tv3.lv

"Otram atdodu vairāk, nekā pats iegūstu no attiecībām." Mīlas šova Agris skaidro, kāpēc ir labs "ķēriens"

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” astotajā raidījumā iepazinām 36 gadus veco limbažnieku Agri, kurš devās uz randiņu ar 25 gadus veco rīdzinieci Lauru. Neskatoties uz plecu masāžu ceļmalā – pāris neizveidojās. Agris joprojām ir brīvs vīrietis, viņš sevi dēvē par džentlmeni, kurš izprot sieviešu ķermeņa valodu un spēj dāmas pārsteigt ar mīļām četrrindēm.

2020. gada 25. novembrī 15:50

Sarunā ar portālu Skaties.lv Agris paziņo, ka šovam viņu pieteicis darba kolēģis, pie viena iesmejot – ja draugu paņems, būs, kas smieklīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar šova starpniecību Agris nedomāja meklēt attiecības, bet gan pamēģināt ko jaunu.

“Man kopš bērnības ir “lampu drudzis”, tātad raidījums bija liels pārbaudījums. Man patika,” tā Agris.

Laurai JĀ šova dalībnieks teica, jo brauciens bijis patīkams gan saskarsmē, gan sarunās. Agris apzinājies, ka viņi ir ļoti dažādi un zinājis, ka Laura teiks – NĒ.

Jaunās sievietes NĒ, savā veidā ir uzskatāms par “kurvīti”, toties visas Latvijas priekšā, uz to Agris atbild ar pretjautājumu – ja kāds tev dāvina dāvanu un tu viņu nepieņem, tad kam viņa paliek?

Masāžu ceļmalā Agris nesauc par masāžu, bet gan par neveiklu apgrābstīšanu. Jābūt relaksējošiem apstākļiem un tikai tad var dot enerģiju un ielikt procesā daļiņu sevis.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc šova Agris un Laura nav tikušies un nav arī sazinājušies. Atpakaļceļā uz Rīgu viņi draudzīgi parunājuši un pat kopā iedzēruši tēju.

Šova dalībnieks jau kādu laiku sevi dēvē par brīvu vīrieti un viņu tas nekādā veidā nemulsina.

“Kāpēc esmu labs ķēriens? Es otram cilvēkam atdodu vairāk nekā pats iegūšu no attiecībām. Ziedi, pārsteigumi, paša sacerētas četrrindes, esmu iemācījies saprast sievietes ķermeni, reakciju,” tā Agris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā piemēru romantiskajām četrrindēm, Agris saka – gribu būt tev blakus, kad redzu tevi, man kājas trīc, tu esi mana atkarība, mans dopings, dzīves ceļš un jūtu, ka kļūstu labāks.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Es nevaru aizmirst tavu smaidu, gaišos matus un kaisles liesmu. Būdams tev blakus, laiks zaudē jēgu un es pazūdu tavos apskāvienos, skūpstos. Tu esi mani spārni, bez kuriem nevaru lidot. Tu esi manas dvēseles melodija, tu esi mans mierinājums, ja es zinātu iepriekš, kā ir dzīvot bez tevis, tad es…,” ar savām literāta spējām iepazīstina Agris.

Salauztu sirdi jaunais vīrietis parasti dziedē, pievēršoties sportam – skrien, trenējas un izliek visu sāpi, emocijas, atbrīvojot prātu, lai var ielaist jaunas domas un emocijas.

Randiņus šova dalībnieks sauc par foršiem, viņš ir džentlmenis, kurš dara visu, lai vakars būtu izdevies un tad var izdarīt secinājumus – būs otrā tikšanās vai tomēr – nē.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Esmu iepazinies visur. Tādas konkrētas vietas nav. Otrajā pusītē vēlos redzēt pozitīvismu, iespēju viegli rast kompromisu. Viņai jābūt gudrai un koptai,” ideālo sievieti raksturo Agris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā savus hobijus Agris nosauc – sportu, grāmatas, teātri, kino un atpūtu dabā. Šova dalībnieks priecājas, ka nesen sakomunicējis ar bijušo literatūras skolotāju un viņš atsāks rakstīt īsus darbiņus, kopš skolas laikiem Agrim pietrūkst rakstīšanas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm