“Pats krējumiņš”. Rūtaini krekli, pupiņu šķirošana un “Lauku sētas” vadītājs Jānis Rāzna

Septembris ir uzņēmis apgriezienus, un līdz ar to ieskrējusies ir arī jaunā TV3 sezona. Aktuālās skatāmvielas šķetināšanā portāla “tv3.lv” podkāsta “Pats krējumiņš” otrajā sērijā viesojas šova “Lauku sēta” vadītājs Jānis Rāzna.

Pirms studijā ierodas viesis, podkāsta vadītāji Justīne Jurcika un Emīls Gatis Liepiņš īsi atskatās uz nedēļas laikā klajā nākušajiem raidījumiem, tostarp “No ziedojuma līdz smaidam: Eņģeļi pār Latviju stāsti”, “Saimnieks meklē sievu”, “Randiņš ar Kubasovu” un “Lauku sēta”.

Pēc ievadvārdiem par pēdējo, sarunai pievienojas šova vadītājs Jānis Rāzna, kurš atklāj, kā sācies viņa ceļš “Lauku sētā” – izrādās, arī viņš pats reiz bijis dalībnieks. Podkāstā Rāzna ne tikai neskopojas ar aizkulišu stāstiem, bet arī padalās vērtīgos trikos, kas var noderēt nākamajiem “Lauku sēta” dalībniekiem. Epizodē neiztikt arī bez “Lauku sētas” klasiskā izbalsošanas uzdevuma – pupiņu šķirošanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat epizodes laikā tiek izspēlēts skatītāju un klausītāju konkurss, tāpēc esi vērīgs un nepalaid garām noteikumus!

FOTO: Lauris Matulis/TV3.LV

Skaties un klausies jaunu podkāsta “Pats krējumiņš” epizodi katru trešdienu straumēšanas platformā “Go3”, portālā “tv3.lv”, kā arī “Spotify” un “Apple Podcasts”. Seko podkāstam arī Instagram un noskaties labākos mirkļus!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Podkāstā “Pats krējumiņš” tā vadītāji, portāla ‘’tv3.lv’’ žurnālisti, Justīne Jurcika un Emīls Gatis Liepiņš ik nedēļu liks pie malas savus ikdienas darbus, lai aplūkotu pašmāju radīto televīzijas un straumēšanas platformu saturu. Izcelsim šovu un raidījumu esenci, un uz sarunām aicināsim veidotājus, dalībniekus un citus viesus, lai noskaidrotu, kas palicis aizkadrā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm