tv3.lv

Pavasara ”karstākais” attiecību šovs ir klāt! EKSKLUZĪVI: desmit brīvas sirdis dodas ”Mīlas kruīzā”

Tas mirklis ir klāt – pieci brīvi puiši un piecas brīvas (vismaz šobrīd mums tā šķiet) meitenes kopā ar Skaties.lv un “Tallink” dodas “Mīlas kruīzā”, kas, iespējams, mainīs dzīves. Seko līdzi reportāžām no “Mīlas kruīza” Skaties.lv . Garantējam – būs “karsti”!

2018. gada 12. martā 15:44

Piecas meitenes un pieci puiši gatavi piedzīvojumiem uz “Tallink” kuģa, lai trīs dienu laikā ne tikai izklaidētos, bet censtos atrast mīlestību uz mūžu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ir astotais marts – dalībnieki lēnām ierodas Rīgas pasažieru ostā, bet kā nākas kā nē.. Viena no daiļavām, nepaziņojot organizatoriem, ir atteikusies no dalības šovā un norunātajā laikā neierodas!

Filmēšanas komanda pēdējā brīdī paveic neiespējamo – atrod meiteni, kura ir gatava kopā doties piedzīvojumā un piedalīties izaicinājumā – trīs dienu laikā atrast savu īsto un vienīgo!

Kā jau 8. martā pieklājas, atjautīgākie puiši ieradušies ar ziediem.

Lai braucienu padarītu vēl interesantāku, dalībniekiem tiks doti uzdevumi, jeb sarkanās kartītes. Pirmais uzdevums – puišiem, kuriem nav šajā svētku dienā līdzi paņemti ziedi meitenēm, izdomāt alternatīvu dāvanu.

Pārsteigums – mīlētāju vidū ir dzejnieks! Mairis, lai arī kautrīgi, bet nodeklamē dāmām savas vārsmas.

Esam uz klāja – laiks iepazīties tuvāk!

Mīlas kruīzā dodas valdzinošā tumšmate Maira, 19 gadus vecā Estere, no kuras, varam pačukstēt, sagaidīsim patiesas kaislības, Tatiana, kura apņēmusiees beidzot atrast īsto vīrieti, blondā skaistule Anita un drosminiece Marija, kura “Mīlas kruīzā” ielēkt piekrita pēdējā brīdī, nomainot meiteni, kura neieradās.

Savukārt puišus pārstāv rakstnieks un dzejnieks Mairis, atraktīvais Edmunds, kurš atgriezies Latvijā pēc ārzemēs pavadīta laika, lai veidotu ģimeni, jautrītis Oļegs, vīrietis – dziļie ūdeņi Kristaps un Sergejs, kurš sevi pats piesaka kā seksīgo Sergeju!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par dalībniekiem lasi TE!

Kompānija varen raiba – ir gan seksīgi, gan maigi gan atraktīvi cilvēki, bet galvenais: šovs “Mīlas kruīzs” ar 10 drosmīgiem dalībniekiem ir gatavs izpeldēt Baltijas jūrā!

Tupini sekot karstiem mīlas notikumiem portālā Skaties.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm