tv3.lv

Vismaz par 10 gadiem jaunāka: vientuļās mammas Inetas satriecošās pārvērtības TV3 šovā

Uz šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasi klātienē tika aicināti 50 pretendenti. Viņu vidū bija arī 44 gadus vecā bērnudārza darbiniece Ineta, kura ekspertus pārsteidza ne tikai ar novecojušajiem sejas vaibstiem, bet arī ar dejas priekšnesumu.

2020. gada 19. decembrī 10:00

Inetas Dresmanes vaibsti slēpa cīņu par mātes veselību, mīlestības trūkumu un rūpes par diviem dēliem, kā arī sāpīgas atmiņas par bērnībā bez vēsts pazudušo māsu, ar kuras zaudējumu samierināties nav iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ineta turpināja cīņu par tiesībām uz jaunu dzīvi vairs tikai trīs cilvēku sastāvā. Viņai bija spēcīgas konkurentes – Leila un Aļona. Dāmām emocionālākais pārbaudījums bija atkailināta fotosesija, kuras laikā dalībnieces mācījās sev piedot nejaukās domas.

Uzdrīkstēšanās atklāties Inetai iemācījusi neņemt vērā svešinieku viedokli, kas reizēm ir nepelnīti skarbs.

Otro reizi žūrijas priekšā viņa stājās, gatava pieņemt zaudējumu. Par uzvarētāju tika pasludināta Leila, bet tad sekoja pārsteigums. Tiesības uz jaunu dzīvi negaidīti saņēma arī Ineta.

Šova laikā Inetai tika veikta sejas ovāla, plakstiņu un virslūpas formas korekcijas. Pārvērtības piedzīvoja arī sievietes smaids, kā arī tika veikta arī redzes korekcijas operācija.

Ineta neslēpj, ka viņai vienīgajai nav izveidojušās draudzīgas attiecības ar citiem šova dalībniekiem, bet tas nav traucējis uzvarēt.

”Pārāk ciešas saistības mums laikam nav izveidojušās. Kā nekā es biju tas septītais elements, septītais traucējošais elements, bet es domāju, ka man par to nevajadzētu justies vainīgai, ka es biju tā septītā. Jo es biju tā laimīgā,” atzīst Ineta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vizuālās pārvērtības mainījušas arī sievietes pasaules redzējumu. Viņai netrūkst arī gados jaunu pielūdzēju uzmanības.

”Es esmu gatava attiecībām. Esmu gatava, ka mani lutina, esmu gatava kļūt vēl sievišķīgāka un beidzot dzīvot dzīvi,” finālā atzina Ineta.

Ineta atklāj, kas mainījies viņas dzīvē pēc dalības TV3 operāciju šovā

Ja palaidi garām to, kāds bija Inetas pārvērtību ceļš, vai vēlies košos mirkļus baudīt vēlreiz, skaties video!

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm