tv3.lv

Zināms otrs plastiskās ķirurģijas šova finālists – valmierietis Renārs

Ceturtdienas, 15. oktobra, vakarā TV3 plastiskās ķirurģijas šovā “Operācija: Jauna dzīve” tika noskaidrots otrs finālists – iespēju piedzīvot pārvērtības un spert soli pretim jaunai dzīvei ieguva 32 gadus vecais noliktavas pārzinis un autoservisa darbinieks Renārs Baušenieks no Valmieras.

2020. gada 15. oktobrī 22:57

Pirms nedēļas kļuva zināms, ka vietu finālā izcīnīja astoņu bērnu mamma Karīna Ceriņa. Šova jaunākajā sērijā sievietei tika veikta vēdera muskulatūras atjaunošanas operācija, kas izrādījās visai apjomīga, jo bojājumi bija nopietni. Savukārt pirmajā vizītē pie zobārsta Karīna jau šķīrās no viena zoba saknes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Renāram, tāpat Karīnai, cīņā par iespēju tikt pie bezmaksas plastiskajām operācijām un jauna smaida bija jāapsteidz divi konkurenti – 33 gadus vecais Ervīns Petrovs, kurš liekā svara dēļ baidās zaudēt savas skaistās, slaidās ukraiņu tautības sievas simpātijas, un izskatīgā 30 gadus vecā Jūlija Rassohina, kura nepilnības slēpj zem apģērba – viņai veikta neveiksmīga krūšu palielināšanas operācija.

Vairāk par Jūliju uzzini šeit, bet Ervīna stāstu lasi te!

Dalībnieki piedalījās emocionālos pārbaudījumos – atkailinošā foto sesijā, motivācijas pārrunās ar psihologu, kā arī mākslas un skicēšanas darbnīcā, kur viņiem nācās iejusties kailu modeļu ādā vienam otra priekšā, kas īpaši emocionāls pārdzīvojums izrādījās Jūlijai.

Izvērtējot dalībnieku motivāciju un spēju tikt galā ar pārbaudījumiem, šova ekspertu komanda lēma, ka operācijas un jauna dzīve tiks dāvāta Renāram, kurš jau pats saviem spēkiem ir sasniedzis daudz, un profesionāļu palīdzība ļaus uzlabot to, ko pats Renārs nespēj.

Renāram jau no bērnības ir bijušas problēmas ar zobiem – tie netika kopti, kā arī laboti. Taču trakākais notika Lielbritānijā, kur viņš pavadījis četrus savas dzīves gadus. Tur viņš piedzīvojis pamatīgas zobu sāpes, un ārsts neredzēja citu iespēju, kā izraut visus bojātos zobus – kopumā zaudējot astoņus zobus, kas bija liels trieciens.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otra Renāra nepilnība ir liekais svars, ar ko viņš cīnās jau kopš sešu gadu vecumu. Svara kritiskāko robežu Renārs sasniedza, dzīvojot Lielbritānijā, kur viņa maksimālais svars bija 164 kilogrami. Pēc 25 gadu ilgas cīņas ar lieko svaru Renārs šo cīņu ir uzvarējis, jo pēdējo divu gadu laikā jaunais vīrietis ir nometis vairāk nekā 40 kilogramus.

Taču liekais svars izstaipījis Renāra vēdera ādu, pēc tievēšanas atstājot arī nepatīkamas sekas – vairākus kilogramus liekās ādas. Lielā svara dēļ Renāram uz kājām izspiedies vēnu tīklojums. Dzīves kvalitāti ietekmē arī trūkstošie zobi. Renārs uzskata, ka šo nepilnību novēršana liks viņam justies daudz pašpārliecinātākam, laimīgākam, kā arī rādīt piemēru saviem bērniem. Tāpat arī Renārs ir apsolījies apprecēt savu sievu pēc pārvērtību veikšanas.

Pārvērtības dalībniekiem veiks profesionāļu komanda – plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (“Lipex”), zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks (“Confidential”), acu ķirurgs Dr. Fēlikss Lūkins (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm