Pašmāju pikantēriju šovā "Būs vai nebūs" gaidāmas karstas ballītes un jūtu valdzinājums

31. martā pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem nonāks jauns realitātes šovs “Būs vai nebūs”, kurā skaisti, nedaudz naivi, bet drosmīgi jaunieši satiekas atpūtas mājā, lai kārtīgi izballētos un, iespējams, atrastu savu otro pusīti. Kaisles liesmu šķiļot, netrūks arī pikantu mirkļu, jo dalībnieki uz šovu ieradušies pārvarēt savus aizspriedumus un bailes.

27. martā 8:43

Go3 jaunajā oriģinālšovā divas meitenes iepazīsies ar pieciem puišiem, lai lemtu, kurš būtu piemērotākais kavalieris. Tie, kuriem kaisles meklējumos veiksies vismazāk, šovs būs jāatstāj. Vai ballītes karstumā visi spēs pieturēties pie sākotnēji radītā iespaida par sevi? Šovam dalībnieki pieteicās ar atvērtu prātu un sirdi, kas savienojumā ar viņu jaunības maksimālismu var radīt valdzinājuma dzirksteli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova režisors ir Māris Bezmers, kurš pazīstams arī kā Robertiņš seriālā “Viņas melo labāk”. Kā režisors veidojis īsfilmu “Debesu ciemiņš” un divas pēdējās populārā seriāla “Viņas melo labāk” sezonas. Darbojies arī citos ievērojamos projektos.

“Man šis šovs arī ir jauna un lieliska pieredze. Līdz šim strādāju ar rakstītiem scenārijiem un profesionāliem aktieriem, taču šeit ir reāli notikumi un neparedzamas darbības. Filmēšanas laikā ātri sapratu, ka mans izdomātais scenārijs ir metams miskastē un jāreaģē uz tiem notikumiem, ko piedāvā neinscenēta realitāte. Tas bija gan smieklīgi, gan aizraujoši, gan arī šokējoši, bet kopumā ļoti interesanti,” par šova filmēšanu pastāstīja Bezmers.

Skatītājus sagaida negaidītas izbalsošanas, pārsteidzošas ierašanās, kā arī sava palikšana šovā dalībniekiem būs jāizcīna ar talantu vai izveicību. Katru dienu būs interesanti pārbaudījumi un pārsteidzoši viesi, kas liks jauniešiem pārvarēt savas bailes un aizspriedumus.

Jaunieši vecumā no 18 līdz 26 gadiem savās interesēs un dzīves uztverēs ir ļoti dažādi, bet viņus visus vieno vēlme iepazīt jaunus cilvēkus un uzdrošināšanās runāt arī par visai pikantām tēmām. “Būs vai nebūs” viņiem sniegs lielisku iespēju, lai caur intrigām, drāmu, smiekliem un asarām, skūpstiem un glāstiem atrastu meklēto, lai arī kas tas būtu.

Skaties jauno šovu “Būs vai Nebūs” nākamās paaudzes televīzijā Go3 no 31. marta!

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm