Pārīši atklāj, vai pēc TV šova “Būs vai nebūs” palikuši kopā

12. maijā 12:30

Go3 iepazīšanās šovs “Būs vai nebūs” īpašajā sērijā skatītājiem iespēja ne tikai uzzināt, kā pēc šova sokas dalībniekiem, bet arī noskaidrot, vai kāds no pārīšiem palicis kopā arī dzīvē.

Iepazīšanās šova “Būs vai nebūs” noslēgumā jauniešu vidū izveidojās divi pāri, kuri bija gatavi turpināt attiecības. Par šova saskanīgāko pāri tika uzskatīts liepājnieces Skārletas un jelgavnieka Roberta tandēms. Kā pāris šovu noslēdz arī jelgavniece Rasa un tukumnieks Mariss, tiesa, par viņu iespējamo kopīgo nākotni pārējie dalībnieki nebija tik pārliecināti.

“Būs vai nebūs” īpašajā sērijā jaunieši atklāj, vai palikuši kopā arī dzīvē. “Mēs ar Marisu neesam kopā,” stāsta 28 gadus vecā pārdevēja-konsultante Rasa. Mariss skaidro, ka ar Rasu tikai komunicē. “Nekas īpaši vairāk mūsu starpā nenotiek.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rasa spriež, ka uzplaukt īstām romantikas jūtām ar četrus gadus jaunāko Marisu, visdrīzāk, traucējusi abu vecuma atšķirība, jo savos gados katram ir citas prioritātes.

“Mēs esam kopā?” Robertam jautā Skārleta. “Mēs pagaidām vēl neesam kopā,” mīklaini atbild Roberts. Bet kas būs tālāk? “Dzīvosim – redzēsim,” saka Roberts. Skārleta papildina: “Mēs reāli paši nezinām, kas būs rīt. Jūs varat nejautāt, kas būs tālāk.”

Tikmēr Kristers stāsta, ka Skārleta un Roberts turpina tikties.

Šovu īsi pirms noslēguma pameta Rihards no Lauberes un Laura no Olaines, un tiem, kuri iedomājušies, ka abu starpā varētu izveidoties attiecības, puisis paskaidro: “Laura man bija salmiņš, aiz kura es varu aizķerties, lai es ilgāk šovā varu palikt. Ar Lauru pa dzīvi nekas nav un nebūs. Mēs esam divi dažādi cilvēki.”

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm