tv3.lv

”Par vakariņām restorānā un SPA apmeklējumu es pati varu samaksāt!” Mīlas šova Inga atklāj aizkulises randiņam ar kārumnieku Gunāru

Desmitajā šova “Nākamā pietura: Mīlestība” raidījumā iepazinām 51 gada veco Ingu, kura devās uz randiņu ar 58 gadus veco Gunāru. Šova dalībnieki ir pārāk atšķirīgi ar dažādiem dzīves mērķiem un redzējumiem. Inga pastāsta par savu ideālo vīrieti, dzīves vērtībām, interesēm un 27 gadus ilgo laulību.

2020. gada 5. decembrī 12:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Inga paziņo, ka joprojām uzskata, ka šova partneris Gunārs ir ļoti kolorīta personība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šovā kārumnieks Gunārs centīsies uzminēt randiņa partneres krūšu izmēru

“Prieks, ka biju pie stūres, koncentrējos braukšanai un sapratu, ka tas viss ir šovs, par romantisku iepazīšanos nevarēja būt ne runas, esam pilnībā dažādi cilvēki,” skaidro Inga.

Šova dalībniece smejoties paziņo, ka viņai ar Gunāru “saskanējis” vienā lietā – viņi abi uzskata, ka tiem nav pa ceļam.

“Kāpēc teicu NĒ? Mums nebija saskarsmes punkta. Par vakariņām restorānā un SPA apmeklējumu es pati varu samaksāt. Man nav vajadzīgs – izmantot šova dāvāto viesmīlību. Manās acīs arguments – bezmaksas atpūta nedarbojas,” tā Inga.

Vēl Inga piebilst, ka nav vedusi Gunāru uz autoostu, viņi no randiņa atgriezušies Rīgā dažādās automašīnās.

“Novēlu Gunāram atrast savu laimi. Mēs bijām nesaderīgi visās jomās, bet tas nenozīmē, ka kaut kur nav viņam piemērota sieviete,” šova partnerim novēl Inga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Inga ir laimīga, ka viņas dēli, kuri dzimuši 27 gadus ilgajā laulībā, priecājas par mammas dalību šovā, un nebrīnās, ka mamma var visādus brīnumus izspēlēt.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Nesen atgriezos mammas dzimtas uzvārdā, arī to dēli uztvēra pozitīvi. Man ir fantastiski bērni, mēs ar bijušo vīru izaudzinājām dēlus ar kuriem var lepoties. Arī tagad ar bijušo esmu labās attiecībās, mums nav ko dalīt, turklāt – kopā piedzīvots tik daudz laba,” priecājas Inga.

Runājot par to, ko viņa vēlas no vīrieša, Inga paziņo, ka svarīga ir vīrieša attieksme pret sievietēm un dzīvi. Nevar aizmirst arī par intelektu, kopīgām sarunu tēmām.

Šova dalībniecei ir būtiski, lai vīrietim nav vienalga, ko viņš ēd. Ingai patīk gatavot, tas ir veids, kā viņa var palutināt, bet, ja kungam ir vienalga, ko ēst, tad viņa nevar izpausties pavārmākslā.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Jābūt kopīgām interesēm, saskarsmes punktiem. Attiecības ir divvirzienu kustība – abiem ir jāgrib un jāveido. Man nevajag blakus cilvēku, vienkārši, lai tāds būtu, vēlos mīlestību. Man ir divas paziņas – no kurām viena trešo reizi apprecējās pēc 60, bet otra otro reizi apprecējās pēc 60, abas saka, ka jūtas tik laimīgas, kā vēl nekad. Man viss vēl priekšā,” moži nosaka Inga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vasarā šova dalībniece bija reģistrējusies “Tinder”. Sanācis arī aiziet uz pāris randiņiem, bet vienmēr bijis tā, ka vai nu viņa patikusi, bet viņai kungs nē, vai otrādi.

Inga aizdomājas, varbūt kāds kungs pēc šova noskatīšanās gribētu ar viņu iepazīties, bet sabiedriskās vietās nespēj atpazīt, jo maska uz sejas.

Vēlies iepazīties ar Ingu? Spied ŠEIT!

“Man patīk spēlēt prāta spēles. Divas reizes mēnesī braucu uz pirti – protu nopērt. Vasarā Alūksnē pārbraucu ar trosi pāri ezeram, esmu gatava lēkt arī ar izpletni. Man reizēm patīk ekstrēma atpūta,” smejas Inga, paziņojot, ka ikvienā vecumā var justies jauns, kā nekā vecumu nenosaka dati pasē, bet gan iekšējās sajūtas.

Sievietei patīk brīvdienās doties ārpus Rīgas un baudīt dabu, viņa var sēdēt pie upes un vērot, kā plūst ūdens, tādā veidā relaksējoties. Izbraukāta ir teju visa Latvija, apskatīti dabas objekti un takas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm