tv3.lv

"Patīk jaunāki puiši. Viņi ir gudri, harizmātiski un kas ir svarīgi – labi gultā." Mīlas šova Veronika par ideālo partneri

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” sevi spilgti nodemonstrēja 32 gadus vecā Veronika, kura nekautrējās ceļmalā iepērt Artūru. Iepazīsti Veroniku no citas šķautnes – sieviete ir emocionāla un tic mīlestībai no pirmā acu skatiena.

2020. gada 10. novembrī 14:40

Sarunā ar portālu Skaties.lv Veronika atklāj, ka patiesi ticējusi, ka mīlas eksperte atradīs kādu ar ko viņai būs “klikšķis”. Tika atrasts pretējais tam, ko jaunā sieviete vēlējās un teiciens: pretpoli pievelkas – nenostrādāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pikants moments mīlas šovā. Kāpēc Veronika ceļmalā iepērs Artūru?

“Attiecību eksperts ļoti greizi “nošāva”!” Mīlas šova Artūrs par savu un Veronikas saderību

“Artūram teicu JĀ, jo viņš jau nebija tik briesmīgs, lai visas Latvijas priekšā viņu “atšūtu” un muktu atpakaļ uz Rīgu. Mums jau nebija jāprecas! Galvenais, kāpēc piedalījos bija piedzīvojums, bet pasakot – NĒ, piedzīvojums būtu beidzies,” izvēli skaidro Veronika.

Šova dalībniece neslēpj, ka, tiklīdz izslēgtas kameras – bijis skaidrs, ka nekādas romantiskas nebūs. Veronika un Artūrs kontaktu neuztur, viņi ir no dažādām pasaulēm, ar atšķirīgiem dzīves ritmiem un prioritātēm.

“Tas, ka biju vecāka par puisi, mani nemulsināja. Man patīk jaunāki puiši, viņi mēdz būt ļoti gudri, dzīvi mīloši, harizmātiski un kas ir svarīgi – labi gultā,” tā Veronika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veronika uzsver, ka mīlestības eksperte neieklausījās viņas vēlmēs saistībā ar izskatu. Dāmai patīk puiši viņas augumā, tādi mazliet sportiski ar lokainiem matiem, toties nepatīk gari, tievi vai apaļīgi.

Šobrīd šova dalībniece ir brīva sieviete. Pēdējo reizi viņa iemīlējās pirms pusotra gada, tas nav bijis abpusēji un pagājis ilgs laiks kamēr viņa no tā visa atgājusi. Pēc tam vairāk nav gadījies, ka sirds sitas 10 reizes straujāk.

Veronika reti kad iet uz kādu randiņu, bet neslēpj, ka ir vecmodīga, viņu interesē nomedīšanas process ar smaidu un skatienu. Tāpēc viņa neizmanto iepazīšanās aplikācijas, jo pēc bildes nesapratīsi – kā cilvēks smaržo vai kustas.

“Nezinu, kāpēc man neveicas mīlestībā. Man liekas, ka esmu sapņu sieviete. Es pati sevi gribētu,” smejas Veronika.

Runājot par mīlestību, jaunā sieviete stāsta, ka reiz viņai pievērsis uzmanību vīrietis, kurš viņai sākumā nepatika, bet viņi nodzīvojuši kopā piecus gadus, citu reizi viņa stipri iemīlējusies no pirmā acu uzmetiena un tad raudājusi spilvenā. Abas bijušas mīlestības, tātad sirdij nevar uzlikt plānu, izveidot perfektu scenāriju ar laimīgām beigām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistule netic gadījumiem, kad puisis un meitene trīs gadus draudzējas un tad iemīlas, tas notiek uzreiz vai nekad!

“Ir svarīgi, lai mans vīrietis ir arī mans labākais draugs. Lai viņam patiktu baudīt dzīvi gan estētiski, gan emocionāli. Esmu ļoti daudzpusīga, varbūt vienīgais ko man nepatiktu darīt ir makšķerēšana,” smejas Veronika.

Vēlies iepazīties ar Veroniku? Spied ŠEIT!

View this post on Instagram

A post shared by Veronika Kugele (@veronikakugele) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm