tv3.lv

Vai ideālas krūtis pastāv?

Mēs viennozīmīgi atbildam: ”Jā!” Ja Jūsu krūtis Jums patīk un liek justies labi – tās ir ideālas. Ja tomēr ir kaut kas, ko vēlaties labot – šis raksts ir domāts Jums.

2020. gada 15. decembrī 10:18

Krūšu formas korekcija nemainīgi ir viena no vispopulārākajām operācijām plastiskajā ķirurģijā. Krūšu palielināšana, pacelšana, samazināšana, asimetrijas labošana – tas ir ļoti nopietns lēmums, un ir daudz iemeslu, kāpēc sievietes izvēlas veikt šīs operācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svarīgākais aspekts šāda lēmuma pieņemšanā ir sievietes sajūtas, attieksme pret savu ķermeni. Mēdz gadīties, ka krūtis ir pievilcīgas no estētikas viedokļa, bet sieviete nejūtas labi ar tām. Šādi pārdzīvojumi var negatīvi atsaukties uz viņas attiecībām un dzīves kvalitāti kopumā.

”LIPEX” klīnikā mēs piedāvājam ļoti plašu operāciju spektru, kuru galvenais mērķis ir ne tikai vizuālais efekts, bet arī sievietes veselības uzlabošana. Lai atvieglotu mūsu pacientēm dzīvi, ”LIPEX” klīnikā piedāvājam veikt krūšu palielināšanu ar B-lite implantiem, kas ir par 30% vieglāki nekā to analogi.

Kāpēc implantu svars ir tik būtisks?

Sievietes krūtis sastāv no dziedzeriem un taukaudiem. Saistaudi un saites atbalsta un veido krūtis. Gadu gaitā šie audi un saites stiepjas, liekot krūtīm nolaisties. Smagie implanti vēl vairāk paātrina šo procesu. Smagāks implants arī rada lielāku spiedienu uz krūšu audiem, kas potenciāli palielina komplikāciju risku.

Mehānisks stress un spriedze piena dziedzera audos, ko rada pārāk smags implants, var izraisīt tā deformāciju un jutīguma zudumu. Iespējamās pēcoperācijas komplikācijas un blakusparādības izraisa nevis krūšu lielums, bet gan to jaunais svars. Smagas krūtis ir biežu muguras sāpju un sliktas stājas cēlonis.

Turpretī, vieglie krūšu implanti samazina gravitācijas spēka ietekmi uz krūts audiem un skeletu. Pacientēm šī noteikti ir ērtāka un drošāka izvēle. Mūsu klīnikā veic arī krūšu samazināšanu pacientēm ar gigantomastiju. Šī ir ļoti sarežģīta operācija, kam nepieciešama ķirurga ilggadēja pieredze, ne visi ķirurgi piekrīt to veikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārmērīga krūšu apjoma gadījumā pacientes cieš ne tikai emocionāli, bet arī fiziski, mokoties ar sāpēm mugurā un plecos, sliktu stāju, pastāvīgiem izsutumiem un potenciālu iespēju vecumdienas sagaidīt ar kupri. Pēc statistikas datiem, 97% sieviešu atzīst, ka viņu dzīves kvalitāte ir uzlabojusies pēc krūšu samazināšanas operācijas.

Atšķirībā no citiem orgāniem krūtis neaizsargā kauli un muskuļi, bet gan saistaudu un taukaudu slānis, kā arī āda. Šī ”dabīgā krūštura” stāvoklis nosaka krūšu ārējo izskatu, kura galvenais ienaidnieks ir gravitācijas spēks. Kad ”ārējais apvalks” izstiepjas, krūtis maina formu, zaudē tvirtumu un nokarājas. Iemesli tam var būt dažādi: vecums, svara strauja zaudēšana, bērna barošana pēc dzemdībām, ģenētiski priekšnoteikumi un daudz kas cits.

”LIPEX” klīnikas ārsti palīdz sievietēm atgūt harmoniskas formas, veicot piena dziedzeru savilkšanu (mastopeksiju) – tā ir plastiskā operācija, ar kuras palīdzību var novērst krūšu noslīdējumu, uzlabot to formu, atjaunot apjomu, palielināt izmēru, padarīt tās glītas.

Ja Jūs vēlaties mainīt savu krūšu formu, mūsdienu medicīna spēj piedāvāt daudz variantu šīs vēlmes realizācijai. Atnāciet uz konsultāciju pie mūsu ārstiem un pārliecinieties, ka mēs spējam vairāk, nekā Jūs varat iedomāties!

Mūsu adrese: Dzirnavu iela 23, Rīga. Pierakstīties uz konsultāciju var pa tālruni: 67333322 vai mūsu mājaslapā: www.lipex.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm