treknu svītru, tomēr pagātnes rētas liek par sevi manīt. Plašāku Didža stāstu lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Edgars ir īsts šovmenis, bet aiz viņa maskas slēpjas raizes un pārdzīvojumi par gadu laikā zaudēto pievilcību.

Savukārt Nataļja jau no 11 gadu vecuma ir sapņojusi izmainīt savu deguna formu, kas uz smalkās sejas izskatās neproporcionāli. Sieviete arī sapņo veikt izmaiņas ķermeņa aprisēs, kas mainījušās pēc divām grūtniecībām.

Dalībnieki raidījuma laikā piedalījās emocionālos pārbaudījumos – atkailinošā fotosesijā un motivācijas pārrunās ar psihologu. Pēc izpildītajiem uzdevumiem un pārvērtību ekspertu apspriešanās tika nolemts ceļa zīmi uz jaunu dzīvi sniegt Nataļjai, palīdzot viņai gūt to pārliecību, kas viņai ir tik ļoti nepieciešama, lai piepildītu savus profesionālos sapņus – kļūt par profesionālu blogeri.

30 gadus vecā rīdziniece Nataļja Lauce-Šakele ir precējusies, strādā par administratori viesnīcā un ir mamma diviem bērniem. Gadiem ilgi no sabiedrības un paziņām slēpusi, ka viena no viņas atvasēm ir ar īpašām vajadzībām, jo baidījusies no nosodījuma un žēluma. Nu viņa ir gatava atbalstīt māmiņas, kas nonākušas līdzīgā situācijā, tādēļ sapņo izveidojot blogu, kurā informēt vecākus par bērnu rehabilitācijas iespējām Latvijā un kliedēt pastāvošos stereotipus.

Nataļja izjūt diskomfortu savu neproporcionālo sejas vaibstu, zobu un deformētās krūšu formas dēļ, kas iedzinis viņu kompleksos un līdz šim kavējis īstenot savu sapni par blogu. Taču ar šova palīdzību viņa cer vairot pārliecību par sevi un kļūt par iedvesmu citiem.

Ko sieviete vēlas mainīt savā izskatā? Jau kopš 11 gadu vecuma Nataļja sapņo izmainīt savu deguna formu. Dzīves gaitā viņa ir mēģinājusi sevi pieņemt, taču tas viņu ir iedzinis vairākos kompleksos. Šova ietvaros Nataļja vēlas ne tikai mainīt deguna formu, bet arī uzlabot zobu izskatu un veikt ķermeņa formas korekcijas, palielinot krūtis. Viņa ir pārliecināta, ka pēc šo pārmaiņu veikšanas viņa būs daudz pašpārliecinātāka un tas palīdzēs kļūt par viedokļa līderi un veicināt blogeres karjeras attīstību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ārsta komentārs par veicamajām pārvērtībām

”Nataļja pati norādīja, ka viņas prioritāte ir deguna formas maiņas operācija. Plata kaula piramīda, augsta deguna mugura, garš degungals, šaura vidusdaļa – tie nav tikai vizuāli defekti. Nepareizas deguna formas dēļ (un ne tikai novirzītās starpsienas dēļ), elpošana caur degunu var būt apgrūtināta, un ar to saskārās arī šova dalībniece.

Elpošanas grūtības var izraisīt daudzas citas papildu problēmas – citu orgānu skābekļa badu, fiziskas slodzes laikā nākas elpot caur muti, un tamlīdzīgi, tādēļ dalībniecei pavisam noteikti veiksim estētisko rinoseptoplastiku,” stāsta ”Lipex” klīnikas sertificēta otolaringoloģe Tatjana Bogdanova.

Nataļjai tiks veikta arī krūšu palielināšana ar īpaši viegliem implantiem, kuri nerada papildus smagumu.

”Šādi implanti novērš krūšu audu prolapsu un hipotrofiju, taču tajā pašā laikā ļaus atgūt dalībnieces vēlamo krūšu apjomu, kāds viņai bija pirms bērnu dzimšanas. Nataļjai tiks veikta arī blefaroplastika, kas ir plakstiņu korekcijas operācija. Operācijas laikā tiks noņemta liekā āda un lokālie tauki tiks daļēji izņemti vai sadalīti, kas ievērojami izceļ acu kontūru,” atklāj ”Lipex” klīnikas vadošais ķirurgs Eduards Jurševičs.

Seko līdzi visu septiņu finālistu pārvērtībām katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm