tv3.lv

Pasaulē bīstamākais cietums un mafiozo: Roberto Meloni iepazīstina ar dzimto Sardīniju

Jau trešo nedēļu nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem ir iespēja sekot līdzi atraktīvā itāļa Roberto Meloni ceļojumam apkārt Sardīnijai, kurā viņš devies kopā ar košo mākslinieci Elitu Patmalnieci un runātīgo televīzijas personību Rūtu Dvinsku.

28. jūnijā 14:37

Raidījums “Roberto. Ar mīlestību no Sardīnijas” ļauj ieskatīties tur, kur parastam ceļotājam ne vienmēr izdotos, atklājot apslēptās salas pērles, tiekoties ar Sardīnijas latviešiem un baudot gardo sardīniešu virtuvi. Līdz šim šova skatītāji jau iepazinuši Roberto ģimeni, un kompānija sirsnīgi uzņemta viņa dzimtajā Ardarā, atklājot intīmus un aizkustinājuma pilnus brīžus kopā ar mammu un māsām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau no pirmās epizodes ir skaidrs, ka sala ir apbrīnojami skaista un to, kur meklēt skatus, kas līdzinās Bali pludmalēm, trijotne ceļojuma laikā atklāj vairākkārt. Ceļojuma laikā Roberto piedzīvo savu pirmo jogas nodarbību pie jogas skolotājas Olitas, kura uz šīs maģiskās salas dzīvo vairāk nekā 10 gadu.

Trešajā epizodē trijotnei izdodas noķert kadrus ar rozā flamingiem, kas te ir sastopami vairākās vietās. Bet Roberto ceļojuma laikā viesojas vienā no pasaulē bīstamākajiem cietumiem.

Kas gan ir Itālija bez vīna? Kopā ar Rūtu Dvinsku Roberto apmeklē vienu no salas prestižākajām vīna darītavām. Skatītāji varēs uzzināt, kā abiem svelmainajā rītā beigusies vīna degustācija. “Es esmu laimīgs. Saule spīd, un aiz mums ir vīnogu lauki,” paziņo Roberto.

“Un tad viņi ieraudzīja gaismu tuneļa galā,” teic Elita pēc raktuvju apmeklēšanas. “Te ir kā Meksikā – cilvēki, daba.”

Līdz pat augusta vidum ikvienam ir iespēja doties līdzi trijotnei uz šo paradīzes salu, kas joprojām ir diezgan neskarta, patiesa, skaista un dabiska.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpašs pārsteigums Go3 skatītājiem – ekskluzīvi pieejamas arī 10 aizkadru epizodes “Roberto no Sardīnijas. Necenzēts”, kurās var ieskatīties filmēšanas procesā, raidījuma veidošanas komandas aizkadru dzīvē, baudīt skaļākos smieklu, kā arī asaru brīžus. Pikanti, necenzēti kadri, kas tā arī nenonāca raidījumā, bet tev ir iespēja tos redzēt Go3. Kas notiek, kad astoņi pieaugušie pavada 15 dienas, kopā apceļojot Vidusjūras pērli plecu pie pleca 30 grādos? Skaties televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm