Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā

19 komentāri
Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns no Balviem nedēļas nogalē svinējis 60 gadu jubileju. Pēc svinībām saimnieks medijiem dižojies, ka lielajā dienā pārkāpis visus Covid-19 ierobežojumus, komandantstundas laikā savā mājā uzņemot pulku viesu un sarīkojot diskotēku. Skaties.lv noskaidroja, ka par šo lietu interesēties sākusi arī policija.

”Tieši komandantstundas laikā, ap vieniem, kad jau biju aizgājis gulēt, manā sētā iebrauca mašīna, pilna jauniešu. Mēs mašīnai pa virsu vecu palagu, lai neredz, un pa komandantstundas laikā manā mājā sataisījām diseni!” Skaties.lv dižojās Gunārs. Vairāk par ballīti lasi TE!

Saimnieks, stāstot medijiem par sarīkoto diskotēku, uzsvēris, ka nekādu sankciju nebaidās, jo nekas neesot pierādāms – notikums pagājis, viesi aizbraukuši, neviens neko nav manījis. Diskotēkas laikā tapuši arī dažādi fotoattēli, bet kompānija apzinājusies, ka ”Draugos” vai ”Facebook” šīs bildes publiski izlikt nedrīkst – tās nosūtītas tuvākajiem draugiem drošos ”čatos”.

Kā noskaidroja Skaties.lv, tik vienkārši viss nav – pēc Gunāra publiskā paziņojuma par viņa darbībām pastiprināti interesēties sākusi Valsts policija.

”Par doto faktu ir uzsākta administratīvā lietvedība un tiek veikta publikācijā minētās informācijas pārbaude.

Gadījumā, ja tiks konstatēts, ka persona ir pārkāpusi esošos pulcēšanās ierobežojumus, tā tiks saukta pie likumdošanā paredzētās atbildības,” Skaties.lv atklāj Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte.

Policija informēs Skaties.lv par pārbaudes rezultātiem, tiklīdz būs pabeigtas visas nepieciešamās procesuālās darbības.

Gunāra arguments, ka, ja neviens nav pieķerts pie rokas, nekādu sodu uzlikt nevar, šoreiz nestrādās.

Kā Skaties.lv skaidro Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Kaļķe, policijai regulāri tiek ziņots arī par gadījumiem, kad ar Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem ļaudis dižojas arī citur publiskajā vidē, piemēram, sociālajos tīklos. Katrs gadījums tiekot izskatīts atsevišķi un individuāli izvērtēts.

19 komentāri