tv3.lv

”Viņš visu mūžu nesīs nastu.” Leila satikusi nelieti, kurš viņu bērnībā seksuāli izmantoja

Leilas stāsts TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” žūriju pārsteidza nesagatavotu. Sieviete atklāja, ka bērnībā ir vairākkārt seksuāli izmantota. Pēc gandrīz 20 Šveicē nodzīvotiem gadiem Leila ieradās Latvijā ne tikai šova atlases dēļ, bet arī lai nokārtotu rēķinus ar traģisko pagātni. Vai viņai tas izdevies?

2020. gada 19. decembrī 15:06

”Tik daudz kas ir noticis!” stāstu, kā izvērtusies viņas dzīve kopš piedalīšanās šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasē šovasar, sarunā ar Skaties.lv iesāk 39 gadus vecā trīs bērnu mamma Leila.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Protams, bija arī kritieni, kad es domāju: viss, es vairs nevaru, jo ģimene tur ir, bet es esmu Latvijā. Pēc tam atbrauca meitas, viņas mani atbalstīja, un tad jau kļuva vieglāk,” saka šova dalībniece.

Brīdī, ka bijusi sajūta, ka kritiens ir nepārvarams, viņa apjautusi, ka pienācis laiks sākt strādāt ar sevi. ”Sāku rakņāties sev dziļi iekšienē un atradu tik daudz atbilžu, kas man visu laiku, iespējams, bija deguna priekšā, bet pati nebiju tām gatava.

Tagad es esmu laimīga! Teikšu godīgi – pirmo reizi dzīvē. Izņemot tās reizes, kad bērni piedzima. Es esmu atradusi savu dvēseli, mana dvēsele ir sākusi dzīvot, es jūtos kā atdzimusi no jauna,” viņa norāda.

”Čau, skaistulīt!” Leila pēc pārvērtībām TV3 šovā mainījusies par 180 grādiem

Pēc operācijām Leilai dzīvē viens aiz otra seko daudz pozitīvu notikumu: ”Jo es tā esmu noskaņota. Esmu savedusi kārtībā daudzas lietas, ko vajadzēja nokārtot, un tas nesa plusus.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Leila atklāj, ka tostarp ir arī traģiskie pāri darījumi bērnībā, kad trīs vīrieši viņu seksuāli izmantoja.

”Man nācās runāties ar vienu no viņiem. Sanāca uz ielas uzskriet viņam virsū. Kaut kā pēkšņi pats sāka runāt, teica, ka nožēlo, saprot, ko ir izdarījis. Es sapratu, ka viņš visu mūžu nesīs nastu, ka man tā piedošanas lūgšana nav vajadzīga.

Ja nemaldos, sākumā teicu, ka vēlos kaut vai atvainošanos. Tagad, kad viņš izteica nožēlu par visu, sapratu, kā viņš īstenībā jūtas, un man vairs nebija vajadzīga šī atvainošanās, jo viņš nes savu nastu,” stāsta Leila.

Sieviete traģisko pārestību neliešiem ir piedevusi.

”Dzīvē viss notiek, kā tam jānotiek. Es satiku kādu taksistu, un viņš man teica: cilvēkam ir jāiemācās piedot. Es viņam jautāju, kā var piedot kaut ko tik traģisku un sāpīgu, neminot šo konkrēto pāridarījumu. Ir jāatrod spēks un jāpiedod, viņš atbildēja.

Man bija vajadzīgs kāds mēnesis, lai es saņemtos. Apsēdos dārzā un piedevu. Pēc tam viss iekšā atbrīvojās. Kļuva vieglāk. Un tagad viss sāk notikt tikai pozitīvi. Daudzi var neticēt, kā tā var būt, bet dzīve iet uz priekšu, pati no sevis atrisinās.

Protams, visiem vienmēr ir savas problēmas. Ja man tagad uzrodas kāda problēma, tā atrisinās bez stresa un panikas. Un tas ir tik patīkami, man ir tāda laimes sajūta. Man pat trūkst vārdu, lai izskaidrotu, cik labi es jūtos,” tā Leila.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm