tv3.lv

Padari savus ceturtdienas vakarus par īstu piedzīvojumu! Ekspedīcija Indijā "700 Pasaules brīnumi" jau šovakar!

Jau no 7. marta ceturtdienu vakaros plkst. 21.10 kanālā LNT skaties raidījumu “700 Pasaules brīnumi” un dodies aizraujošā ekspedīcijā pa krāšņo un eksotisko Indiju kopā ar radiodīdžeju un fotogrāfu Egonu Reiteru, un mūziķi Mārtiņu Opmani.

2019. gada 7. martā 16:34

Raidījums “700 Pasaules brīnumi” jau no 7. marta ceturtdienas vakaros ļaus iepazīt plašo un neticami interesanto Indiju visā tās krāšņumā, paviesoties dažādās pilsētas – Mumbajā, Bikanerā, Džaipūrā un Varanasi, iepazīt indiešu kultūru, tradīcijas un paražas, kā arī uzzināt daudz ko jaunu un līdz šim nedzirdētu par kontrastu pilno zemi. Indijas tūrisma ministrijas oficiālais reklāmas sauklis ir “Incredible India” (Neticamā Indija), un tas ļoti precīzi pasaka, kas ceļotājus sagaida Indijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču piedzīvojumu meklētāju Egona Reitera un Mārtiņa Opmaņa ekspedīcijai ātri vien rodas sauklis “Sometimes it’s too incredible!” (Dažreiz tas ir pārāk neticami!”), jo pārsteidzošā zeme ir patiesi neskaitāmu brīnumu pilna.

Tā sagrauj visus priekštatus par ceļošanu un komfortu, dzēš personīgo iespēju robežas un burtiski apgriež apziņu ačgārni… Vai tas ir patīkami? Ne vienmēr! Dažreiz gribējās kliegt “Tas nevar būt! Tas ir kaut kāds murgs! Es gribu mājās!, ” stāsta ceļotāji. Bet tomēr apburti viņi devās vēl tālāk – tur, kur ir vēl briesmīgāk, vēl neticamāk, vēl interesantāk!

Desmit raidījumu garumā Egons un Mārtiņš ieskatīsies vietējo ļaužu dzīvēs, mēģinās izprast viņu rituālus un ikdienas paradumus, tiksies ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēs svētvietas, graustu rajonus, tempļus, kamieļu audzētavu un pat ziloņu rehabilitācijas centru.

Taču jau pirmajā raidījumā ceļotāji dalīsies iespaidos par valsts visblīvāk apdzīvotākās pilsētas Mumbajas dzīvi. Ko domā un par ko sapņo mumbajieši? Kas notiek graustu rajonos un kāpēc tajos nācās filmēt ar slēpto kameru? Kā šeit iegūt draugus un neļaut sevi apkrāpt, un kāpēc jāsmaida, kad tevi pakar kājām gaisā?

Dodies neaizmirstamā ceļojumā pa kontrastu pilno Indiju kanālā LNT katru ceturtdienas vakaru plkst. 21.10!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm