tv3.lv

"Patika komunikācija, bet uzzināju, ka Ilzei ir bērni." Mīlas šova Vadims vēlas otro pusīti bez atvasēm

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” uz randiņu devās 31 gadu vecais Vadims un 29 gadus vecā Ilze. Neskatoties uz lieliski pavadīto laiku, dalībnieki pēc šova nav tikušies un Vadims sevi turpina dēvēt par brīvu vīrieti. Jaunais vīrietis lieliski apzinās, ko grib redzēt savā partnerē un kāda tipa attiecības vēlas!

2020. gada 13. novembrī 9:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Vadims atklāj, ka pieteicies šovam, jo vēlējies pamēģināt ko jaunu randiņu dzīvē. Viņš aktīvi iet uz randiņiem un mēģina atrast savu īsto meiteni, kāpēc gan nepamēģināt veiksmi televīzijā?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” uz randiņu dosies arī gorilla

“Neizskatos tik slikti, lai tik ilgi jādomā!” Mīlas šova dalībnieki izdarījuši savas izvēles

Pēc romantiskā vakara Vadimam saglabājušās pozitīvas emocijas, viņš neko nenožēlo un randiņu sauc par labu.

“Tik ilgi minstinājos ar atbildi Ilzei, jo jautājums mani pārsteidza nesagatavotu. Uztvēru to ļoti atbildīgi, jo no vienas puses – man patika mūsu komunikācija, no otras puses – uzzināju, ka Ilzei ir divi bērni un tas nozīmē, ka nekas nopietns starp mums nebūs, jo es meklēju meiteni bez bērniem,” izskaidro Vadims.

“Iespējams, neesmu attiecībās, jo baidos no kārtējās šķiršanās.” Mīlas šova Ilze analizē, kāpēc neiet uz randiņiem

Šova dalībnieks vakaru vērtē kā romantisku, viņiem bijis par ko runāt, nav bijuši neveikli klusuma brīži, viņi izbaudījuši vakariņas, vīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vadims atklāj, kad Ilze novilkusi rozā jaku, viņa izskatījusies daudz elegantāk un kļuvusi vēl skaistāka.

“Klavieres spēlēju kopš bērnības, mana mamma ir klavierspēles pasniedzēja. Neavarēju atturēties randiņa laikā, tāpēc nospēlēju Ilzei skaņdarbu,” tā Vadims.

Vadims neslēpj, ka pēc šova nav sazinājies ar Ilzi. Viņi draudzējas sociālajos tīklos, bet tas arī viss. Puisis godīgi atzīstas, ka nemēģināja turpināt visu nopietnākā gultnē, jo Ilzei ir bērni un tas nav viņam.

Romantiska klavierspēle, džakuzi un masāža! Ielūkojies Ilzes un Vadima randiņā

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Meklēju par sevi jaunāku meiteni, bez atvasēm. Vēlos izveidot ģimeni ar labi audzinātiem bērniem. Gribas visu no nulles darīt. Meitenei jābūt izskatīgai, sakoptai, inteliģentai ar saviem mērķiem, tāda, kurai deguns nav mākoņos. Lai galvenais dzīves mērķis nav tikai ģimene un bērni, bet ir vēlme, ko pašai sasniegt un kopā, veidot labāku nākotni. Domāju man ir iespēja satikt tieši tādu meiteni,” cerīgi nosaka Vadims.

Viņš apzinās – lai atrastu īsto ir jādod sev iespēja iepazīt dažāda tipa meitenes, jābūt atvērtam uz komunikāciju, nevajag ierobežot sevi ar dažādiem stereotipiem, nevajag izvirzīt prasības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāvērtē sievietes attieksme pret sevi, kopējā komunikācija, “ķīmija”, kā nekā katram ir savi plusi un mīnusi, galvenais, kā tas viss kopā saliekas.

Vadims ir brīvs jau divus gadus. Iepriekšējās attiecības viņš nesauc par neveiksmēm, jo ir vairākkārt mīlējis, bet apstākļi ārpus mīlestības ietekmē ikdienu un, laikam ejot, citas lietas, paralēli mīlestībai – neļāva turpināt attiecības.

Šova dalībnieks neslēpj, ka viņam dzīvē ir svarīgi piepildīt savus mērķus, sapņus, viņš nevēlas, lai mīlestība to visu apstādina. Attiecībām jābūt tādām, lai tās nekļūtu par nastu dzīvē.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vadims iet uz randiņiem, nedomājot par vienas nakts sakariem, ja pēc pirmās nakts rodas sapratne, ka tas nav tas, tad var sanākt vienas nakts attiecības, bet šādi sakari nav viņa mērķis.

Parasti pirms izlemt ir pa ceļam, vai tomēr – nē, Vadims ar dāmu dodas uz 3-5 randiņiem.

“Kāpēc esmu labs “ķēriens”? Es rūpējos par sevi, nepīpēju, praktiski nelietoju alkoholu, dzīvoju veselīgu dzīvesveidu, esmu gudrs, inteliģents, man ir savs uzņēmums un automašīna, remontējas dzīvoklis Rīgā, esmu apveltīts ar labu humora izjūtu. Protu rūpēties par savu sievieti,” labo sevī noraksturo Vadims.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībnieks visbiežāk ar meitenēm iepazīstas tieši sociālajā tīklā “Facebook”, jo tur komunikācija ir nepiespiestāka, var apmainīties balss ziņām, tāpat ir saprotams, kāda ir dāmas dzīve.

Vadims domā, ka “Tinder” sievietēm raksta daudzi un tur valda sacensības gars. Viņam nav laika čatot, lai pārliecinātu – doties uz randiņu tieši ar viņu. Neskatīties uz to, Vadimam ir profils arī “Tinder” un viņš ir vairākkārt gājis uz randiņiem, iepazīstoties šajā aplikācijā.

Jaunajam vīrietim nav problēmu pieiet klāt sievietei un iepazīties uz ielas vai veikalā. Ja viņam kāda sieviete iepatīkas, viņš viņu uzrunās, šāda iepazīšanas Vadimam patīk vairāk, nekā naktsklubi vai bāri.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mīlestību Vadims raksturo kā kaut ko, kas liek darīt trakas, neloģiskas lietas. Ja izdodas iemīlēties īstajā cilvēkā, tad jūtas kļūst par spēcīgu dzīves enerģiju un virza uz priekšu, ja tā nenotiek, tad mīlestība var kļūt par nastu.

“Mīlestība ir spēja otram dot brīvību, nevajag ierobežot, nevajag gaidīt ko pretī. Jāsaglabā balanss un jāatceras – vairāk mīlēt, mazāk prasīt,” smaida Vadims.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm